Skocz do zawartości

Serial, roster, problemy


Carter#15

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam jedno poważne Czy można ustwić żeby gracz mógł wpychać sie pod kosz w poprzednich wersjach można było to skonfigurowć, chyba trzeba coś wpisać w ustawieniach swojego profilu (tak jak nba2005 żeby można było rzucać piłką o podłoge) bo gram w od 2001 w nba zawsze na klawiaturze i pad to nie to samo a funkcja jest dość ważna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam jedno poważne Czy można ustwić żeby gracz mógł wpychać sie pod kosz w poprzednich wersjach można było to skonfigurowć, chyba trzeba coś wpisać w ustawieniach swojego profilu (tak jak nba2005 żeby można było rzucać piłką o podłoge) bo gram w od 2001 w nba zawsze na klawiaturze i pad to nie to samo a funkcja jest dość ważna...

Niestety na klawie chyba nie można, ale na padzie to prawa gałka w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama taki problem,..

nie umiem korzystac z trade...

moze ktos by mi wytlumaczyl..?

chodzi mi o trade w dynasty mode...

bo widze ze Wy macie sporo zmian a u mnie zadnej nie chca zaakceptowac..

W menu dynasty wchodzisz do roster management nastepnie w trade players tam wybierasz sobie druzyne z ktora chcesz sie zamienic a nastepnie graczy ktorych chcesz wymienic, moga tez byc picki ale za picki musisz zaoferowac naprawde kogos extra nawet druzynie ktora ma zagwarantowane 1 miejsce w off-season. Przy zawodniku masz pasek ktory zalezy jak bardzo jest zapelniony tak bardzo druzyna z ktora sie zamieniasz potrzebuje tego zawodnika.

Po prawej stronie masz 2 okienka jedno jest twoje a jedno jest druzyny z ktora chcesz przeprowadzic wymiane. W miejscach gdzie jest --- pojawiaja sie gracze ktorych chcesz wymienic, maksymalnie 3 z jednej druzyny. W tych okienkach liczba i napis: Avail. Spots jest to liczba okreslajaca ile miejsc na graczy ma druzyna. Jak u ciebie jest tam 1 to oznacza to ze mozesz wymienic sie 1 gracz za 2 ale za 3 juz nie. Jesli jest tam zero to mozesz tylko wziasc/dac taka sama ilosc graczy.

 

Gdy juz wybierzesz graczy za ktorych chcesz sie wymienic na dole pojawia sie przyciski:

- Propose trade- gdy go nacisniesz pojawi sie okienko w ktorym widzisz graczy ktorych wymieniasz, napis Roster space i liczbe to rowniesz oznacza ilosc wolnego miejsca na graczy w druzynie, cap room i liczbe oznacza to ile masz jeszcze funduszy w druzynie to okresla jak drogich graczy mozesz zatrudnic ( jaka maja pensje) jezeli jest na minusie to nie przeprowadzisz raczej zadnej wymiany, chyba ze ta wymiana sprawi iz bedzie na plusie tak samo jest z druzyna przeciwna wiec jesli duzyna z ktora chcesz sie wymienic ma ten wspolczynnik na minusie to nie uda ci sie wymienic chyba ze po wymianie bedzie miala to na plusie, widac rowniez 3 przyciski:

- Execute trade- skladasz propozycje wymiany

- Compare players- porownujesz graczy ktorych chcesz wymienic

- Cancel- co oczywiste anuluje propozycje

- View player- pokazuje inforamcje o graczu oraz jego statystyki

- Trade info- w glownym menu zamiast wskaznika jak bardzo druzyna potrzebuje tego zawodnika pokazuje jego pensje a w okienkach po prawej pokazuje zamiast liczby zawodnikow brakujacych pokazuje cap room druzyny

 

Gdy wystosujesz prozbe o zamiane musisz poczekac pare dni na odpowiedz sa chyba 3 mozliwosi:

- zgadzaja sie- wiadomo, wymiana sie udala

- odmawiaja- zaoferowales zbyt slabych zawodnikow za tych co chcesz wziasc

- masz za maly cap room aby zatrudnic tego zawodnika badz druzyna przeciwna ma zamaly- musisz pozbyc sie tych graczy co za duzo biora badz dac tych co mniej biora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest następujący:

w niektórych miejscach np. tam gdzie sa składy drużyn podczas rozgrywki(substitution) napisy zachodzą na siebie i są nieczytelne np. nie widać nazwisk graczy. Nie wiem czy to wina pliku językowego, moze ale jakby to pomogło to mam wersję wloska z angielskim plikiem jezykowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest następujący:

w niektórych miejscach np. tam gdzie sa składy drużyn podczas rozgrywki(substitution) napisy zachodzą na siebie i są nieczytelne np. nie widać nazwisk graczy. Nie wiem czy to wina pliku językowego, moze ale jakby to pomogło to mam wersję wloska z angielskim plikiem jezykowym.

