Skocz do zawartości

Lososwanie- zostaje czy nowe


wowo

Rekomendowane odpowiedzi

Bez ankiety. Niech wypowiedzą się ci, którym zależy, za chomika może mieć głos Lorak. Deadline ustalmy do jutra do godziny 00. Jak wypowie się 5 osób to znaczy, że reszcie obojętne i decyduje prosta większość 3>2.

 

Go bo faktycznie nie ma co czekać, tak to już część os ób napisze gameplan chociaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się powoli nad nowym losowaniem, skoro i tak wszystko stoi i kwiczy, skorzystam z tego przywileju i zagłosuje za nową loterią

 

z tej strony sorry dh12 - mam nadzieję, że i tak na mnie trafisz, ale trochę później ;)

 

// january, można przyjąć, że kucio też był za nowym.. z tego co pamiętam

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai3 powinien być jako przeciwwaga dla Bastillona :D 

 

da się losować co runde bez problemu ja się niepotrzebnie uniosłem a znając życie Lorak to ma takie cuda nie widy w excelu rozpiane na losowania, że nie ma szans na manipulację. Po prostu np. do par które wygrają swoje mecze po prawej stronie w 1 rundzie przegranych dolosujemy 4 które przegrają 2 rundę z lewej strony i wszystko będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.