Skocz do zawartości

All-Time Fantasy Draft - Skład P_M


P_M

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no rozwalasz mnie chłopie. Kolesie nie stoją w jednej linii Bird lekko z przodu Mullin bokiem a Drexler ewidentnie się garbi. To taka zasada że ten co stoi z tyłu zawsze wypada na niższego - dlatego jak kręcili Władcę Pierścieni to Hobbici stali na planie metr za resztą aktorów i dlatego wyglądali na kurdupli. I na podstawie takiej fotki chcesz oceniać realny wzrost??? Można kwestionować niektóre dane bo Barkley na pewno był niższy niż to oficjalnie podają i oficjalne pomiary przeddraftowe też są dziwaczne bo generalnie różnica między wzrostem z butami i bez nie jest wartością stałą co dla mnie jest absurdem a pamiętaj że oni podają oficjalnie wzrost w butach i potem tak to już powielane przez całą karierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozwalasz mnie chłopie. Kolesie nie stoją w jednej linii Bird lekko z przodu Mullin bokiem a Drexler ewidentnie się garbi. To taka zasada że ten co stoi z tyłu zawsze wypada na niższego - dlatego jak kręcili Władcę Pierścieni to Hobbici stali na planie metr za resztą aktorów i dlatego wyglądali na kurdupli. I na podstawie takiej fotki chcesz oceniać realny wzrost??? Można kwestionować niektóre dane bo Barkley na pewno był niższy niż to oficjalnie podają i oficjalne pomiary przeddraftowe też są dziwaczne bo generalnie różnica między wzrostem z butami i bez nie jest wartością stałą co dla mnie jest absurdem a pamiętaj że oni podają oficjalnie wzrost w butach i potem tak to już powielane przez całą karierę

http://www.insidehoops.com/forum/showthread.php?t=138873

http://forums.hoopshype.com/forums/index.php?topic=11193.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój eye-test, że na Paytonie Jordan częściej wymuszał faule per possesions się potwierdził. Niemniej jednak nie sądziłem, że Jordan tak słabo na Hawkinsie kończył. To, że D Paytona jest overrated to też wiedziałem. Przyjrzę się uważniej D Hawkinsa.

 

Jeszcze pytanie Lorak, skąd masz te dane?

z notatek z meczów ;] od lat już prawie nie oglądam bieżącego regular i zamiast tego analizuję stare serie playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.