Skocz do zawartości
RappaR

All-time fantasy draft - playoffs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Offseason, nudy, może staramy się wznowić to gówno i dograć do końca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że sensowniejszym byłoby stworzenie nowej grupy, ta się nie zmotywuje i nie zbierze, żeby dograć to do końca.

Oczywiście ja chętnie się piszę na grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się włączyć ale imo będzie to miało sens tylko i wyłącznie w formie tabeli, czyli oceniamy każdy zespół w skali od 1 do 10 (zakładając że będzie 10 zespołów) za atak i 1 do 10 za obronę (głosy od GM i powiedzmy 5 ekspertów niezależnych) bo jak widać te rebutale itp. przeciągające grę uniemożliwiają jej dokończenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że sensowniejszym byłoby stworzenie nowej grupy, ta się nie zmotywuje i nie zbierze, żeby dograć to do końca.

Oczywiście ja chętnie się piszę na grę.

Ja również bym sobie w takie coś pyknął :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reboulty i gameplany są c***owe. każdy sobie coś tworzy,jakąś ciekawą wizję ale i tak wygrywają:

1. ten co ma Jordana

2. ten co ma większy szacunek/więcej postów

3. ma lepszy skład

4 i 5 . rebouldy i gameplany są c***a warte.

jak widać cała zabawa skupia się tak naprawdę na drafcie. więc dużo ciekawiej byłoby po każdym picku uzasadnić swój wybór nawet obszernie ,dawać jakieś linki i statsy. z biegiem czasu to by się rozwijało ponieważ przy 2 ,3 i kolejnym picku trzeba byłoby także uzasadnić dlaczego akurat tego gracza dobrałeś do reszty. na koniec jakieś tylko przedstawienie zespołu i jakie ma mocne strony i słabe i tyle zabawy. a tak to obojętnie czy w tej zabawie czy poprzedniej dużo więcej jest jakiś estetycznych zabaw typu Bastillion "bezlitośnie", "mam idealny matchup","zniszczę"

plus każdy zespół jest idealny , sprawdzony , ma opcje pod koszem ,na obwodzie ,ma doświadczenie, ma spacing świetnie się match upuje itp itd

i tak mało kto to czyta bo z natury ludzie są leniwi. brakuje czasu i zaangażowania w tworzeniu czy w czytaniu. pierwsze gameplany czy przedstawienie zespołu chętnie czytałem ponieważ czasami zapominałem jak gracz dany grał. musiałem sobie odświeżyć ,wyobrazić jakby funkcjonował w tej ekipie i to była zabawa. nikt i tak nikogo nie przekona do zmiany zdania przez reobult czy gameplan. a jak tak to ze względów estetycznych. 

draft to najfajniejsza zabawa i przy okazji można trochę sobie poodkurzać zawodników.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może jednak zrobimy listę all-time na podobnej zasadzie co na realgm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak bym się pisał, tylko faktycznie w jakiejś trochę zmienionej - prostszej formie (mi - i pewnie innym też zapał padł właśnie na rebutalach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imho lepiej chyba lista 100 na podobnych zasadach jak na realgm. 

Dodatkowy plus, że jak ktoś się wykruszy w ogóle nie psuje zabawy, nawet w 2-3 osoby można dociągnąć do końca.

To jak, robimy top100?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może być, aczkolwiek mi sie bardziej podoba koncepcja pojedynków wlasnych druzyn ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się podpisuję pod tym co napisał Koelner. Jakby komuś się chciało robić re-draft, to ja wchodzę, bo to jest zdecydowanie najlepsza część tej zabawy. Reszta to męczarnie i pożeracze czasu.

Także draft + opis drużyny + głosowanie i po wszystkim to najlepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, jak Koelner napisał. Tak można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbieramy.

potrzebujemy 16 graczy:

1. P_M

Edit:

Róbcie tak jak julek :)

Edytowane przez P_M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się piszę! (nie wiem czy P_M będzie dodawał u siebie w poście - czy każdy kolejny zgłaszający ma updejtować listę więc na wszelki wypadek:

1. P_M

2. julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, ja też kce.
1. P_M
2. julekstep
3. Ja
4. DedeRR

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. P_M

2. julekstep

3. RappaR

4. DedeRR

5. january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako ze pomysl koelnera jest niejako tozsamy z moim to oczywiscie sie pisze. Mysle ze koelnera tez spokojnie mozna dodac wiec jest siodemka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi