Skocz do zawartości

Moda wg. NBA


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat ASG to jest finansowy bonus dla miasta i klubu... Na ASG zarabia się fortunę więc taki oczywisty strzał.... Chcecie zabraniać komuś coś to ok szanujemy nie zmuszamy was do zmiany decyzji ale nie widzimy powodu byście mieli dzięki temu zarabiać dodatkową kasę..

 

Podobnie obrywa Indiana zresztą.... I to jest proste jak budowa ,,,, NBA uważa inaczej niż władze Karoliny i zabrały im finansową nagrodę... I nie wiem gdzie tu Lorak dostrzegasz brak tolerancji.... Czy oni powiedzieli im że gracze z KAroliny nie mogą grać w NBA. Nic nikomu nie zabroli tylko podjęli czystą decyzję finansową i nagrodzili stan który jest zgodny z ich światopoglądem...

 

A Charlotte już mocno oberwało z tego powodu finansowo nie tylko z powodu ASG

 

używając takiego rozumowania nie ma i w ogóle w czasach najnowszych nie było czegoś takiego jak 'brak tolerancji'!

 

chcecie walić się w tyłek - spoko szanujemy, ale nie będziecie mogli zawrzeć 'małżeństwa', adoptować dzieci itepe itede...proste!

jednak jakoś lobby lgbt z tym walczy w imię tolerancji przecież

 

czyli jednak argument siły

Jak Ci laska da kosza to też jest wg Ciebie argument siły?

 

jeśli będzie to poprzedzone szantażem emocjonalnym pt. "masz być taki/siaki i robić tak a jak nie to zobaczysz" to jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używając takiego rozumowania nie ma i w ogóle w czasach najnowszych nie było czegoś takiego jak 'brak tolerancji'!

 

chcecie walić się w tyłek - spoko szanujemy, ale nie będziecie mogli zawrzeć 'małżeństwa', adoptować dzieci itepe itede...proste!

jednak jakoś lobby lgbt z tym walczy w imię tolerancji przecież

 

czyli jednak argument siły

 

jeśli będzie to poprzedzone szantażem emocjonalnym pt. "masz być taki/siaki i robić tak a jak nie to zobaczysz" to jak najbardziej :smile:

Przecież NBA nie robiła handlu tylko po prostu że nie odpowiada im decyzja Północnej Karoliny i zabrała im ASG...

 

Chyba jednak nie rozumiesz tolerancji

 

KArolina komuś coś zakazała

A czy NBA zakazała coś stanowi? Odebrało mu prawo do oglądnia NBA albo wchodzenia na mecze... Nadal ci co głosowali za ustawę mogą sobie chodzić na mecze...

 

Ja np w ramach protestu własnego nie kupuje nic co jest made in China...Czy to oznacza że jestem nietolerancyjny dla Chińczyków bo nie kupuje nic co powstało w tamtym komunistycznym reżimie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież NBA nie robiła handlu tylko po prostu że nie odpowiada im decyzja Północnej Karoliny i zabrała im ASG...

 

Chyba jednak nie rozumiesz tolerancji

 

KArolina komuś coś zakazała

A czy NBA zakazała coś stanowi? Odebrało mu prawo do oglądnia NBA albo wchodzenia na mecze... Nadal ci co głosowali za ustawę mogą sobie chodzić na mecze...

 

Ja np w ramach protestu własnego nie kupuje nic co jest made in China...Czy to oznacza że jestem nietolerancyjny dla Chińczyków bo nie kupuje nic co powstało w tamtym komunistycznym reżimie?

 

tylko, że NBA nie jest dla NBA tylko też dla innych /ba przede wszytskim dla innych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież NBA nie robiła handlu tylko po prostu że nie odpowiada im decyzja Północnej Karoliny i zabrała im ASG...

