Skocz do zawartości

Moda wg. NBA


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

POWIAŁO GEJOWSKO.........;-)

 

czytam i tak z jednej strony nie ma oczywiście złotego ubraniowego środka jednak elegancja IMO jest coraz bardziej w cenie...

owszem wiek robi swoje bo inaczej robiło się melanż licealno-studencki a inaczej wychodzi się w miasto po 30-stce

na dresiarza?

nic dobrego ciebie nie spotka.....

 

 

 

kogo wyrwiesz na dresik?

 

article-0-0CA5B8AB000005DC-316_468x619.j

 

 

 

 

 

Wspomniana biała koszula plus dopasowany gajer w połączeniu z wąskim ( w modzie podobno) krawacikiem to zestaw niezbędny w życiu zawodowym raczej ale robi wrażenie także prywatnie i jest to dla mnie oczywistość... laski oblatane w temacie wyłapią jakość koszuli po kroju i jakości obszycia kołnierzyka...nie martwcie się wiedzą o co chodzi....ale kurde dopasowana a nie taka:

 

 

tim-duncan-tmobile-magenta-carpet-2011-n

 

obecnie jest już tak spory wybór że wydaje mi się ze poprzeczka jest ustawiona coraz wyżej ale w sumie każdy ma swój styl.....nic nas już teraz nie ogranicza a poprzez TKmaxx nawet ceny

 

z gajerów w cenie przystępnej jak i w eleganckich ciuchach bryluje i mnie zaskakuje in plus  Massimo Dutti

 

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/duttipl/pl/30220004/702018/MEN

 

ja cenię sobie natomiast skandynawskie ciuchy ze względu na mega jakość materiałów

i tu szkoda  że znika z Polski Cottonfield/Jackpot

 

 

 

szukałem w necie jakiejś super gwiazdy we flaneli aby wzmocnić tezę że dla Kobiety jest OK ale nic mi w łapy nie wpadło poza Trzebcią

s2_2546.jpg

ulubiony styl kobiecy?

 

 

 

aby nie było off topikowo to podbijam temat modą partnerek koszykarzy :

 

 

1) LALA Melosiuwa wieś

la-la-anthony.jpg

 

2) ex Shaqa

 

Shaq-and-hoopz-1.jpg

 

3.jedno z najlepiej ubranych małżeństw

 

espy-awards-kobe__oPt.jpg

 

4. nowa girlfriend Tima ma ładny styl bardzo prosty i tu jest tajemnica jego chudnięcia.... ;-)

 

vanessamaciasspurs.jpg

 

5. Nowa żona Jordana (prezent na 50 tkę ?)

 

michael-jordan-yvette-prieto-e1364405091

 

co łączy te zdjęcia... w sumie podobne te laski ;-)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gortat swoja droga tez wyglada dobrze. ale wezmy pod uwage, ze poza kilkoma wyjatkami oni moga sobie pozwolic na kazdy rodzaj garnituru. niestety wiekszosc fanow nie wychodzi sprzed telewizora i wyglada slabo w koszulce koszykarskiej, co swoja droga powoduje, ze nba chce wprowadzic rekawki, tlumaczac to tym, ze pozostale koszulki amerykanskich lig sa chetniej kupiowane.

Czytałem gdzieś jak Gortat opowiadał, że na początku na jakąś okazję musiał pożyczyć garniaki od Dwighta...

(musiał wyglądać w tym dziwacznie), ale jak dostał juz kontrakt na te 25-30 baniek to już inna bajka :) trzeba wyglądać na standard NBA.

 

Nie wiem też, czy te luźne garniaki mają jakis związek ze wspomnianym buntem - w noc draftu właściwie chyba zawsze zawodnicy ubierali się elegancko, dress code dotyczył przede wszystkim wydarzen w trakcie sezonu... Swoją drogą na dobre wyszło to lidze, bo wielu zawodników zaczęło szukać dobrych ciuchów z kategorii elegansich i dzisiaj w efekcie widzimy np takich gosci jak LBJ, Wade, Kobe itd (ale są też westbrooki)

 

Co do George'a to ja mam mieszane odczucia - na pewno wyjebałbym łańcuch, marynakra jest sportowa więc wtedy możnaby przełknąć jeszcze te adidasy - niemniej dla mnie te buty na pewno nie dodają tej stylizacji nic dobrego. a tamta zielona z fotek wyzej to juz w ogole koszmar  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julius

 

Ale chyba widzisz różnicę w eleganckim ubiorze(taki jak najbardziej na propsie- żeby nie było żadnych wątpliwości), a mężczyzną w czerwonych spodniach ze śliczną grzyweczką, który nad jej ułożeniem poświęca dziennie więcej czasu niż na przeczytanie jakiejkolwiek książki czy choćby trening? 

