Skocz do zawartości

Ultimate Player-Koszykarska maszyna do zabijania


Kacperro

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając krańce internetu natknąłem się na dokument Ultimate Player i natchnął on mnie do napisania tego tematu. Części ciała, których zawodników miałby wasz idealny zawodnik np. oczy-Magic, nogi hakeem ręce jordan etc można do tego dodać umiejętności jak np. skocznosć itp wzrost, masa no po prostu puście wodze fantazji. ;)

 

Zapraszam do tworzenia swoich zawodników x]

Edytowane przez Kacperro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykarskie IQ - Michael Jordan

Przegląd pola - Rajon Rondo

Crossover - Allen Iverson

Rzeźba - Dwight Howard

Celne oko - LeBron James

Wzrost - Manute Bol

Lotnik - Vince Carter

Determinacja/Pracowitość - Kevin Garnett

Lider drużyny - Chris Paul

Nie wiem czy do końca zrozumiałem :D

 

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Ballas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów Shaq i jakikolwiek gibki i dobry defensywnie obrońca (technika Hakeema powodowała, że trochę jego gra w ataku była przekombinowana, nie zawsze mega skuteczna). Obecnie Lebron z rzutem i wzrostem Duranta, oraz strzeleckim nastawieniem, wyobrażacie sobie Jamesa, który jest wyższy o dwa cale a do tego ma rzut Duranta, Millera czy Allena? Osobiste w granicach 90 %? W zasadzie tylko tego mu brakuje bo przy niesamowicie "długich" graczach jak PG i Kevin jego atletyzm powoli robi się przereklamowany. Do tego jak dla mnie nie ma czucia rzutu, jest pod tym względem tylko i wyłącznie drwalem. Nawet stwierdzę, że o wiele łatwiej zrobić z Duranta gracza doskonałego niż z Lebrona, bo ciało można wyprodukować, talentu chyba jednak nie. A to wszystko stwierdzam, będąc w zasadzie fanem Lebrona od samego początku, ale widząc też obecną grę Duranta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.