Skocz do zawartości

All-Time Fantasy LBS - opis


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie jak Iverson grał na SG ze Snowem, to zamieniali się kryciem - Iverson krył PG, a Snow SG. tutaj Iverson jak będzie miał kryć jakiegoś SG to może być śmiesznie. szczególnie śmiesznie mogłoby być jakbyś spotkał RappaRa i wystawiłbyś np. Bug-Conley-Iverson na Pippena, Pierce'a i George'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szczególnie śmiesznie mogłoby być jakbyś spotkał RappaRa i wystawiłbyś np. Bug-Conley-Iverson na Pippena, Pierce'a i George'a.

 

 

pojedynek z RapaRem to jedna z lepszych rzeczy które mogą mnie spotkać i nie chodzi wcale o moje szanse ;)

 

byłoby śmiesznie, na pewno i któryś z tych obwodów padłby ze zmęczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak Iverson grał na SG ze Snowem, to zamieniali się kryciem - Iverson krył PG, a Snow SG. tutaj Iverson jak będzie miał kryć jakiegoś SG to może być śmiesznie. szczególnie śmiesznie mogłoby być jakbyś spotkał RappaRa i wystawiłbyś np. Bug-Conley-Iverson na Pippena, Pierce'a i George'a.

 

to byłoby

tumblr_ltgq17m61Q1qaminlo1_500.gif

 

dla mnie duet podkoszowy Howard-Love jest idealny. tak jak zawsze sobie wyobrażałem Howarda-Dirka. LBS zjebał z obwodem, popełnił błąd, że na ławce nie szukał swingmanów, zawodników grających na więcej niż jednej pozycji i to jego problem. jeśli chce grać szybko (co napisał) to taki niski skład może mu pomóc. ale braki w zespole są widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love w obronie to dziura na poziomie Barkleya, a to, że ma tyle ppg co Dirk i rzuca trójki, nie znaczy, że jest na jego poziomie. Dirk gra zajebiste iso, skupia na sobie obronę, jest sam kreatorem. Love to bardziej garbage points, najlepiej to obrazuje gra Minny w końcówkach. On nie jest żadną opcją, co najwyżej rzuci w set plays. To jeden z tych graczy co się nie nadają do all-time.

2 pierwsze picki bardzo dobre, Jordan wiadomo. Marion ujdzie, za wcześnie poszedł, ale fit jest. Reszta picków zjebana, po co Ai3, jak już Hardaway gra z ławki? 6th man do rozruszania ofensywy może być tylko jeden. Brad fatalny pick, Jordan na sf też nie całkiem, za duże mismatchy na 1-2 wtedy, beznadziejna ławka. Howard post moves na ligę all-time to jakieś 15-17 ppg na słabym ts i z mnóstwem strat. Na Gasolu w G1 i G5 jak oglądałem, Howard na post upie nie zdobył punktu z gry mając 0/7 i ogółem miał tyle punktów co strat. Podobnie jak Love, może co najwyżej garbage points. 1, 2 i 3 opcja ofensywa to MJ.  

Chociaż nie zgadzam się z P_M - zbiórka jedna z lepszych, jak nie najlepsza. Gadanie, że Howard się nie odnajdzie jest śmieszne, a od KAJa zbiera lepiej o jakieś dwie klasy. Jako zbierający taki Howard mnie bardziej przekonuje od takiego Malone, Love też jest w tym świetny, podobnei Marion i Jordan, ale tyle z plusów tego zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jeden z tych graczy co się nie nadają do all-time.

 

nie jest ballhogiem ,poprawie spejcing, daje miejsce Howardowi, załatwia zbiórkę, w obronie zależy od match-upu. nie wszyscy mają dwóch ofensywnych wysokich. dla mnie nie jest to zły pomysł. problem większy jest w ilości niskich zawodników na obwodzie. nie wiem jak lbs podzieli tam minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawala obronę, nie potrafi nic wykreować, nie wykorzysta missmatchu, jest słaby też w team - D, a pozycja pf jest akurat ważna i zmusza Howarda do łatania dziur, co sprawia, że obrona pod koszem jest na standardy all-time słaba. Fajnie rzuca, fajnie zbiera to fakt, a miejsce Howardowi nie jest potrzebne, bo nie widzę tutaj za bardzo kogo, na kim by mógł grać. Mourning, Shaq, Ewing czy nawet Sabonis i Bogut? Jak dla mnie ne e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat czepiania się pary Dwight-Love nie rozumiem ani trochę, Love nie wykorzystuje mismatchy? nie kreuje? Przecież lżejszych PFów Love nie ma żadnego problemu przestawić, ma nawet kilka manewrów na post up, przy cięższych klockach może uciec na obwód i rzucić off the screen, świetnie podaje. Przecież to biegający mismatch, mało obrońców widzę na niego w all-time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile faktycznie Love pewnie netto wyjdzie na 0 bo to co odda w obronie to weźmie w ataku, to niestety ale obwód w postaci bug-conley-jordan-ai-marion to jest dramat. Fajnie, że mike i shawn mogą grać bez piłki, ale ten zespół w ataku ma ciągle 2 non factorów w ataku, albo 2 ballhogów. To nie jest fajne połączenie.

