Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No tak, tylko jak mam układać D, nie wiedząc co rywal gra? Wszystko w rebutalach? Poza tym 1 rebutal to za mało oczywiście.

To tylko Twoja przewaga, że naszkicowałeś jakieś schematy, tzn, że Twój zespół jest ułożony w ataku. Jak ktoś tego nie zrobił, to ja to traktuję, że trener rywali życzy im tylko powodzenia i na tym się kończy jego rola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, boisz się czy co?

 

Nie, ot znowu niefart, w poprzednim unieważnionym losowaniu trafiłem na Koelnera z Shaquiem a teraz z deszczu pod rynnę i na Hakeema :smile:

Po prostu tough matchup i cholernie mocne zestawienie, ale będzie ciekawie, choć nie ukrywam, że liczyłem na ciut więcej szczęścia:)

 

 

 

Było losowane LBS nie gra z RappaRem,  a to by była seria, której by polscy hi-hopowcy potem wzorowali beefy :grin:

Nie zdziwie się jak będziemy na nich głosować tylko po to, żeby trafili na siebie w finale :D

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.