Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiadając na twoje pytanie- tak.

 

Kontynuując wątek- które są lepsze? 

 

Zdobywał najwięcej ppg na wysokim TS, zbierał trochę gorzej ale bronił dalej epicko. W PO to był najlepszy występ nie licząc 4 spotkań w 88. A i wygrał dwa mistrzostwa.

 

Które lata grał lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1993 był moim zdaniem najlepszym rokiem w jego karierze. A jeśli chodzi o jego peak obrony to oczywiście jest bardzo subiektywne ale 90-91. Oczywiście wtedy miał pecha bo to co wyrabiał wtedy Barkley to było coś niewiarygodnego, Moim zdaniem najlepszy RS w wykonaniu jakiegokolwiek PF w historii.

Z tym że to zależy od Twojej koncepcji składu czy lepiej mieć 2 najlepsze lata w obronie czy lepiej dwa lata wszechstronne ale i tak moim zdaniem najlepszy Olajuwan był w 1993

A to że zdobył tytuły

Ot to długi byłby dyskurs ale 2 czynniki : nie było Jordana i nie było Seattle na ich drodze. Supersonics mieli tak niewygodny układ dla Houston że o ile pamiętam to zawsze mieli z nimi problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obronę to oczywiście możemy się spierać ale różnica czy jest "absolutnym przec***em" czy po prostu "przec***em" w obronie- nie robi mi różnicy. 

 

93 był też świetny ale za czasów b2b grał lepsze PO i był lepszy w ataku. 

 

Zresztą Ely3 możemy dyskutować czy 93 czy 94/95 ale po pierwsze- nie będzie to miało znaczenia w tego typu zabawie a po drugie- Hakeem z lat 90 to top 2 pleja ever, więc lajtowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak bierzecie tylko dwuletnie picki to Shaq z lat 00-02 był nie do zatrzymania po prostu nie. Rozpieprzał wtedy każdego . I można miec w dupie to że obrona pnr u niego była delikatnie mówiąc średnia. On był jak tornado . Lata 00 i 01 to były moim zdaniem 2 najlepsze lata jakie widziałem w wykonaniu jakiegokolwiek zawodnika - to była czysta dominacja zwłaszcza 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak bierzecie tylko dwuletnie picki to Shaq z lat 00-02 był nie do zatrzymania po prostu nie. Rozpieprzał wtedy każdego . I można miec w dupie to że obrona pnr u niego była delikatnie mówiąc średnia. On był jak tornado . Lata 00 i 01 to były moim zdaniem 2 najlepsze lata jakie widziałem w wykonaniu jakiegokolwiek zawodnika - to była czysta dominacja zwłaszcza 2001

 

mnie ciekawi jak wysoko pójdą gracze typu grant hill (statystyki za 2 i 3 sezon to praktycznie poziom lebrona), penny hardaway itepe. i czy potem przy glosowaniach faktycznie ludzie się będą sugerować tylko dwoma wybranymi sezonami (wątpię szczerze mówiąc).

Dominacja szaka 00-02 wiązała się też z tym, że to był okres gdzie on praktycznie nie miał konkurencji wśród big manów (poza san antonio - jedyna seria w której ze statystyk wygląda, że to kobe grał pierwsze skrzypce), więc ja osobiście bym dał znak równości między szakiem 00-01 a hakeemem b2b (więc zostaje kwestia kto będzie miał lepiej dopasowany skład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dominacja szaka 00-02 wiązała się też z tym, że to był okres gdzie on praktycznie nie miał konkurencji wśród big manów (poza san antonio - jedyna seria w której ze statystyk wygląda, że to kobe grał pierwsze skrzypce), więc ja osobiście bym dał znak równości między szakiem 00-01 a hakeemem b2b (więc zostaje kwestia kto będzie miał lepiej dopasowany skład)

 

http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=1242882

 

więc w 1995 w bezpośrednich starciach Shaq wypadał lepiej niż Hakeem.

Here are their stats when they were guarded by each other:

Shaq 32-57 (56.1 FG%), 6-8 FT, 67.3 double teamed%, .578 TS%, 17 assists, 1 O-reb allowed to Hakeem

Hakeem: 31-75 (41.3 FG%), 9-13 FT, 60.2 double teamed%, .446 TS%, 8 assists, 3 O-reb allowed to Shaq

- See more at: http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=1242882#sthash.k44b9Fbq.dpuf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zniesmaczony wyborem uzytkownika wowo. dopuszcozno sie bluznierstwa, a raper mnie zbanowal w uczestnictwie (OJP!).

fakt Olawon byl niezlym grajkiem, nawet moglby byc wybrany w czubie, ale bez przeski.

rapar jeszcze slowo do ciebie - wiem ze czujesz teraz presje bo wszystkie twoje potkniecia bede punktowal. boj sie bo bedzie to cos jak pojedynek kliczko - najman.

MJ z dwojka - jakby on to zobaczyl to juz by lecial z banda rysi ci opukac buzke. ale ogolnie wowo jest spoko kolo, mysle ze jakos dopasujesz reszte zespolu i nadrobisz nienaganna taktyka. jeszcze masz szanse zachowac twarz.

ciesze sie ze lewebiodro zanotowal steala calego draftu! masz moje wsparcie przyjacielu, obok igiego to tobie i kucio kibicuje. swoja droga boje sie ze ignaza poniesie ulanska fantazja i bedzie wybieral graczy ostryg zbyt wysoko... apel do ciebie ignaz nie rob tego!\

 

edit: no no kelner strzal w dziesiatke! niepowstrzymany shaq jest nie do zatrzymania! bardzo dobry wybor, pochwalam 

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.