 

Inna rzecz, że granie jordanem na sf to bez sens. To jakby próbować z ferrari auto na zakupy. Da się ale po ch***. Tylko tracisz jego najlepsze zalety.

 

 

Nie widzę tego zespołu w żadnym pojedynku, szczególnie, że nie bardzo chyba miałeś pomysł na obudowanie jordana, po prostu wziąłeś graczy których znałeś (stad '90 i '00) a nie tych w skali all-time którzy byliby odpowiednim fitem.

 

Po tym jak miałeś 5 zawodników szli np. grant hill, LJ czy james worthy na sf, walton, samphoson na pewno lepszy od brada, pg lepszych od tima nie chce mi się szukać bo to prawie wszyscy w tej zabawie

 

 

edit: zapomniałbym - AI :hopelessness:

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love tu raczej nie wyjdzie na 0. Poprawa spacingu to jedno, tylko dobry team-D go raczej nie zostawi wide-open. + karpik pisze, że przepcha słabszego obrońcę - c'mon post-up Love'a to chyba nie jest zagranie na all-time f? A w defensywie jest dziurą top2 na pozycji PF tutaj (+Barkley, chyba nikogo nie pominąłem?). Zarówno w team-D, jak i w 1-1.

 

Nie żebym chciał bronić Love'a, ale sam fakt, że przy teoretycznym p'n'r ma faceta który wyciąga drugiego podkoszowego obrońcę spod kosza jest zajebistym plusem. Pamiętaj że w obronie picka najważniejszy jest 3 gracz.

 

Przy okazji chciałbym zobaczyć minę Howarda gdyby zobaczył swój backcourt w postaci tim + iverson. Cyrki które robił w LAL to pikuś by był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakoś nie potrafi nic zrobić w cluch time :smile: przy ostrej D sobie kompletnie nie radzi, to jest własnie główny powód 0-18 przy zaciętych spotkaniach.

Ale przecież nikt go tutaj nie zmusza do kreowania sobie pozycji do rzutu w crunch time.

 

Naprawdę nikt nie ma wątpliwości, że słaby fizycznie Love i undersized Howard mogą mieć problemy w alltime lidze ze zbiórkami i nie będą dominować tak jak ma to miejsce teraz, gdzie dobrych, silnych fizycznie zbierających jest niewiele?

Howard nie jest undersized, no i ja nie mam wątpliwości, że ta para zapewnia topową zbiórkę.

A kiedyś tych dobrych zbierających było więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawala obronę, nie potrafi nic wykreować, nie wykorzysta missmatchu, jest słaby też w team - D, a pozycja pf jest akurat ważna i zmusza Howarda do łatania dziur, co sprawia, że obrona pod koszem jest na standardy all-time słaba. Fajnie rzuca, fajnie zbiera to fakt, a miejsce Howardowi nie jest potrzebne, bo nie widzę tutaj za bardzo kogo, na kim by mógł grać. Mourning, Shaq, Ewing czy nawet Sabonis i Bogut? Jak dla mnie ne e

 

nie da się mieć wszystkiego. jeśli mam defensywnego centra, który gra blisko kosza i gwarantuje najlepszą obronę w nba (tak było w Magic) to naturalne, że biorę ofensywnego PF-a.

 

 

I jakoś nie potrafi nic zrobić w cluch time :smile: przy ostrej D sobie kompletnie nie radzi, to jest własnie główny powód 0-18 przy zaciętych spotkaniach.

 

w Timberwolves jest osamotniony w crunch-timie i dlatego kiepsko wygląda, wystarczy go sobie wyobrazić np. w Lakers czy Houston Shaqa-Olajuwona, Ci dwaj męczą się i odrzucają na obwód a tam czeka na nich lepsza wersja Horryego czyli Love.

 

 

Naprawdę nikt nie ma wątpliwości, że słaby fizycznie Love i undersized Howard mogą mieć problemy w alltime lidze ze zbiórkami i nie będą dominować tak jak ma to miejsce teraz, gdzie dobrych, silnych fizycznie zbierających jest niewiele?

 

więc Dennis Rodman oraz Charles Barkley powinni być w ogóle nie brani pod uwagę w all-time.

