Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - temat organizacyjny


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Chętni:

RappaR

January

Wowo

Kucio

MettaWorldPeace

Havlicek

Ignazz

P_M

Koelner

DH12

Findek

Agresywnychomik

Karpik

 

Czyli wstepnie brakuje nam 5,, bo domyślnie by było 16 uczestnikow.

Zasady ogólne poza przedziałem czasowym, autorytarnie ustalę ja, nie ma co się pi*****ić w demokrację.

Wybieramy po 8 zawodników systemem ABBA. Ktoś to wylosuje internetowo picki, potem tak samo będziemy losować pary co rundę, gramy systemem brazylijskim. Metoda prosta - gameplan, potem jedne adjustmen/poprawki/pi****lenie się i jedziemy dalej. Czas na pick przy drafcie każdy ma 24 godziny, jeśli da radę wcześniej to ok. Zwycięzców w danej parze będą wybierać głosowaniem wszyscy pozostali uczestnicy zabawy. Chyba nic więcej nie trzeba pisać, przede wszystkim robimy to dla dobrej zabawy, więc nie ma co się pieprzyć z jakimiś formalnymi regulaminami i konstytucjami.

Jak znajdziemy 16, losujemy i czas start 24 godziny dla 1. picku. Na razie zaś mamy możliwość ustalania czy gramy od 3-point lane czy post Jordan. Ja jestem za pierwszą opcją.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam, że jestem za post-jordan co już pisałem w poprzednim temacie + dodanie trenerów w kolejności odwrotnej do 1 rundy + byłbym za 9-osobową rotacją (najbardziej klasyczna w PO + więcej graczy).

Tak z ciekawości spytam, jaką rolę mają pełnić trenerzy, skoro to my mamy układać gameplan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to, że tacy Moses Malone, James Worthy etc w porównaniu do przeciętnych graczy z lat 90 uznawani są za gorszych "bo lata 90 ach och". 

 

Restricted Jordan tu nie ma nic do rzeczy, bo np ja z 1 bym wziął Shaqa z 3peatu, bo tak to i Jordek nie dominował.

Lol, myślałem że o ochach lat 90 i centrach to masz na myśli do czasów obecnych. Lata 80 wysoko stoja i taki Malone to top10, jedyny z lat 90 center jaki poszedł wyżej to Hakeem, i sorry ale chyba sam się z tym zgodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wybory, tylko o interpretacje wyników. Ja tam się dostosuje chociaż  jestem za post MJ, ale hype na tamtych graczy (lata 90) związany chyba z tym, iż większość forumowiczów zaczynała oglądanie NBA od tamtych czasów na forum jest ogromny.

Czy ja wiem czy ogromny? Na Hakeema, Barkleya, Malone, Jordana, Pippena, Kempa, Paytona, Stockona i Drexlera może. Ale to superstarzy epoki, już taki Kevin Johnson, Brad Daughtery, Tim Hardaway czy Patrick Ewing nie mają hypu. Lata 80-te będą niedocenione, ale też nie superstarzy - znowu Magic, Bird, Jabbar, Malone, Erving będą znani i pickowani. Powiedziałbym, że największy hype będą miały lata 00 - bo każdy je najlepiej zna i będzie z nich brał rolesów. Pierwsze 30-40 picków zaś pójdzie mniej więcej po równo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.