Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Weź RappaR dopusc Przemka, z czystej ciekawosci chce zobaczyc co wykmini, a i tak zabawy jakby co strasznie nie zjebie : D

Zjebie, to jest troll, odwali coś z czystej złośliwości i tępoty, nie ma po co psuć pozostałym zabawy. Jest nas już 15, poczekamy na jedną osobę i można zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dyskusja osiągnęła poziom zatrważająco wysoki (a to dopiero temat organizacyjny)

 

Ignazz liczę, że pojawi się w twojej drużynie Rudy Gay.

 

Proponuję aby finał odbył się w jakiejś knajpie w nba 2k. Idee zlotów zostały haniebnie zaniedbane i ja w postaci jednoosobowej armii będę lobbował za spotkaniami w realu.

 

Taki jestem ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dyskusja osiągnęła poziom zatrważająco wysoki (a to dopiero temat organizacyjny)

 

Ignazz liczę, że pojawi się w twojej drużynie Rudy Gay.

 

Proponuję aby finał odbył się w jakiejś knajpie w nba 2k. Idee zlotów zostały haniebnie zaniedbane i ja w postaci jednoosobowej armii będę lobbował za spotkaniami w realu.

 

Taki jestem ja. 

Jestem, optuję za Śląskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wowo
2. Lewebiodrosmoka
3. Koelner
4. P_M
5. Ignazz
6. Kucio
7. Julekstep
8. Findek
9. MettaWorldPeace
10. DH12
11. Karpik
12. January
13. Havlicek
14. Gregorius
15. RappaR
16. Agresywnychomik

 

Kolejność, tak więc jak ktoś chce wybrać już teraz to może, zegar 24 włączamy w sobotę. A na razie jak ktoś może już wybrać, to by to przyśpieszyło zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.