Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - skład RappaRa


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież odnośnie post d Gasola wrzuciłem stat z finałów - oglądałem niedawno g5 i Howard na Gasolu miał tam 0/4, 2 tov i 1/2 z ft i Magic kompletnie zaniechali grania inside-outside w takiej sytuacji. Pau Gasol jest badzo dobrym obrońcym - obrona Memphis i Lakers to potwierdza. Faktycznie P&R mogą być moją słabą stroną, jednak zawsze mogę pomagać obwodem, w ostateczności zmienić ustawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar nie obraź się, ale Howard w lidze all-time jako post player nie jest wybitny a wrzucanie statów z jednego meczu po raz 3 nie podniesie opinii o post D starszego Gasola.

 

żeby nie było, uważam Gasola za całkiem niezłego m2m obrońcę, jednakże dość przeciętnego jeśli chodzi o tę rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie twierdzę, że Pau to słaby m2m obrońca. masz racje, Howard zagrał całą serię bardzo słabo w ataku, jednak nie zapominajmy, że to Dwight Howard, który wybitny po tej stronie parkietu nigdy nie był + Gasol nie będzie krył Dwighta '09, ale Duncana '03, Garnetta '04, Malone '90, Barkleya (!!!). oczywiście, domyślam się, że będzie on grał także minuty na C, plus Rappar będzie chciał używać help defense do czego ma wszelkie papiery, jednak jakimś problemem w obronie przede wszystkim p'n'r Pau będzie i temu zaprzeczyć się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dlatego nie twierdzę, że Pau to słaby m2m obrońca. masz racje, Howard zagrał całą serię bardzo słabo w ataku, jednak nie zapominajmy, że to Dwight Howard, który wybitny po tej stronie parkietu nigdy nie był

 

przypomnę tylko z obowiązku, że akurat w tamtych PO Dwight grał na poziomie Shaqa, totalna dominacja, aż do finałów gdzie mu faktycznie rura zmiękła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe finały Howard zagrał beznadziejne, z jednego meczu, bo akurat go ostatnio obejrzałem pod tym kątem. Duncan 08 miał na nim wprawdzie 22 pk, ale na beznadziejnej skuteczności. Pau Gasol akurat m2m defense ma bardzo dobry, nawet na poziomie all-time w tym elemencie jest ponad przeciętny.

I nie będę krył Barkleya Gasolem na pewno. Już nie mówiąc o tym, że jak bym miał tak grać Gasolem, to by siedział na Odomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I nie będę krył Barkleya Gasolem na pewno. Już nie mówiąc o tym, że jak bym miał tak grać Gasolem, to by siedział na Odomie. 

 

to jest dopiero chytry plan! mam dwóch Gasolów, to nie będę mówił o którego mi chodzi i nikt nic nie wykmini... a jak powiem, że nie będę nikogo Gasolem krył to wtedy w ogóle niszczę system i  na pg mogę sobie dawać nawet Kirylenke.

 

 

 

On nie wie jak grał Shaq po prostu.

 

a znasz taki zabieg, który sobie czasami trzeba zakładać a jest nim zachowanie proporcji?? 

 

Howard nie robił takiego rozpierdolu, ale nikt po Shaqu długo nie zrobi rozpierdolu jaki wtedy robił Dwight

 

ws/48 ~240, ts ~~650 przy zaledwie ok 10 fga na mecz, 15 zbiórek na mecz, raz 5.5 blk/mecz

 

to wszystko co mam do powiedzenia

 

// porównajcie sobie Hibberta i Dwighta w PO w ogóle, dobra zabawa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirilenko nie gra w s5, poza tym nie wiem czy jest dobrym obrońcą na Barkleya

A co mnie powstrzymuje przed wsadzeniem go tam? 

A Kirilenko akurat świetnie bronił Lebrona, więc z Barkleyem tym bardziej powinien dać radę. Nie mówię, że nie podwajałbym go na low poście, ale raczej nie muszę się bać minięcia na pierwszym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.