Skocz do zawartości

Moda wg. NBA


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumuje to tak

 

Możecie się pocieszać że ci dobrze ubrani to geje a potem się tylko nie dziwcie że facet w świetnie skrojonym garniturze w wersji slim w kolorze niebieskim wygarnia bez żadnego wysiłku większosc dziewczyn  na sali czy w klubie. Jak ktoś wierzy że flanelowa koszula albo podarte spodnie wystarczą to niech dalej żyję w takim przekonaniu.

 

Garnitur PG z wywiadu rewelacja , strój Wade nawet te różowe spodnie sa po prostu idealne. Tylko co oni do jasnej ... mają z tymi butami. Na siłę chcą podkreślić że są koszykarzami czy jak?

 

Z doświadczenia wiem że nawet garnitur z Vistuli potrafi sprawić że 80% hostess diametralnie zmienia pogląd na Twój temat a co dopiero mówić o czymś co niektórzy tutaj mają.

 

Oczywiście z gustem trzeba się urodzić ale co innego kretyńskie kreacje Tysona a co innego świetne obcisłe skrojone kreacje DW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się pocieszać że ci dobrze ubrani to geje a potem się tylko nie dziwcie że facet w świetnie skrojonym garniturze w wersji slim w kolorze niebieskim wygarnia bez żadnego wysiłku większosc dziewczyn  na sali czy w klubie. Jak ktoś wierzy że flanelowa koszula albo podarte spodnie wystarczą to niech dalej żyję w takim przekonaniu.

 

 

 
 
Co to za popierdolone myślenie? W jakim Ty świecie żyjesz, że kobiety wyrywa się głównie ubiorem? Mam ziomka co śmiga w dresach a jakoś nigdy problemów z płcią przeciwną nie miał. Przy odpowiednim podejściu nie będą przeszkadzały nawet buty z supermarketu.  
Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jaja sobie robisz

 

To nawet nie ma startu do koszuli którą ma na sobie Wade

 

Żadnej ładnej laski na to nie wyrwiesz - chyba że jakąś dziewicę z chórku kościelnego

 

@karwan

 

Nie mówię że samym strojem - zresztą nie mam zamiaru przekonywac Ciebie , Ja mam 39 lat dziewczynę mam 28 letnią i co to wnosi . Mamy się tak licytować że ktoś tam w dresie podrywa jakieś ja w dobrze dopasowanej różowej koszuli inne. Spoko jak chcesz wierzyć to sobie wierz w co chcesz niemniej dobry garnitur, świetnie dopasowana koszula zmienia wiele, Naprawdę

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje to tak

 

Możecie się pocieszać że ci dobrze ubrani to geje a potem się tylko nie dziwcie że facet w świetnie skrojonym garniturze w wersji slim w kolorze niebieskim wygarnia bez żadnego wysiłku większosc dziewczyn  na sali czy w klubie. Jak ktoś wierzy że flanelowa koszula albo podarte spodnie wystarczą to niech dalej żyję w takim przekonaniu.

 

Garnitur PG z wywiadu rewelacja , strój Wade nawet te różowe spodnie sa po prostu idealne. Tylko co oni do jasnej ... mają z tymi butami. Na siłę chcą podkreślić że są koszykarzami czy jak?

 

Z doświadczenia wiem że nawet garnitur z Vistuli potrafi sprawić że 80% hostess diametralnie zmienia pogląd na Twój temat a co dopiero mówić o czymś co niektórzy tutaj mają.

 

Oczywiście z gustem trzeba się urodzić ale co innego kretyńskie kreacje Tysona a co innego świetne obcisłe skrojone kreacje DW

 

Nie wierzę, że ten wątek tak szybko się rozwija :)

 

Jest sporo racji w tym co napisałeś ale chyba podchodzisz do sprawy trochę zbyt zero-jedynkowo. Moim zdaniem w przypadku mężczyzn granica między byciem eleganckim/dobrze ubranym a robieniem z siebie pajaca jest naprawdę cienka i trzeba uważać, by nie zrobić z siebie przebierańca. Mnie osobiście nie rażą mnie różowe spodnie ani garnitur w kolorze innym niż standardowy szary, chodzi po prostu o zdrowy rozsądek. Inaczej zaczynasz wyglądać jak dandys z Kongo.

