Skocz do zawartości

Moda wg. NBA


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno zdjęcie z wczorajszej gali ESPY Awards 

LBJ (w sumie jak prawie zawsze) ubrany o kilka poziomów lepiej niż reszta. W tym dwurzędowym smokingu dobrze pokazuje, że nawet na black tie nie trzeba zakładać na siebie kolorowego clownowatego gówna żeby się wyróżnić z tłumu. Aczkolwiek to badziewie na prawej ręce mógł sobie darować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte prawdopodobnie traci AllStar Game. Wszystko niby przez jakieś prawo dyskryminujące LGBT czy coś takiego ( może ktoś kto się na tym lepiej zna napisze o co chodzi). Taka jest oficjalna wersja. Prawdopodobnie przenosimy się do Nowego Orleanu.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś czas temu Karolina Północna przyjęła prawo, które nakazuje osobom transpłciowym (jak i wszystkim innym) korzystania z publicznych toalet zgodnie z płcią, z którą się urodziły.

 

Nie tylko NBA ich za to łupie. Jakieś firmy się wyniosły ze stanu, gwiazdy odwołują koncerty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś czas temu Karolina Północna przyjęła prawo, które nakazuje osobom transpłciowym (jak i wszystkim innym) korzystania z publicznych toalet zgodnie z płcią, z którą się urodziły.

 

Nie tylko NBA ich za to łupie. Jakieś firmy się wyniosły ze stanu, gwiazdy odwołują koncerty.

Co za bzdura, mam nadzieję że nie zlamia się tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze forum dotarła poprawność polityczna. A jedyne co napisałem to - Północna Karolina, nie dajcie się. O k****

Dołącz do naszego frontu zmiany modów zanim nie jest za późno.

 

Swoją drogą przy ich obronie LGBT, wspólne bliskie relacje pewnej pary modów nabierają nowej perspektywy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze forum dotarła poprawność polityczna. A jedyne co napisałem to - Północna Karolina, nie dajcie się. O k****

Karolina z pewnością to przeczyta i się nie da.

USA wolny kraj, uchwalili sobie prawo, które reszcie się nie podoba to dostają teraz środkowy palec. A sensu wprowadzania takiego prawa nie bardzo mogę dostrzec, poza propagandowym oczywiście. Ciekawe jak przebiega egzekwowanie przestrzegania takiego prawa....

 

A żeby nie było zupełnie nie na temat to szkoda mi Lawsona. Na miejscu Nets brałbym za minimum. W Houston przy brodzie rozgrywający nie mają warunków do normalnej gry a co dopiero mówić o odbudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina z pewnością to przeczyta i się nie da.

USA wolny kraj, uchwalili sobie prawo, które reszcie się nie podoba to dostają teraz środkowy palec. A sensu wprowadzania takiego prawa nie bardzo mogę dostrzec, poza propagandowym oczywiście. Ciekawe jak przebiega egzekwowanie przestrzegania takiego prawa....

 

A żeby nie było zupełnie nie na temat to szkoda mi Lawsona. Na miejscu Nets brałbym za minimum. W Houston przy brodzie rozgrywający nie mają warunków do normalnej gry a co dopiero mówić o odbudowie.

Wtf ? To to teraz w temacie "Moda" się znajduje?  Przy piątku rano już się ulało :]

 

btw u mnie w parku Margaret będzie. Są chętni na pogo i moshpit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś czas temu Karolina Północna przyjęła prawo, które nakazuje osobom transpłciowym (jak i wszystkim innym) korzystania z publicznych toalet zgodnie z płcią, z którą się urodziły.

 

 

z jednej strony niech władzie Północnej Karoliny robią co chcą

ale z drugiej, JAK DURNYM TRZEBA BYC ZEBY PISAC USTAWY O TYM JAK MOZNA CHODZIC DO KIBLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony niech władzie Północnej Karoliny robią co chcą

ale z drugiej, JAK DURNYM TRZEBA BYC ZEBY PISAC USTAWY O TYM JAK MOZNA CHODZIC DO KIBLA

wg mnie to druga strona czyli te firmy i te gwiazdy i NBA jest jeszcze glupsza, jak mozna oburzac sie z takiego powodu i przestac zarabiac hajs w danym miejscu tylko ze wzgledu na taki detal? niedlugo do kolek i trojkatow dodadza tecze, gdzie beda sie zalatwiac transwwestyci i tam inne LGBT, zeby nikt nie poczul sie urazony. albo niech zrobia jeden kibel dla wszytskich. mi tam wszystko jedno nawet ta ostatnia wersja najlepsza

 

a co do Polnocnej Karoliny to moze kilka kobiet sie oburzylo ze do ich toalety przyszla pani z fajfusem to i zakazali tego,

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.