Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Ostatnio zachciało mi się zagrać w NBA Live 08 i mam z nią problem. Z pozoru wszystko działa dobrze, ale w trakcie meczu wywala mi błąd systemowy i po prostu wychodzi z gry. Najczęściej dzieje się tak przy jakichś time-out'ach czy po zakończeniu kwarty. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu? Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

hmmm ... nigdy :D

 

EA zdaje sie dopiero za rok wypuści nową koszykówkę na PC ;)

Czyli zostaje mi zalatwic sobie 08. Z drugiej strony moze to i dobrze, bo jak swego czasu bardzo interesowealem sie grami serii nba live to z kazdym rokiem, bylo szczerze powiedziawszy co raz gorzej. Moze teraz kiedy beda mieli znow przerwe dwuletnia(wczescniej bodajze w 2001 czy 2002 roku) uda im sie cos lepszego sklecic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ma ktos moze nba live 2008 na plycie? Bo ja sciagnelem jakąs tam wersje z peba, ale gra wylacza mi sie po 1, 2,3 kwarcie i jeszzce nie moglem dokonczyc zadnego meczu, a w dodatku nie ma komentarza w trakcie meczu i ogolnie jest lipa. Jesli ktos by mogl wyslac listwonie plytke, ja komus te sama (tyle ze czysta) plytke odesle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ma ktos moze nba live 2008 na plycie? Bo ja sciagnelem jakąs tam wersje z peba, ale gra wylacza mi sie po 1, 2,3 kwarcie i jeszzce nie moglem dokonczyc zadnego meczu, a w dodatku nie ma komentarza w trakcie meczu i ogolnie jest lipa. Jesli ktos by mogl wyslac listwonie plytke, ja komus te sama (tyle ze czysta) plytke odesle :)

 

masz po prostu zły crack ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kiedy wyjdzie nba live 09 na peceta? Troche mi sie nudzi i mialem sobie sciagnac "jakas" wersje, ale pomyslalem ze we wrzesniu/pazdzierniku najczesciej wychodzily juz nowe wersje.

Co prawda nie będzie w tym roku NBA Live 09 na PC, ale za to będzie NBA 2k9, które jest o niebo lepsze ! Dodatkowo ma być oparte na Xboxie, dzięki czemu realizm powienien być podobny do NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to 2k zrobiło świetny ruch :) Posucha z piecową koszykówką się szykowała w 2009 ... a tu jeden ruch i proszę :) seria 2k cieszy się znacznie lepszą opinią niż NBA Live na konsolach i mam nadzieję, że na PC także pokażą klasę ;) Oby tylko nie przesadzili z wymaganiami ... Co w wypadku konwersji z konsoli na PC może się wydarzyć ... No chyba, że zrobili grę od nowa (w co raczej nie wierzę :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.