 

Co kto lubi. Mnie kreacja (fajne słowo) PG nie przekonuje, zwyczajnie za dużo się tam dzieje, ale ciuchy Wadea z sesji dla GQ (szczególnie tweedowy garniak) są rewelacyjne. Niebieski garnitur Kobe też bardzo fajny, choć zalatuje trochę Ridżem z Mody na sukces. Jeśli ktoś ma wystarczająco dużo odwagi, by nieco wyjść poza schemat i czuje się z tym dobrze - proszę uprzejmie.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely ma racje, garnitur wiele zmienia a jesli ktos sie z tym nie zgadza poprostu sie nie zna ;]

Obecnie mieszkam w Londynie i uwierzcir mi, gdybyscie zobaczyli tu meskie kreacje w samym centrum uwazalibyscie polowe mezczyzn w Stolicy UK za pedalow.

Jak to sie mowi? W dupie byles i gowno widziales czy jakos tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jaja sobie robisz

 

To nawet nie ma startu do koszuli którą ma na sobie Wade

 

Żadnej ładnej laski na to nie wyrwiesz - chyba że jakąś dziewicę z chórku kościelnego

 

Hehe, taka koszula flanelowa jest spoko, ale jako luźne ubranie.. i dla laski.

 

Z facetów we flanelowych koszulach to najchętniej drwale zawsze ubierali i niech tak zostanie :D

 

 

 

Z doświadczenia wiem że nawet garnitur z Vistuli potrafi sprawić że 80% hostess diametralnie zmienia pogląd na Twój temat a co dopiero mówić o czymś co niektórzy tutaj mają

Paaanie, bo garniaki z Vistuli generalnie wymiatają. Mają tam naprawde fajnie szyte, dobrze spasowane, proporcjonalne ciuchy. Czasami na wyprzedarzy za smieszne pieniądze (600-800zł) mozna bylo trafić garniak na lata, gdzie ludzie potrafili 400-500 sypac za jakieś chińskie szmaciaki z placu, ktore po 2 czyszczeniach wygladaly jak 10 letnie.

 

Teraz jest już dużo szerszy wybór, ale 5-8 lat temu w cenie do 1500zł nie było absolutnie nic równie dobrego, zresztą jak robili coś ~2000 to i tak w tej cenie byly najfajniejsze.

 

Co do kolegów którzy twierdzą, że laske można wyrwać i bez garniaka - jasne, ze można, wszystko zależy od okoliczności i od tego skąd laska jest, ale generalnie jak widzę dziewczyne, która buja się z dresami, albo łysymi, dla których kazda okazja jest dobra, aby założyć adidasy to wiem, że nie jest to laska dla mnie.

 

Nie znam też kobiety, której facet w garniaku/marynarce by się nie podobał. Zawsze jak wbijałem się w białą koszulę (klasyk, kazdy facet powinien miec 2-3 w szafie) do tego jakeiś dżinsy/chinoosy, eleganckie buty, to na imprezach laski prawie same przychodziły

(6-8/10, te wyżej zawsze beda graly niedostępne, co nie znaczy, że takie są :) )

 

Teraz juz od dluzszego czasu mam jedną, która podobnie jak jej koleżanki twierdzi, że w eleganckim zestawieniu facet zawsze podoba się najbardziej. 

 

Generalnie dziewczyna poleci na faceta w dresie, kobiecie będzie się podobał mężczyzna porządnie ubrany.

 

Inna sprawa, że sam nie założyłbym nigdy różowych spodni, ani takich przyciętych do łydek, swoje granice trzeba mieć :) Niemniej jednak stylówa Wade'a (a juz w ogole rozjebał mnei ten marynarko-płaszczyk w beżu z 1 strony) jest naprawde bardzo mocna.

 

Komentarz Zaphoda (choć domyslam sie, że żartobliwy) skwituję krótko: nie ma nic gejowskiego w dobrym ubieraniu się ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely ma racje, garnitur wiele zmienia a jesli ktos sie z tym nie zgadza poprostu sie nie zna ;]

Obecnie mieszkam w Londynie i uwierzcir mi, gdybyscie zobaczyli tu meskie kreacje w samym centrum uwazalibyscie polowe mezczyzn w Stolicy UK za pedalow.

