Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - skład RappaRa


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kto jest odpowiedzialny za piłkę, na kogo gramy zagrywki, kto dostaje piłki pod kosz, kto jest GTG, kto rządzi w szatni etc.

 w szatni rządzi coach RapaR, zagrywki pod shooterów rozwiązujemy zabawą w "Marynarza", a kwestie piłki pod dziurę rozwiązują sami bracia lejąc się po mordach, do tego jakby team spirit był w jakikolwiek sposób zagrożony - nad wszystkim czuwa AK strasząc ingerencja ruskiej mafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie mam żadnego problemu z jakimś mistycznym samca alfa. Dobry zespół, gdzie każdy zna swoją rolę to też plus.

 

Nie ma nawet schematu ataku a ja cały czas nie widzę obwodu Pippen-Pierce-George, zwłaszcza, że Pierce był już z tych lat za wolny i to zdecydowanie na SG. Pau Gasol na PG będzie gwałcony przez wyszystko co się rusza na pickach przy cutach czy 1on1 przeciwko mocniejszym PF-om. 

 

Ale muszę po prostu zapytać, gdzie toczy się dyskusja czy Hakeem jest prawdziwym liderem bo coś mnie ominęło ? 

 

Nie chcę się rozwodzić nad rzeczami na których skupie się w ewntualnym gameplanie bo zespół spoko jak każdy w tej zabawie ale może braknąć trochę na mocniejsze zespoły.

 

No i brak jakiejkolwiek taktyki gdzie ja nie wiem co będzie grał zarówno on jak i czekolada ale idzie z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wogóle co ja tu czytam, że pippen ballhog, że george ballhog, lewe jądro oka --- ogarnij się

 nie napisałem, że Pipp jest ballhogiem, przeczytaj jeszcze raz to zdanie, o Georgu się wycofałem, faktycznie mało Pacers w rs oglądam, ale przecież widać, że w ciągu dwóch lat stał się pierwszą opcją i pomimo tego, że nie wstrzymuje gry, to przecież i tak ma gałę w łapach bardzo często (do tego 6 trójek na mecz!) i tu jest probelem pogodzenia tych wszystkich ludzi, a nie w tym, że się pojedynczo nie nadają. Są to mega fity, ale co za dużo to i Gesslerowa nie wpieprzy.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=4BPiGsOUsqk

Paul Pierce:

1 rzut - mid range jumper asystowany, literally catch & shoot

2 rzut - trójka, jw.

3 rzut - mid range, praktycznie to samo tylko z kozłem

4 rzut - cut pod kosz

5 rzut - kontra

6 rzut - trójka c&S

7 rzut - wyjście po zasłonie i znowu trójka C&S

iso pod koniec kwarty wjazd pod kosz i o dziwo nie ma problemu z odegraniem na wolną pozycję

8 rzut - Pierce wjeżdza po mismatchu.

9 rzut - post up

10 rzut - wjazd

11 rzut - jumper po zasłonie

12 rzut - dostaje piłkę przy trumnie i kończy

13 rzut - dostaje piłkę, dwa koźły i jumper

14 rzut - trudna do zakwalifikowania akcja dwójkowa

15 rzut - iso

Jak widać, mimo że w grze miał 36% usg, większość rzutów to asystowane, sporo c&s, a to wtedy kiedy ma zespół Szerbiaka, Westa i Gomesa jako podających. 

LWS any comment now?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ? to dowcip?

 

jednym meczem chcesz negować wpierdalanie gały przez Pierca oraz postawić pod wątpliwość całoszenowy %usg na tak kosmicznym poziomie?

 

każdy oglądał tamtych C's i wiemy przecież jak wyglądały czwarte kwarty, gdy PP przejmował mecz oddając po 10 i więcej rzutów w tej części gry

 

weź sobie mecz Jenningsa 50+ i wyciągaj all-time wnioski później

 

// jeszcze jedno - od momentu gdy wybrałeś trzeciego z tych graczy i powiedziałeś,że chcesz rozgrywać Pippem, większość komentarzy była sceptyczna, ale ty miałeś praktycznie miesiąć czasu, żeby to rozsądnie poukładać... nie zrobiłeś tego i jeszcze pogłebiasz problem nie widząc tego problemu ;) Na Twoim miejscu bałbym się tego i próbował coś zmienić do czasu pierwszej rundy skoro duża część głosujących tego nie kupuje.

 

Twoja sprawa. Ale jak już chcesz brnąć w ten mit dalej - to musisz się o wiele bardziej postarać.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ? to dowcip?

 

jednym meczem chcesz negować wpierdalanie gały przez Pierca oraz postawić pod wątpliwość całoszenowy %usg na tak kosmicznym poziomie?

 

każdy oglądał tamtych C's i wiemy przecież jak wyglądały czwarte kwarty, gdy PP przejmował mecz oddając po 10 i więcej rzutów w tej części gry

 

weź sobie mecz Jenningsa 50+ i wyciągaj all-time wnioski później

Wziąłem pierwszy lepszy mecz z yt. Nie wiem czy każdy oglądał tamtych Celtów, ale biorę mam głębokie wątpliwości czy ty ich oglądałeś, skoro nawet nie widziałeś tegorocznych Pacers na oczy.

Ty nie wiesz kto to jest ballhog, nie wiesz co to jest wpierdalanie gały, więc naprawdę trudno mi z tobą dyskutować, z czego sam chyba zdajesz sobie sprawę, bo przy pierwszej okazji oddałeś pałeczkę P_M.

Ogólnie Pierce ma spory % assisted - 56%. Czyli wynik podobny do mojej analizy. A to jak mówiłem, przy mocno miernych passerach jako pierwsza, druga i trzecia opcja w ataku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe ma więcej asisted inside niż Pierce, ale mniej asisted outside zwłaszcza trójek. Generalnie podobny poziom jeśli chodzi o asisted%. A Kobe to uwazany jest chyba za największego ballhoga ever, więc Pierce'owi daleko do Kobego nie jest sądząc po tych statach.

y? Kobe ma mniej we wszystkich i overall jest 40% assisted Kobiego do 56% assisted Pierce. Jak dla mnie w cholerę daleko. To tak jakbym powiedział, że Tyreke Evansowi daleko nie jest do Penny'ego. To jest ten sam dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co potrafisz to powtarzać w kółko to samo, równocześnie się pogrążając - do tego myślisz sobie, że jak mnie obrazisz i wytkniesz mi braki (z którymi sam się nie kryję) to cokolwiek zyskasz? jesteś dla mnie domorosłym gimbem, który jeszcze pięć lat temu był kwintesencją trolla, a teraz gdy trochę podrósł próbuje wszystkim wmówić, że jest ekspertem bo naspamował 3k postów. Prosiłem Cię żebyś darował sobie wycieczki osobiste, ale jak widać z naturą nie wygrasz.

 

Weź sobie jeszcze do tej rotacji Amare, a  potem znajdź mecz gdzie przykrył czapką Brada Millera - będziesz miał dowód na jego świetną defensywę. Pierce grał jedne z najdłuższych iso jakie widziałem, praktycznie za każdym razem jakby to był Melo w crunch time, ale Ty uważasz, że iso grał z rzadka, a swoją grę cały czas miksował, co jest oczywistym bullshitem..

 

przyszłość i głosujący  Cię ocenią, ale mam wrażenie, że ty po prostu nie przyjmujesz krytyki, ciekawe skąd się to u Ciebie wzięło, chyba to po prostu problem monstrualnego ego, które wyrosło Ci na gruncie baśniowych marzeń i przekoloryzowanych, suchych merytorycznie postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co potrafisz to powtarzać w kółko to samo, równocześnie się pogrążając - do tego myślisz sobie, że jak mnie obrazisz i wytkniesz mi braki (z którymi sam się nie kryję) to cokolwiek zyskasz? jesteś dla mnie domorosłym gimbem, który jeszcze pięć lat temu był kwintesencją trolla, a teraz gdy trochę podrósł próbuje wszystkim wmówić, że jest ekspertem bo naspamował 3k postów. Prosiłem Cię żebyś darował sobie wycieczki osobiste, ale jak widać z naturą nie wygrasz.

 

Weź sobie jeszcze do tej rotacji Amare, a  potem znajdź mecz gdzie przykrył czapką Brada Millera - będziesz miał dowód na jego świetną defensywę. Pierce grał jedne z najdłuższych iso jakie widziałem, praktycznie za każdym razem jakby to był Melo w crunch time, ale Ty uważasz, że iso grał z rzadka, a swoją grę cały czas miksował, co jest oczywistym bullshitem..

