Skocz do zawartości

Wódeczka na Żytniej 64, Wola - Warszawa - kiedyś


ignazz

  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spotkanie w Warszawie

    • Jestem na TAK a jestem w Wawie zawsze/często i mozna ustalać wspólny termin
      6
    • Jestem na TAK choć muszę do Wawy przyjechać specjalnie lub jak będzie okazja
      3
    • NIE przyjadę bo nie po drodze mi Warszawa
      3
    • NIE
      3
    • INNE
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Borys bez problemu. Kfadrat co 3 miesiące gubi telefon i nikt ze znanych mi osób nie jest w stanie go namierzyć.

Wlasnie, kfadrat. Od ostatniego zlotu (2009 w krakowie?) trzyma moja ksiazke, juz nie pamietam czy o barkleyu, czy o magicu i birdzie. Chyba przez te kilka lat zdazyl ja juz przeczytac. Licze na obecnosc jego oraz ksiazki ;]

 

A tak w ogole, to jestem na tak na spotkanie. Termin? moze byc poczatek stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu po treningach na SGGW była ta sama gadka ;] Są jakieś miejsca wokół Warszawy, żeby pojechać na domki, może jakiś mały zbiorniczek wodny, boisko do koszykówki ? To by miało sens, bo co ? Przyjadą ludzie wieczorem do wwa, pójdziemy się schlać, wegetacja do 15, potem agrykola jakaś i znowu chlanie do rana. Takie 2-dniowe agrowczasy byłyby w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 9 jest aktualny to ja postaram się przynieść śliwowicę pędzoną przez pewnego niemieckiego bambra w stodole pod Augsburgiem ( facet z urzędem skarbowym rozlicza się na zeszyt i oni mu wierzą że tyle wyprodukował wódki co napisał) - śliwowica jest rewelacyjna i robiona jak my pędzimy bimber tzn zacier jest z pyr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez odpowiada w zasadzie kazdy dzien.

Jesli bedziemy chcieli powtorzyc to teraz przyszla do glowi mi fajna knajpa, na samym rynku starego miasta, maja tam promocje od pon do sr. piwo 0,3l po 3,50zl, a 0,5 chyba za 5zl.

 

Najlepiej jest latem,bo maja ogrodki to mozna siedziec do pozna i za 20zl czlowiek napity wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez odpowiada w zasadzie kazdy dzien.

Jesli bedziemy chcieli powtorzyc to teraz przyszla do glowi mi fajna knajpa, na samym rynku starego miasta, maja tam promocje od pon do sr. piwo 0,3l po 3,50zl, a 0,5 chyba za 5zl.

 

Najlepiej jest latem,bo maja ogrodki to mozna siedziec do pozna i za 20zl czlowiek napity wychodzi.

 

jak ktoś liczy kasę to napity może do pubu już wejść ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.