 

 

Nie żebym chciał bronić Love'a, ale sam fakt, że przy teoretycznym p'n'r ma faceta który wyciąga drugiego podkoszowego obrońcę spod kosza jest zajebistym plusem. Pamiętaj że w obronie picka najważniejszy jest 3 gracz.

 

dokładnie. Howard rolluje a Love wychodzi w górę i "bang". a Tim oraz Conley potrafią grać picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaje sobie człowiek "wcześnie" rano a tu tyle komentów ;) generalnie trudno dyskutować z niektórymi zarzutami (słaba obrona Lova, przesyt obwodowych etc.) dlatego nie zamierzam tego robić, przynajmniej na razie. Tak sobie wczoraj myślałem i doszedłem do wniosku, że wybieranie zaledwie trzech rezerwowych jest trochę z dupy. Taka wąska rotacja wymusza na nas wybieranie na ławkę gości, którzy grają na dwóch pozycjach tj. pg/sg  sg/sf/ pf/c  o ile zawodników w tym drugim przypadku jest wielu i można znaleźć dobrego fita nawet w późnych rundach o tyle w dwóch ostatnich jest już gorzej i z tego względu większość ma dziurę w rotacji. Myślę, że jakbyśmy wybierali 4 rezerwowych i powiedzmy do konkretnego pojedynku brali trzech, którzy nam w danym momencie najlepiej pasują - takie rozwiązanie byłoby optymalne imo.

 

nie usprawiedliwiam swoich kaprawych wyborów po prostu staram się myśleć globalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard nie jest undersized, no i ja nie mam wątpliwości, że ta para zapewnia topową zbiórkę.

A kiedyś tych dobrych zbierających było więcej?

 

Howard jest undersized?on w butach ma max 6'11.

 

Moses Malone, Karl, Malone, Barkley, Kemp, Hakeem, Rodman, Robinson, Shaq, Duncan, Gilmore, KAJ, Ewing, Walton, Mutombo, Mourning, Sabonis, Oakley, Laimbeer i pewnie wiele innych, których pominąłem, z kim mierzą się obecni Love i DH?

 

więc Dennis Rodman oraz Charles Barkley powinni być w ogóle nie brani pod uwagę w all-time.

 

 

Tylko, że oni mierzyli się z wieloma dobrymi rebounderami i źle nie wypadali, a jakie pojedynki na zbiórce mają Love czy DH?

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, ze Howard jest niski jak ma przejebany wingspan, krotka szyje i mega vertical?

Niby brand nie ma 2 metrów, ale ma stand reach Chandlera, czy to oznacza bycie undersized?

 

Zgadzam się. Nie dość że sam wzrost jest imo mało ważny bo można mieć 215 i łapy krokodyla to jeszcze howard ma przejebany wyskok, te jego paczki na SDC na podwyższonym koszu - ilu wysokich dałoby to radę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja nie zaprzeczam, że Dwightowi brak atletyzmu, to byłoby głupotą, ale weźcie pod uwagę, że jesteśmy w lidze all-time i tu sporo ludzi ma zajebiste warunki fizyczne. Od dobrych 5 lat na C w obecnych czasach był Howard i długo długo nic... żadnego wyzwania, naprawdę uważacie, że kiedyś też tak było?

 

http://ballislife.com/wingspan-comparisons-with-dwight-howard-anthony-davis-lebron-mj-wilt-champerlain/ Zobaczcie jak wygląda Howard na tle Wilta. mniejszy wingspan, niżej ramiona, atletyzm porównwalny.
 

Zgadzam się. Nie dość że sam wzrost jest imo mało ważny bo można mieć 215 i łapy krokodyla to jeszcze howard ma przejebany wyskok, te jego paczki na SDC na podwyższonym koszu - ilu wysokich dałoby to radę zrobić?

 

Wyskok z biegu do wsadu, a wyskok w tłumie do zbiórki to co innego.

 

Nikt nie odniósł się do rywalizacji na zbiórce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzacie trochę z tym pojazdem na dzisiejszych wysokich? bo trochę wygląda to tak jakby Love zbierał po 30 piłek przepychając się pod koszem z samymi cieniasami o jeszcze słabszym atletyźmie od niego. Przecież gość gra na zachodzie gdzie dobrych wysokich nigdy nie brakowało, trzeba trochę doceniać jego "nos" do zbiórki i umiejętność ustawiania się do niej, a nie wszystko negować po płaszczykiem "all-time".

 

To co niektórzy piszą o Howardzie to już w ogóle beka, prosiłem wcześniej, żebyście porównali Howarda i Hibberta w PO - to jest praktycznie deklasacja, a teraz niech podniosą rękę Ci, którzy srali pod siebie podczas zeszłorocznych PO oglądając Roya w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.