Skocz do zawartości

All-time fantasy draft - playoffs


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie draft z jednego sezonu tylko alltime, wiec takie coś nie przejdzie. Swoją droga przykład tegorocznych Spurs kompletnie nietrafiony, bo masz tam pełnokrwistego GTG i graczy, którzy mogliby ciągnąć niejedną drużynę.

Tylko Parker mógłby ciągnąć niejedną drużynę. Duncan jest stary, Manu prastary, Kawhi to nie jest pierwszoplanowy gracz.

Sam jestem od lat fanem Spurs, ale naprawdę nie popadajmy w skrajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wygrałem ? :o

Nie :)

 

Mi pasuje można się bawić. 12 teamów to mniej problemów z draftem (mniej GMów). 9 osobowy roster (8 to było za mało by fajny team sklecić). System ABBBABABA przy drafcie i jazda.

 

Niech reszta napisze co o tym sądzi. 

 

Nie za dużo o jedno B na początku?

era post-Jordan to od 98/99 czy 03/04? :smile:

od 98/99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie spoko, nie wiem jak inny (12 czy 13 to mała różnica i tak osoby spoza pierwszej 10tki będą musiały ogarnąć team bez prawdziwego gtg),

czyli przedział czasowy 98/99 - 13/14, 9 picków systemem ABBABABA Znów wybieramy za okres 2 lat? no i potrzebny jest organizator - ktoś by się pisał ?(idealna byłaby osoba spoza "grających") (tutaj skoro ma być forma uproszczona, bez tych rebutali etc, to tak naprawdę rola ograniczona chyba tylko do wylosowania kolejności draftowania + ew. maile z ponagleniami do osób zwlekających z pickami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Lebron Duncan Dirk Kobe Shaq Wade

Duncana czy Shaqa nie zbilansujesz parą Howard/Pierce a mniej więcej tak będzie wyglądac pozycja last picku.

W sumie jeszcze KG i Durant są spoko i tak 8 pick ma fajną sytuację w systemie stycznia, ale już ostatnie są mocno w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wy znowu chcecie grać jakieś drafty ? Przecież ostatniego nie doprowadziliśmy do końca (ja chętnie jak coś). 

 

Myślałem, że lista jakaś top 50 powiedzmy a nie znowu draft, opisy drużyn itd.

 

Bleh.

ma być draft podobnie jak poprzednio, ale ta reszta cała ma być uproszczona (żeby tym razem skończyć) - czyli krótki opis drużyny, jakiś podstawowy gameplan i tyle. żadnych rebutali itepe - właśnie warto jeszcze ustalić czy ma być turniej h2h, czy tabelka (ja w sumie byłbym za tabelką)

a już widzę że jest stosowny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.