Jak to sie mowi? W dupie byles i gowno widziales czy jakos tak :tongue:

czyli połowa mężczyzn w Londynie to Azjaci? noż k****, patrzeć na ich ciuchy nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Zaphoda (choć domyslam sie, że żartobliwy) skwituję krótko: nie ma nic gejowskiego w dobrym ubieraniu się ;]

Spoko, chciałem tylko zaznaczyć, że "dobre ubieranie się" nie musi oznaczać wzorowanie się na Bieberze czy tym podobnym gównie. Nie mam nic do gejów, znam kilku, którzy rzygają różowym i seledynem, nigdy by tego nie ubrali. Opcje typu jakieś kozaczki, futra, rureczki, torebeczki - no sorry, nigdy to nie stało nawet obok męskiego ubioru. Lata 30. to jest coś na czym można by się wzorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, taka koszula flanelowa jest spoko, ale jako luźne ubranie.. i dla laski.

 

Z facetów we flanelowych koszulach to najchętniej drwale zawsze ubierali i niech tak zostanie :grin:

 

Paaanie, bo garniaki z Vistuli generalnie wymiatają. Mają tam naprawde fajnie szyte, dobrze spasowane, proporcjonalne ciuchy. Czasami na wyprzedarzy za smieszne pieniądze (600-800zł) mozna bylo trafić garniak na lata, gdzie ludzie potrafili 400-500 sypac za jakieś chińskie szmaciaki z placu, ktore po 2 czyszczeniach wygladaly jak 10 letnie.

 

Teraz jest już dużo szerszy wybór, ale 5-8 lat temu w cenie do 1500zł nie było absolutnie nic równie dobrego, zresztą jak robili coś ~2000 to i tak w tej cenie byly najfajniejsze.

 

Co do kolegów którzy twierdzą, że laske można wyrwać i bez garniaka - jasne, ze można, wszystko zależy od okoliczności i od tego skąd laska jest, ale generalnie jak widzę dziewczyne, która buja się z dresami, albo łysymi, dla których kazda okazja jest dobra, aby założyć adidasy to wiem, że nie jest to laska dla mnie.

 

Nie znam też kobiety, której facet w garniaku/marynarce by się nie podobał. Zawsze jak wbijałem się w białą koszulę (klasyk, kazdy facet powinien miec 2-3 w szafie) do tego jakeiś dżinsy/chinoosy, eleganckie buty, to na imprezach laski prawie same przychodziły

(6-8/10, te wyżej zawsze beda graly niedostępne, co nie znaczy, że takie są :smile: )

 

Teraz juz od dluzszego czasu mam jedną, która podobnie jak jej koleżanki twierdzi, że w eleganckim zestawieniu facet zawsze podoba się najbardziej. 

 

Generalnie dziewczyna poleci na faceta w dresie, kobiecie będzie się podobał mężczyzna porządnie ubrany.

 

Inna sprawa, że sam nie założyłbym nigdy różowych spodni, ani takich przyciętych do łydek, swoje granice trzeba mieć :smile: Niemniej jednak stylówa Wade'a (a juz w ogole rozjebał mnei ten marynarko-płaszczyk w beżu z 1 strony) jest naprawde bardzo mocna.

 

Komentarz Zaphoda (choć domyslam sie, że żartobliwy) skwituję krótko: nie ma nic gejowskiego w dobrym ubieraniu się ;]

Podpisuję się pod tym jedną i drugą ręką!

Ostatnio musiałem kupić nowy garnitur na ślub cywilny brata (z braku kasy i czasu nie mogłem kupić u krawca), niestety jestem trochę nieproporcjonalny na garnitury z wieszaka, bo sporo ćwiczę i jakoś tak wyszło, że jak jest dobry w klatce i w plecach, to w ramionach nie tak, albo na odwrót. Vistula faktycznie ma rewelacyjne garnitury, jednak tam właśnie nie mogłem znaleźć kompletnie żadnego dobre, a szkoda, koniec końców po długich poszukiwaniach kupiłem na szybko garnitur w Marks and Spencer- dość tani, bo 700zł i jak na moje gabaryty w miarę dopasowany, jednak stwierdziłem, że już ten czas, żeby garnitur uszyć u krawca, zwłaszcza, że w sierpniu ślub kościelny brata i jako świadek trzeba jakoś wyglądać ;) Będę musiał sięgnąć głębiej do kieszeni, bo to już niemały wydatek. Przy okazji, jakby ktoś miał namiar na dobrego krawca w Warszawie, który jest sprawdzony i ładnie szyje, to byłbym wdzięczny, bo muszę już chyba zacząć o tym myśleć. 

Tak jak Julius napisał, ładnie ubrany i elegancki facet według mnie również ma u laski od razu parę "punktów" więcej. I tak jak zauważyłeś Julius, ja podobnie podchodzę do tego, że jeśli laska lata za gościem, który buja się w dresach, szerokich bluzach i adidasach, to raczej nie jest dziewczyna dla mnie. Tak na przykład jedna z moich nazwijmy to koleżanek spotkała się ze mną i była zawiedziona, że ubrałem koszulę- ona wolałaby, żebym włożył szary dres, air maxy i biały, zwykły t-shirt... Takie ubieranie w tym momencie to tylko albo na trening na siłowni, albo na macie, a nie na spotkanie z dziewczyną.

A wracając do głównego tematu, to dla mnie jedne z lepszych stylówek faktycznie mają Wade, Kobe, LeBron- jeszcze ktoś by się na pewno znalazł. Ja na przykład różowych spodni bym nie założył, ale klasę ubioru docenić chyba potrafię. Fajnie, że nastały takie czasy w NBA, że zawodnicy nie chodzą w garniturach-workach, tylko mają dopasowane, fajnie skrojone garnitury. Najgorzej jak dla mnie w NBA ubiera się Westbrook w tych wszystkich hipsterskich wdziankach, nie wiem czy ktoś mu za to dodatkowo płaci, czy po prostu przegrał jakiś zakład. Nick Young stara się go ścigać.

Edytowane przez Tomek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, te za duze garnituy sprzed 10 lat kojarza mi sie z 1:

 

koopawtf.jpg

 

moda to dziwna sprawa i trzeba do niej dorosnac. trzeba tez sobie zdawac sprawe z pewnych rzeczy. moda to tez odchyly a te odchyly wyznaczaja granice, ktore wyznaczaja standardy.

 

te garnitury 10 lat temu byly wynikiem troche buntu, bo nba narzucila im wtedy te garnitury i elegancki wyglad, wiec wiekszosc koszykarzy probowala wprowadzic swoj uliczny style. dzis wyglada to smiesznie, tak samo smiesznie wygladaja czasami dzisiejszy przodownicy mody w nba. choc trzeba przyznac, ze ci najlepsi (z reguly najlepiej zarabiajacy) jak lebron, kobe czy wade wygladaja z reguly bardzo dobrze. westbrook, chandler czy swaggy p jada po bandzie, nie kupuje tego. generalnie zawsze uwazalem, ze im prosciej, tym lepiej.

 

temat nie jest gejowski. tzn, jak patrze na niektore stylizacje nawet kobego podchodzi mi to europejskimi gwiazdami pilkarskimi z christiano ronaldo na czele i to nie do konca jest fajne ale generalnie jest ok.

 

gortat swoja droga tez wyglada dobrze. ale wezmy pod uwage, ze poza kilkoma wyjatkami oni moga sobie pozwolic na kazdy rodzaj garnituru. niestety wiekszosc fanow nie wychodzi sprzed telewizora i wyglada slabo w koszulce koszykarskiej, co swoja droga powoduje, ze nba chce wprowadzic rekawki, tlumaczac to tym, ze pozostale koszulki amerykanskich lig sa chetniej kupiowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James może nie, bo nie lubię swetrów(ale zgrabnie to wygląda), jednak nie wiem czemu nie uznajesz płasczyka Wade z 3 zdjęcia? Świetny jest.

Ja bym chyba wybrał stylówę Kobiego, co do PG dalej twierdzę, wbrew ely'emu, że wygląda beznadziejne. Garniak normalnie jeszcze by przeszedł, ale te buty to po prostu wygląda koszmarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.