 

Chyba jednak nie rozumiesz tolerancji

 

KArolina komuś coś zakazała

A czy NBA zakazała coś stanowi? Odebrało mu prawo do oglądnia NBA albo wchodzenia na mecze... Nadal ci co głosowali za ustawę mogą sobie chodzić na mecze...

 

Ja np w ramach protestu własnego nie kupuje nic co jest made in China...Czy to oznacza że jestem nietolerancyjny dla Chińczyków bo nie kupuje nic co powstało w tamtym komunistycznym reżimie?

 

obym nigdy nie zrozumiał tolerancji to raz :)

 

dwa - a czy ktoś czegoś zakazywał homoseksualistom? nie można przecież zakazać czegoś co nigdy nie było dozwolone dla takich osób (małżeństwo, adopcja) - nadal przecież mogą sobie chodzić na śluby, bawić się z dziećmi znajomych/kuzynów -  jednak jest określane jako 'nietolerancja' dafuq?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niby gdzie kogoś wykluczyli? Przecież nadal NBA jest dla wszystkich... Zabronili coś komuś? Odebrali komuś prawo do oglądania koszykówki?

live na bank

 

Trochę ludzi potraci kasę z tego powodu. hotele restauracje czy wszyscy związani z organizacją meczu i jego obsługą. W pewnym sensie kara dotyka niewinnych :)

 

Ale rozumiem że ideologia musi mieć jakieś straty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obym nigdy nie zrozumiał tolerancji to raz :smile:

 

dwa - a czy ktoś czegoś zakazywał homoseksualistom? nie można przecież zakazać czegoś co nigdy nie było dozwolone dla takich osób (małżeństwo, adopcja) - nadal przecież mogą sobie chodzić na śluby, bawić się z dziećmi znajomych/kuzynów -  jednak jest określane jako 'nietolerancja' dafuq?

A o czym Ty piszesz?

 

W sensie jak się to ma do decyzji NBA... Bo nie bardzo wiem po co wrzucasz hasła o małżeństwach w temacie ASG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym Ty piszesz?

 

W sensie jak się to ma do decyzji NBA... Bo nie bardzo wiem po co wrzucasz hasła o małżeństwach w temacie ASG

 

więc tak - lorak napisał (w skrócie) o podwójnych standardach pewnych grup 'idelogicznych', które walcząc o tolerancję same są betonowe wc***

Ty zaprzeczyłeś temu, pisząc że przecież wcale tak nie jest

ja trzymam stronę loraka i bronię tego stanowiska przez analogię

Ty piszesz, że nie rozumiem tolerancji

ja dziękuję za komplement

 

tak w telegraficznym skrócie

 

aha - a temat nie jest o ASG, tylko o modzie w NBA - tak uścislając

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak NBA tak bardzo dba o prawa LGBT, to niech pokasuje mecze rozgrywane chociażby w Chinach.

A tam Chiny, przecież za Silvera Spurs grali w Turcji, państwa przecież znanego z przyjaznego prawa w stosunku do LGBT, państwa które właśnie zawiesiła Europejską Konwencję Praw Człowieka, żeby wykonać karę śmierci na jak na razie 53000 puczystów, o których nikt nic nie powie, żeby przypadkiem Turcja nie otworzyła granic

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mierzą siły na zamiary. Z Północną Karoliną postępują surowo a z Chinami i Turcją bardziej wyrozumiale gdyż uważają, że w dłuższej perspektywie czasowej będzie to lepsze niż zamknięcie się na te kraje i utrudnienie bezpośrednio popularyzacji NBA a pośrednio światopoglądu który NBA stara się promować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mała galeria stylówy Westbrooka z tego sezonu...  :nonchalance:

 

http://imgur.com/a/ThG5Q/layout/grid

 

haeGgLj.jpg

 

Nosiłbym.

 

Wrócił. Sami Wiecie Kto.

 

CvyYGSpXgAAtiXO.jpg

 

W sumie, też bym nosił, ale to jest jeszcze mniej praktyczne w życiu codziennym.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez triplejohnson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.