Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

spostrzeżenie - tacy goście, jak Hibbert, Drummond, Gorti czy Splitter to mega upgrade do draftu z przed trzech lat

 

k**** jeszcze Mark!!

 

btw. mogę prosić o mock z poprzedniej zabawy?

 

jaram się! ocean opcji

 

na szybko taki freak lineup lawson-MJ-marion-West-Gortat/ktokolwiek

 

ciezko bedzie nie miec w piatce legit all-stara, albo chociaz J-Smoova ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje moim ziomkom ignazzemu i kelnerowi oraz kucio - stanal w mojej obronie (piatka bro)

W sumie polybilem lewejadrosmoka i noe tylko za nik

 

Rappar mnie bezpodstawnie zdyskredytowal i mam nadzieje ze borys go zbanuje... folwark se robi slaski zakapior

Bales sie porazki bo wisez ze bylbym zagrozeniem w finale.

Mamy kose ziomek i nie popusCze ci

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje moim ziomkom ignazzemu i kelnerowi oraz kucio - stanal w mojej obronie (piatka bro)

W sumie polybilem lewejadrosmoka i noe tylko za nik

 

Rappar mnie bezpodstawnie zdyskredytowal i mam nadzieje ze borys go zbanuje... folwark se robi slaski zakapior

Bales sie porazki bo wisez ze bylbym zagrozeniem w finale.

Mamy kose ziomek i nie popusCze ci

 

ja poszedłbym dalej i wręcz domagał się dołączenia do zabawy w trybie natychmiastowym

 

poza MVP, ktorego juz przeciez znamy troche, sa na liscie osoby, ktorych nicki sa mi zupelnie obce, chcialbym poznac kryteria, ktore kierowaly zalozycielem tematu - normalnie wrestling, przed Main Eventem na SuperBrawl -  Bishop dostaje po mordzie od od Hogana, na co ten go banuje z one man standing, mozecie sie smiac, ale ja dalej mam przed soba te uczucie gdy walkowalem po raz 26 VHS z ostatnim PPV ECW!

 

http://www.youtube.com/watch?v=moWLYEVduQg  // podpowie ktoś jak sie wstawia filmiki w linkowanym okienku?

 

tips dla trolli, WWE to zero

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze udowodnilem ze sie znam bardzo dobrze na koszu.

Jak sie boisz rapar to dyskwalilacje za wybor np beasleya z pierwszym pickiem itp. Moze mialbym jakis kontrowersyjny wybor ale wynikalby on raxzej z niewiedzy niektorych ale nie mojej.

Nie chce wrogow raparze, czasem madrze piszesz, odwolalbym nawet nasz beef ale zrobiles mi przykrosc bo juz po losowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty trollujesz? W pierwszej piątce sztuką będzie nie mieć kogoś z all-nba 1/2. A taki Drummond i Gortat się nawet nie łapią jakby była 12 osobowa rotacja.

 

no rzeczywiście - Gorti za Nasha to fit na max dwunastą runde, rób ten temat kapiszonie

 

 

Nie chce wrogow raparze, czasem madrze piszesz, odwolalbym nawet nasz beef ale zrobiles mi przykrosc bo juz po losowaniu 

 

nie no tylko teraz nie mięknij, powinien przeprosić bo to nie są Gwiazdy Basketu, gdzie Admin może Cię wyzwać od małych pitoli - tu jest kultura, kultura tu jest, tu jest ona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiście - Gorti za Nasha to fit na max dwunastą runde, rób ten temat kapiszonie

 

nie no tylko teraz nie mięknij, powinien przeprosić bo to nie są Gwiazdy Basketu, gdzie Admin może Cię wyzwać od małych pitoli - tu jest kultura, kultura tu jest, tu jest ona

W moim s5 w poprzednim drafcie to 3 mvp, dpoty i członek dream teamu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jeśli mieszka pod Siekierkami?  takie niby szczegóły jak organizacja zwyczajnej zabawy, co jest nawet podkreślane w opisie - a widać czym nici prute

 

ok Rapper masz racje, za duzo tego miesa, ale to wcale nie obala mojej pierwszej tezy - jest ogień

 

// k... wtf? , wiec Pan JulekStep - wszystkie posty w dziale Fantasy, bez ani jednego sensownego zdania w "NBA"

 

MettaWorldPeace - nikt taki w rejestrze nie istnieje, chyba, ze padla literowka, albo ja cos przeoczylem, choc archiwista z zawodu

 

to jest kpina, prosze te dwie osoby o weryfikacje przez reszte uczestnikow zabawy

 

// i zacznijmy to jak najszybciej sie da, nie wiem po co czekac az do soboty, pierwsze dziesiec pickow powinno polecieć sprawnie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadła mi do głowy taka popierdółka - może każdy wypickuje sobie też organizacje, head couchow bierzemy za asystentow (oczywiscie mozna podac lata skrajne) i wtedy otwiera sie dodadtkowe pole do dyskusji - można by jeszcze z GMami, ale raz, że przesada, dwa, że nie znam pewnie nawet dziesięciu z nazwiska.

 

Temat organizacyjny powinien być w "NBA" - bo pod ręką, a tacy mniej zaangażowani mogliby sobie na bieżąco podglądać, ktoś za?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z #5? jeden sidebecik o flakona, że idzie max z trzecim!

 

// dobra, teraz na serio nie wiem jak wygram :smile:

 

ale ignazz to jest chyba ten KLUCZ do całej duskusji, (chyba, ze w AF tez beda od hejtow cisnac) byloby ciekawe jakbys tak wybrał

 

ok, nie chce zadnej wojny RappaR, ale trzeba to "wybielić": (swoja droga LBJ powinien reklamowac Wash&Go)

 

powtarzam apel: niech przynajmniej pierwsze picki wypowiedzą się w sprawie MVPrzemasa oraz dwóch silant userów, których przedmieniłem.

 

i @wowo dawaj tego LBJ'a, nie wiem gdzie ty byłeś i co palłeś na tym urlopie, ale przecież jesteś 3x na TAK

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beton to jest taki, że w ogóle muszę takie sprawy poruszać


 


fajnie, że zyjesz i masz meldunek, ale same typy w FB nic mi o Tobie nie mówią, nawet jeśli zakładamy, że trzeba mieć określoną wiedzę


 


3 lata temu tez byly weryfikacje


 


odnieść się możesz do sedna, a plastik schowaj


 


a już taki jestem przebiegły i wiem, że tak wyglądające konto, może być najzwyczajniej kolejnym klonem w FB - co poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.