 

przyszłość i głosujący  Cię ocenią, ale mam wrażenie, że ty po prostu nie przyjmujesz krytyki, ciekawe skąd się to u Ciebie wzięło, chyba to po prostu problem monstrualnego ego, które wyrosło Ci na gruncie baśniowych marzeń i przekoloryzowanych, suchych merytorycznie postów.

 

jedyne co potrafisz to powtarzać w kółko to samo, równocześnie się pogrążając - do tego myślisz sobie, że jak mnie obrazisz i wytkniesz mi braki (z którymi sam się nie kryję) to cokolwiek zyskasz? jesteś dla mnie domorosłym gimbem, który jeszcze pięć lat temu był kwintesencją trolla, a teraz gdy trochę podrósł próbuje wszystkim wmówić, że jest ekspertem bo naspamował 3k postów. Prosiłem Cię żebyś darował sobie wycieczki osobiste, ale jak widać z naturą nie wygrasz.

 

Weź sobie jeszcze do tej rotacji Amare, a  potem znajdź mecz gdzie przykrył czapką Brada Millera - będziesz miał dowód na jego świetną defensywę. Pierce grał jedne z najdłuższych iso jakie widziałem, praktycznie za każdym razem jakby to był Melo w crunch time, ale Ty uważasz, że iso grał z rzadka, a swoją grę cały czas miksował, co jest oczywistym bullshitem..

 

przyszłość i głosujący  Cię ocenią, ale mam wrażenie, że ty po prostu nie przyjmujesz krytyki, ciekawe skąd się to u Ciebie wzięło, chyba to po prostu problem monstrualnego ego, które wyrosło Ci na gruncie baśniowych marzeń i przekoloryzowanych, suchych merytorycznie postów.

Akurat jeśli chodzi o wyzwiska, to jedyną osobę, która się tutaj do tego zniżyła to byłeś ty, ja jedynie ograniczyłem się do twojej wiedzy o koszykówce, o której sam się przyznałeś, że ma (ogromne) braki. To ty zacząłeś mnie nieprzerwanie obrazać.

Po drugie możesz mi pokazać powtarzanie argumentacji w kółko? 

Po trzecie Boston miał jeden z najwyższych paców w lidze, dość ciekawe skoro Pierce grał jedne z najdłużych iso. Nie masz żadnych argumentów na pokrycie swojej tezy, poza obrażaniem mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Akurat jeśli chodzi o wyzwiska, to jedyną osobę, która się tutaj do tego zniżyła to byłeś ty, ja jedynie ograniczyłem się do twojej wiedzy o koszykówce, o której sam się przyznałeś, że ma (ogromne) braki. To ty zacząłeś mnie nieprzerwanie obrazać.

 

 

cyce Cię swędzą zanadto młodzieńcze, gdybym chciał Ciebie obrazić zrobiłbym to dawno temu, ładne parę lat wstecz w momencie gdy hejtowałeś josepha obrażając go i negując jego wiedzę! będąc na poziomie tematów "mój ulubiony zawodnik", poszedłeś na noże z gościem, który jest dla mnie i dla wielu pewnie w ścisłym topie all-time (wliczając e-b ). Już wtedy wiedziałem, że jesteś totalnym Januszem i choć posiadłeś sporą wiedze to wyżej płotu nie podskoczysz. Dodatkowo, totalnie spierdolona organizacja zabawy od samego początku, aż po dziś dzień, gdy wystarczyło tylko wysłać krótkie pw do uczestników z dwoma pytaniami. Totalnie wyłożona lacha przez organizatora takiego eventu to chyba  jakaś totalna paranoja i min. dlatego nigdy nie będziesz na tym forum szanowany, a z racji wolności słowa - tolerowany.

 

 

 

Nie masz żadnych argumentów na pokrycie swojej tezy, poza obrażaniem mnie.

 

to jest właśnie twój stajl, zobacz jakie były moja pierwsze posty w tym temacie, zobacz jaki byłem grzeczny... nawet rady starałem Ci się udziellić. pomimo tego na koniec ty mówisz, że nie mam argumentów i tylko Cię obrażam?? Pomijając fakt, że głupio użyłem balhogingu jako argumentu (trafniejszy byłby ballstopping) to reszta moich argumentów była po prostu obiektywnym, z mojego punktu widzenia spojrzenia na tą sprawę.

