Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

postanowilem sie juz nie przejmowac tym co zrobil mi rapar (inna sprawa, ze kolesiowi nie zapomne tej zniewagi).

robimy z ziomkami taki draft, caly dzien w budzie zleci. dam wam jakos potem moj sklad i porownamy z waszymi. 

zniszcz go

 

jak chcesz to możemy zrobić swój własny all time draft, 

proponuje od drugiego rozbioru, bym sobie mógł wtedy spokojnie bastillona wydraftować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rappar - czasem ktorys z kolegow MVPrzemka na jego polecenie (zgodnie z obietnica vendetty) nie wbil ci czasem na konto i wybral ci george'a?

 

juz zostawiajac wybor persony z boku, to rozumiem, ze jesli wybieracie obecny sezon u ktoregos z zawodnikow, to np kontuzja konczaca sezon, czy na chwile obecna 0 gier w PO 2013-2014 nie rzutuje na wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George gra obecny sezon na poziomie Lebrona i Duranta, więc po prostu wykazałem jaja i go wziąłem. George jest po prostu przejebany, mam chyba dwóch najlepszych obronców na obwodzie ever, masakrycznie dobry team defense. Do tego George jest volume scorerem, który da radę grać bez piłki. Miałem brać Howarda zamiast tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no George gra fajnie, ale ile bylo tych spotkan? 26 w tym sezonie? Powiedz mi kto wezmie zawodnika z sezonem, w ktorym dany playa rozegral tylko 26 gier? I tu wchodzi watek organizacyjny, ktory przede wszystkim byl tematem mojego powyzszego posta. Co jesli george sie kontuzjuje na caly sezon jutro, co z grami w PO, bo przeciez ich jest obecnie 0 (z wiadomych przyczyn <oczko>) a na tym chyba sie wybiera najlepszych w all-time fantasy draft. Jedna seria po z miami to tez chyba troche za malo w takim towarzystwie. Jak to sobie ustawiliscie po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za czepialstwo, szczegolnie o tej porze, ale jakos tak mysle, ze regulamin ciagle zawiera luki ;)

 

Dobra, wiec george jest dostepny. Ok, to juz wiemy.

 

Jednak wybierasz obecny sezon, ktory jest ONGOING w danym momencie. Kiedy sklady zostana skompletowane przez wszystkich i przyjdzie czas na pierwsze konfrontacje to ktorego George'a bedziesz miec? Tego, z czasu, w ktorym go wybierales, czy raczej tego, ktory bedzie na chwile glosowania? Jesli to pierwsze to slabo, bo koles rozegral tylko jedna dobra serie w PO (na all-time imo jest za malo), jesli zas to drugie, to otwierasz/zamykasz sobie bramke na ew. wzrost/spadek umiejetnosci czy wystapienia kontuzji u zawodnika, co przy tym ostatnim oznacza, ze wybrales zawodnika, ktory rozegral w tym jednym z dwoch sezonow np tylko 30 spotkan (np. w pprzypadku konczacej sezon kontuzji). Co wiecej, jest to troche niesprawiedliwe (?) wzgledem innych zawodnikow, bo przynajmniej wiadomo czego sie mozna bylo spodziewac po reszcie zawodnikow, a po twoim niestety nie.

 

Mam nadzieje, ze wiadomo o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.