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś jak Gortat opowiadał, że na początku na jakąś okazję musiał pożyczyć garniaki od Dwighta...

(musiał wyglądać w tym dziwacznie), ale jak dostał juz kontrakt na te 25-30 baniek to już inna bajka :smile: trzeba wyglądać na standard NBA.

Lepiej, Howard zaprosił Gortata do siebie do domu, otworzył szafe i powiedział że może wziąść tyle garniaków ile uniesie za jednym razem a że Marcin jak stereotypowy polak miał możliwość dostanie czegoś za free więc zabrał tyle że Howard stał jak zamurowany widząc ile mu tego zajumał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, Howard zaprosił Gortata do siebie do domu, otworzył szafe i powiedział że może wziąść tyle garniaków ile uniesie za jednym razem a że Marcin jak stereotypowy polak miał możliwość dostanie czegoś za free więc zabrał tyle że Howard stał jak zamurowany widząc ile mu tego zajumał

Masz żródło. W sumie dziwi mnie, że mu po prostu nie kupił jakiegoś, by mu pasował. Zarabiając 20 mln$ rocznie kupienie za 5k $ prezentu powitalnego w takiej sytuacji nie jest problemem, a oszczędziłby sobie przymiarkę by kupować kolejny sobie, jak dla mnie braki w logice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lepiej, Howard zaprosił Gortata do siebie do domu, otworzył szafe i powiedział że może wziąść tyle garniaków ile uniesie za jednym razem a że Marcin jak stereotypowy polak miał możliwość dostanie czegoś za free więc zabrał tyle że Howard stał jak zamurowany widząc ile mu tego zajumał

 

jakby byłby prawdziwym stereotypowym polakiem to Howard straciłby zegarek który był na ręce jak otwierał drzwi do domu ,nie nacieszyłby się już samochodem którym Marcinka podwiózł do siebie a na koniec obudziłby się w kajdanach podczas licytacji na targach niewolników w południowej Luizjanie.

 

Marcinek przez ten pobyt w Kolonii stał się amatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby byłby prawdziwym stereotypowym polakiem to Howard straciłby zegarek który był na ręce jak otwierał drzwi do domu ,nie nacieszyłby się już samochodem którym Marcinka podwiózł do siebie a na koniec obudziłby się w kajdanach podczas licytacji na targach niewolników w południowej Luizjanie.

 

Marcinek przez ten pobyt w Kolonii stał się amatorem.

Polacy nie mają tradycji łapania niewolników, co najwyżej kapustę na bigos zaczął by mu hodować na balkonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie ma co się oszukiwać i tłumaczyć swoich ewentualnych niepowodzeń tym że akurat zabrakło wam pod ręką koszuli, która walczy z sutkami o przetrwanie. Lepiej wznieście wyżej swoją grę.

 

Nigdy bym się nie przyjebał do klasycznej mody męskiej, chociaż mi z nią nie po drodze, ale te spodnie od pidżamy Pawła Jerzego są przecież śmieszne. Albo żona Bryanta jako przykład dobrzej ubranej kobiety, przecież lipnie wygląda (chyba że to ciąg dalszy beki, a ja nie skumałem).

 

A tradycję złodziejstwa Polacy mają?

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz żródło. W sumie dziwi mnie, że mu po prostu nie kupił jakiegoś, by mu pasował. Zarabiając 20 mln$ rocznie kupienie za 5k $ prezentu powitalnego w takiej sytuacji nie jest problemem, a oszczędziłby sobie przymiarkę by kupować kolejny sobie, jak dla mnie braki w logice.

http://chomikuj.pl/kkamillo505/Canal+*2b+Sport+-+nc*2b/1+na+1/1+na+1+extra+-+Marcin+Gortat+-+25.12.2013,3389453839.avi%28video%29

 

 

To jest ten wywiad, tu jest tylko 10min tego wywiadu, w dalszej części Gortat opowiada o tym jak mu pomagał Howard. Kilka słów o kadrze też powiedział w dość krytycznych słowach choć trenera bronił. Czasami jeszcze puszczają powtórki na C+

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podobno noc przed walka pod Grunwaldem zajebaliśmy wszystkie miecze Krzyżakom dlatego wygraliśmy...

 

Bardziej logiczne bylby pochwy bo nam przyslali 2 nagie miecze :P

 

Co do mody:

 

Kto bogatemu zabroni?

 

Co do lasek:

 

Ehh pi****lenie... dajcie mi budowe ciala takiego Ibaki zegarek za $50,000+ to dresik z kreszu nie przeszkodzi wyrwac 95% lasek

 

(pozostale 4,5% to lesbijki i kobiety lepiej ustawione w zyciu niz koszykarze NBA a 0.5% to  - kochajace wieczna, szczera miloscia swojego wybranca :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.