Skocz do zawartości

FIBA Mistrzostwa Świata w koszykówce mężczyzn (World Cup 2014)


danny

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak on sobie przygotowal przygotowania, ale wiem ze juz tych przygotowan nie wytrzymuje zanim jeszcze zaczelo sie jakiekolwiek granie, wiec  sorry Gregory

Mówię jak wygląda rzeczywistość, a ona jest taka, że jeśli Rose sam by nie zrezygnował, to był jedynym pewniakiem(po odejściu KD) do gry na MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzałem mecz z Dominikaną i pierwsze 3 kwarty meczu z Puerto Rico.

Ten z Dominikana nie powiedział nic. Dominikana była właśnie po zwycięstwie jednym punktem z zespołem Kentucky University. Najlepszym graczem jest Garcia, reszty zawodników w ogóle nie kojarzę. Była młocka. Nawet Drummond rzucił sporo punktów w 4Q na 90%FG.

Z Puerto Rico było gorzej. Tamci zagrali ostro pod koszem. Aroyo, Barea i Sanchez trafiali i skończyło się do przerwy 5 pkt po trójce Klaya. W drugiej minucie trzeciej kwarty usiadł za faule Harden wszedł Klay i nagle Amerykanie zaczęli bronic i trafiać za 3. Wygrali kwartę 15 punktami i pewnie było po sprawie.

Zawodnicy i rotacja mi się nie widzą. Rotacja z PR była taka. W S5 wyszedł Stefek, Irving, Harden, Farried i Davis. Czyli na dzień dobry stracili przewagę siły. Dalej. Na 1-3 wchodzili Rose, Klay i na chwilę Parsons. Farrieda zmieniał Gay, który IMO w ogóle sobie na czwórce nie radził a na 5 pojawiał Plumlee i Cousins. Ten ostatni na przykład był masakrowany przez Daniela Santiago (chyba grał w Phoenix wieki temu ?)

Rozważanie przez Was wyrzucenia Currego to jakieś science fiction. Gra zespołu opiera się na nim, przy tym jest niezwykle pewny zza łuku. Słabiej broni i połączenie ich w S5 z Hardenem to IMO zły pomysł. Thompson przy obu to mocarz obrony.

Harden się nie zmienił. Wciska się pod kosz przy każdej okazji. Do tego odpala rzuty za 3 w piątej sekundzie akcji. Jak wiem, że jest najlepszym graczem na świecie, ale bez przesady ;)

O podkoszowych pisałem. Nie dość że są słabi fizycznie (żal było patrzeć jak Rolando Balkman wypychał Farrieda i Davisa spod własnego kosza) to Farriedowi brakuje wzrostu (nadrabiał to szybkością, ale grał przeciwko Balkmanowi). Reszta wysokich kolejny mecz z rzędu zagrała dno. 

Jeśli gra zespołu ma się opierać na rzutach z dystansu, a innej opcji nie widzę, to trzeba zbierać na atakowanej desce. 

 

StroSHow

Plumlee w dotychczasowych meczach to najlepszy wysoki wchodzący z ławki. Cousins i Drummond grają fatalnie. Ten drugi powinien wylecieć zamiast Parsonsa.

Edytowane przez Tasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak w 2008 plakaliscie ze jedzie Wade a nie jedzie Shane Battier czy inny specjalista od rzutow za 3

 

wiadomo Klay, Harden czy Curry to drugi garnitur gwiazd i tak naprawde to co jechalo w 2008 to wiedzielismy ze oprocz Redda zdaje sie to sa przyszli HoFamers ktorzy umieja grac w kazdych warunkach w obronie i ataku

 

nie wiem czy Curry Harden umieja grac w ataku, nie wiem czy Rose  potrafi grac bez pilki jak i dwoch poprzednich wymienionych

Irving to dla mnie nie porozumienie czy to w ASG (podobnie jak Love) czy to w kadrze ale jest i tyle

 

nie chce sie chwalic ale mam bilety na polfinal i jak przejrzalem druzyny z grup C i D to nie za bardzo widze tam zespol ktory mialby im przeszkodzic w dotarciu do Finałow

 

to ze kazdy ma ten sam trening, VU, skautow to wszyscy wiemy i luka z 92 ulegla znacznemu skroceniu a tak naprawde zniknela to juz dawno po 2002 wiadomo

 

Mike Krzyzewski nigdy dla mnie nie byl nie wiadomo jakim trenerem - moze to i motywator, sierzant, kultura ale na pewno nie mysl i nie piekna gra

 

do tego gwiazdy i zawodnicy sa ostatnio mocno wyspecjalizowani , tak naprawde nie ma juz zawodnikow ktorzy robia wszystko bo nikt takich nie chce, i nikt nie ma pretensji do Hardena ze ten nie broni tylko sie kazdy cieszy ze umie wejsc i rzucic za 3 a ze nie rzuca z 5-6 metra to juz wogole geniusz NBA ad 2014 - smart playa

 

jak czytam te artykuly i opisy po playoffs to kazda gwiazda na cos narzeka , za nia narzekaja i mozna narzekac bo jest ogolne przyzwolenie - jak ktos ma sie z kims podzielic albo zagrac zespolowo to jet zle, jak trzeba wydac kase to jest zle, jak ktos chce kase to tez jest zle

 

jak Hiszpanie beda dobrze grac na obwodzie i przeprowadza pilke przez polowe to mysle ze Final jest ich , jak obwod bedzie slaby to to przegraja  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś od zawsze w duke miał w c*** talentu, to samo w reprze stanów

ale to jest zarzut? miał bardzo utalentowanych grajków bo tacy chcieli grać pod takim trenerem. na warunki ncaa Krzyzewski jest na bank w top3 ever, jedyny zarzut jaki można mu postawić to fakt, że żaden z jego najlepszych graczy nigdy nie zdobył mísia min. G. Hill, Boozer czy Irving. no ale na to wpływu większego już nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.