 

w swoim s5 masz dwóch rzeczywistych liderów (Marka też można dodać) gdzie każdy ma przynajmniej 25% usg oddaje w c*** rzutów i najlepiej czuje się w 4q (george pewnie troche mniej) ogólnie są pierwszą opcją w normalnych warunkach, to nie są shooterzy pokroju Allena, Rice, Richmonda czy Horry'ego tylko bardziej Anthonego. Na domiar złego na pg dajesz Pippena, który robił to na prawdę tylko bez MJa, gdzie jego support był mocno przeciętny. Ty go jednak wciskasz choć usg% znowu Ci zżera minuty. Przecież nie gramy asg tylko kładziemy przede wszystkim nacisk na obronę, gdyż atak w tej zabawie jest czymś "z klucza". Nie będzie meczów na poziomie 260 punktów i może zabraknąć Ci piłki dla Twoich gwiazd, co wtedy, jak to zatuszujesz? kogo w ogóle dasz na trzecią opcje??

 

to jest moje prywatne odczucie i jeśli piszę o koszu staram się być obiektywny, staram się merytoryką nadrobiać  techniczne braki. Powoli uczę się adv stats i nawet mam na to świadków. Ale nie muszę na pewno nic nikomu udowadniać.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RappaR

 

narobiłeś sobie tyłów pierwszymi pickami, przez co wszyscy się nastawili negatywnie do twojego składu i tkwią w tym pomimo udanych dalszych picków. żeby to zmienić, musisz nadrobić dobrym gameplanem, dlatego zalecałbym ci rozszerzenie opisu swojej drużyny. zwłaszcza, że twój skład ma potencjalnie mnóstwo fajnych rozwiązań w ataku.

 

dopóki dyskusja, zamiast analizować poszczególne rozwiązania twojego ataku pozycyjnego, opiera się na mitach typu "Gasol zostanie zmiażdżony 1 on 1", albo sporach ile Paul Pierce grał na sg, to czas działa na twoją niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie jaki mit jest w stwierdzeniu, że Gasol nie potrafi kompletnie bronić picków, gdzie każdy rozgrywający zrobi sieczkę ? Pau Gasol jest fajny ale w obronie picków jest tragiczny i za wolny dla mobilnych PF-ów. Gdzie tu jakieś miy ? 

 

Poza tym nie jest top 5 podających wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby być sprawiedliwym, chciałbym tylko dodać, iż mam świadomość tego, że moja drużyna jest być może najgorzej zbudowana i Answerem strzeliłem sobie totalnie w stopę (na szczęście teoretycznie). Jako uczestnik zabawy korzystam jednak z prawa własnego poglądu na dany team, a ten syf na górze jest tylko i wyłącznie efektem naleciałosci między relacjami ;)

 

pomijając okazjonalne kręcenie beki, na tym forum interesuje mnie przede wszystkim koszykówka

 

jeszcze apropo, rozmowa o trzech muszkieterach zasłania z kolei fakt, jak RR zamierza bronić centrów pokroju Howarda, Shaqa, Kinga, Hibberta etc. mając pod koszem bardzo solidnego, ale mimo wszystko w skali all-time zaledwie przyzwoitego M. Gasola, który  ma być wspomagany przez starszego brata, który ja pisze wowo jest dziurą na pickach, a i zbiórka po obu stronach dupy nie urywa.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie jaki mit jest w stwierdzeniu, że Gasol nie potrafi kompletnie bronić picków, gdzie każdy rozgrywający zrobi sieczkę ? Pau Gasol jest fajny ale w obronie picków jest tragiczny i za wolny dla mobilnych PF-ów. Gdzie tu jakieś miy ? 

 

Poza tym nie jest top 5 podających wysokich.

 

1. umiesz czytać?

2. jak to zmierzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś, że raper ma problem z mitami jeśli chodzi o Gasola i jego obronę 1on1 gdzie będzie miażdżony (a będzie w niektórych matchupach) ale jeśli nie o to ci chodziło to mamy problem z nadawaniem na tych samych falach.

 

2. mam w oku liczydło i wg. niego P.Gasol nie jest top 5 podającym all-time w NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś, że raper ma problem z mitami jeśli chodzi o Gasola i jego obronę 1on1 gdzie będzie miażdżony (a będzie w niektórych matchupach) ale jeśli nie o to ci chodziło to mamy problem z nadawaniem na tych samych falach.

 

2. mam w oku liczydło i wg. niego P.Gasol nie jest top 5 podającym all-time w NBA. 

 

nie wiedziałem, że obrona picków i obrona 1 na 1 to dla ciebie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.