Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie należy zapominać o Kobasie, klasowych elite sg jak pisał już Rappar nie jest wcale tak dużo. Ten Moses to może być mega steal mam nadzieję, że sie uchowa choć szanse mizerne.

 

czy np. w pół finale będą liczyć się osiągnięcia danych graczach w finałach, będzie miało to znaczenie czy ktoś zdobył pierścień czy nie jeśli patrzymy np. na parę TD vs Sir Charles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy np. w pół finale będą liczyć się osiągnięcia danych graczach w finałach, będzie miało to znaczenie czy ktoś zdobył pierścień czy nie jeśli patrzymy np. na parę TD vs Sir Charles?

 

Liczyć się będzie to jak zagłosuje reszta, czyli 14 osób. Ogólnie rzecz biorąc jednak, oceniamy poziom danych graczy + ich dopasowanie do siebie i gameplan. Także w pierwszej rundzie nie będzie się liczyć tylko to jak zawodnicy grali w pierwszych rundach.

 

Zwykle jest tak, że ci lepsi zdobywali tytuły, a ci gorsi nie. Także jakieś znaczenie to ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od głosujących ale ostatnim razem istotne było czy ktoś miał doświadczenie w finale czy też nie. dlatego często jako support warto brać słabszych ale grających o "coś" niż brać np. Alexa Englisha.

 

 

 

ego drużyna wygra dopóki nie spotka Pippena lub LBJ na PG

 

rodman, hardaway, harper ,payton ...

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba mieć lata z misiem czy wystarczy sam fakt? (Marion)

 

z pierwszej 26ki ostatniego draftu:

 

K. Malone, Barkley, Ewing, Ming (!), Webber(!!), Penny, The Glyde, a potem to już plejada nazwisk bez pierścienia

 

mam rozumieć, że czas zweryfikował te wybory i lepiej brać jak najwięcej nazwisk z misiem nawet kosztem obniżenia poziomu talentu w składzie?

 

 

 

rodman, hardaway, harper ,payton ...

 

 

Rodman bronił pg, czy czegoś nie zrozumiałem ? 

 

// sam sobie już do tego doszedłem, bardziej bym prosił o odpowiedź na te drugie pytanie, czy tendencja się zmieni znając wyniki poprzedniej rywalizacji? 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a'propo Kareema, który tu jest niedoceniany. http://www.basketball-reference.com/boxscores/198602060HOU.html

 

Sprawdźcie sobie co niespełna 39-letni Abdul-Jabbar zrobił z młodym Hakeemem.

 

http://www.basketball-reference.com/play-index/h2h_finder.cgi?request=1&p1=abdulka01&p2=olajuha01

 

Z resztą staruszek Kareem często wyśmienicie radził sobie z Dreamem, nawet w najlepszym dla Hakeema okresie. Mam nadzieję, że rzetelnie podejdziecie do oceny ewentualnego pojedynku Kareem vs Hakeem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi to że większość idzie w wysokich gdzie naprawdę nie zieje jakas przepaść międy 15 a TOP 5 za to na rozegraniu i Sf to co można poszukać poza TOP 5 to będzie przepaść poniekąd

 

Bo jednak para JAmes-Ewing czy Stockton- Mourning będzie wyglądała o niebo lepiej niż para MArion- Shaq

 

 

A na sg to i tak od 5-16 będą pewnie brani strzelcy typu Allen, Richmond czy inne takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche przesadzasz ely - wowo wziął The Dreama bo chciał sobie utrudnić czy co tam (a i tak przecież top3 raczej murowane), ale KAJ i TD byli brani przez fanów tych drużyn (nie wiem jak z Shaqiem) więc nie ma co wyciągać pochopnych wniosków

 

 

z pierwszej 26ki ostatniego draftu:

 

K. Malone, Barkley, Ewing, Ming (!), Webber(!!), Penny, The Glyde, a potem to już plejada nazwisk bez pierścienia

 

mam rozumieć, że czas zweryfikował te wybory i lepiej brać jak najwięcej nazwisk z misiem nawet kosztem obniżenia poziomu talentu w składzie?

 

 

odpowie mi który na to, czy jest to taka bzdura, że lepiej przemilczeć ? ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując wieszcza NC+ "UŁŁŁŁŁŁAAAA...." LBJ TOP 6 All-time? Odważna teza.

 

My nie wybieramy zawodników oceniając ich całe kariery, tylko peaki ich karier, stąd np Shaq w TOP3, Hakeem przed MJ, czy właśnie LeBron przed Birdem i Magiciem.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.