Jak masz wersie wloska a tam tylko plik jezykowy podmieniony to to wlasnie bedzie tego wina gdyz w wersji wloskiej napisy zajmuja zapewne mniej miejsca i sa dostosowane wielkoscia do tego ile zajmuja. Jak podmieniasz plik jezykowy to komputer nie dostosowywuje napisow do takiej wielkosci aby sie miescily tam gdzie powinny.

 

 

 

Nie wiem jak w NBA 2005, ale w 2004 była możliwość kontrolu rzutu przez komputer zarówno podczas gry z komputerem i online. Czy jest taka możliwość w NBA 06 i jak ją włączyć??Z góry dzięki

Aby ustawic kontrole rzutu w NBA06 wchodzisz w glownym menu w OPTIONS>>IN-GAME SETTINGS i tam masz SHOT CONTROL ustawiasz to na computer(czy jakos tak) a nie na user

 

 

 

Ściągnąłem przez neta obrazy płyt NBA live 2006. Zainstalowałem grę, zamontowałem obrazy - gra ładnie chodziła, wszystko było ok.

POtem jednak musiałem odmontować te obrazy oraz odinstalować grę. Gdy chcilałem sobie znowu pograć zainstalowałem ją i zamontowałem obrazy ponownie. Ale zaczęło mi teraz wyskakiwać okienko, że musze włożyć odpowiedni dysk czyli skopiować cracka(przedtem nie musiałem). I teraz nie wiem co zrobić. Ściągnąłem parę cracków w postaci obrazów i (nie wiem czy to jest dobry sposóB) zamontowałem na wirtualnym dysku, ale gra nadal wymago ode mnie dobrego dysku. Ma ktoś jakiś pomysł?

Jezeli masz Windowsa XP to klikasz naikonie NBA 06 prawym przyciskim myszy wchodzisz we wlasciwosci>>zgodnosc i tam ustawiasz zgodnosc z innym windowsem, u mnie dziala pod Windowsem 2000

 

 

 

a tak nie na temat

 

mama taki problem,..

mama jest twoim problemem? :lol:

 

 

odpowiadam na takie dawne problemy bo moze to sie komus jeszcze przydac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MAm problem z cap room gram juz 3 sezon i ciągle mam cap room na minusie może mi powiedziec od czego to zalezy???????????

 

Odnosnie pytania o trade'y juz o tym pisalem, twoj cap room zalezy od tego jak masz wysokie kontrakty zawodnikow w zespole.

Masz jakies ograniczenie i jak bedziesz mial powyzej tego to wtedy twoj cap room robi sie o tyle ile masz powyzej salary to o tyle masz na minusie. Abys mial to normalnie nie pomoze ci zwalnianie graczy, jesli masz duzo na minusie to musisz czekac az zejda ci kontrakty graczy a jezeli masz dosc malo to mozesz sprobowac wymienic tak graczy aby to zrobilo sie normalne. Czyli np. jak masz cap room -5 mln to wymieniasz gracza ktory zarabia 10 mln na takiego ktory zarabia 5 mln i wychodzi ci na 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos gdzie moge znales poradnik do NBA live 2006 albo 05?????????

Można go sciagnąc za drobną opłatą z http://www.gry-online.pl

chyba taki adres :D Jest szczegółowy i przejrzysty.

 

 

Co do Cap Room to należy nadmienic, ze w tej grzy za wiele to nie przeszkadza. Chyba, że chcesz podpisać jakiegoś free agent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam cholernie denerwujący problem z NBA 06... otóż gra do dzisiaj chodziła normalnie, bez zadnego problemu, ale mi zachciało się M.Jordana i D.Rodmana no i ściągnąłem jakieś roster patche i Add'ony i nagle niewiedzieć czemu gdy chcę włączyć mecz (trening, 1 on1, itd.) gra wychodzi do Windy jak tylko pokazuje sie ekran LOADNIG :evil: :evil: :evil: Nie wiecie co może być przyczyną? Help :?:

 

PS. Wyświetla się raport o błędach, jeśli to coś pomoże mogę tu go przytoczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.