Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam 512 i mi wszystko działa ... Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, możliwe że masz jakąś uszkodzoną wersję. Ja też się "szczycę" piratem, ale u mnie wszystko bez problemów działa. Ewentualnie spróbuj instalacji z innego napędu - najlepiej jakiejś nagrywarki. Pamiętam że miałem podobne problemy z instalacją NFS a w nagrywreczce wszystko ładnie i bez problemów poszło. Jak i to nie zadziała, to ściągnij poprostu inną wersję albo zakup oryginał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię o oryginale 07 :)

No ale jesli Sobol ma taki sam bład od serii 2005 to zakupienie orginalu mu nic nie pomoze. Jesli masz taki blad od niedawna tzn. jesli kiedys mogles zainstalowac i grac w 05 czy 06, a teraz Ci sie cos zjebalo i nie mozesz zainstalowac zadnej z czesci to masz problem z kompem bez watpienia. Jak nigdy nie mogles zainstalowac zadnej z tych gier to tez masz problem z kompem ale innego rodzaju. Moze tak jak napisal chwwd to cos z RAMem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej tego typu problemy powodowany sa przez RAM, przy tym sa dwie mozliwosci:

-zbyt mala ilosc

-jakiejs nieznanej firmy, czyli nie zadobrze wykonany i powoduje bledy przy niektorych programach (w tym wypadku instalacyji)

 

Nieraz jeszcze sa problemy z plyta glowna, ale to juz jest bardzo rzadko.

Jesli masz jakiegos kolege co ma RAM jakiejs znanej firmy (jesli Ty nie masz) to popros go aby przyszedl z nim i zobaczyli byscie czy dziala na nim. A wtedy problem odnosnie RAMu i by byl rozwiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie co pisałem do was o moich problemach z nba 07...? więc kupiłem oryginałkę troche sie dygałem, że też nie bedzie chodzić, a tu niespodzianka i wreszcie moge grać w moją ulubioną grę :P

No to gratuluje, ale poleciales w sport ekstrymalny :wink: Ja nie mialbym tyle odwagi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie co pisałem do was o moich problemach z nba 07...? więc kupiłem oryginałkę troche sie dygałem, że też nie bedzie chodzić, a tu niespodzianka i wreszcie moge grać w moją ulubioną grę :P

No to gratuluje, ale poleciales w sport ekstrymalny :wink: Ja nie mialbym tyle odwagi :P

Wyszedłem z założenia, że jak nie będzie chodzić to sprzedam ją znowu na allegro... :twisted: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Carter #15 widzisz moje przypuszczenia okazały się słuszne :) Ja też gratuluję odwagi, choć jeśli nawet by nie chodziło, to jak to już mi się zdarzało robić - rysowałem płytkę i zwalałem to na sklep, to mi reklamacje przyjmowali :P:D

 

sobol wpisz w odpowiednim temacie swoje wrażenia po obcowaniu z gierką ;)

 

Carter#15 : Gratuluje i Tobie Lucasso, miales racje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

;// mam problem z NBA LIVE 2003 I 2005. Gdy gram to po jakims czasie minimalizuje mi sie ta gra, i wywala ja do windowsa ale jak na pasku zadan klikne na nia bo jest jej ikonka to wraca normalnie do gry;/ i tak co chwile;/ reinstalka gry nie dziala, probowalem. Moj komp AMD Duron 900, 128ram, nvidia 100/200mx, dvd x16. Wczesniej chodzilo poprawnie PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj qmpel tak mial w 03...i okazalo sie, ze jest troche nerwowy i zamiast "ctrl" naciskal co chwile ten znaczek windowsa :lol:

 

proponuje:

 

Dołączona grafika

 

inaczej tego wytlumaczyc sie nie da :wink: no chyba, ze masz cos z systemem nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze niekoniecznie znaczek wina ale jak masz xp to radze zdjac z klawiszy funkcyjnych alt, ctrl i shift. Bo po nacisnieciu ktoregokolwiek 5 razy wlacza sie jakas tam opcja - zapomnialem jaka.

Są to klawisze trwałe :x strasznie wkurzajace...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.