Skocz do zawartości

Książki


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był temat z miedzy innymi dyskusją Sapkovski vs Grzedowicz wiec może temat chwyci.

Na początek niezła gratka

Na bookrage.org do kupienia za ile kto zapłaci kolekcja powieści Janusza A. ZAJDLA:

Cylinder Van Troffa

Limes Inferior

Wyjście z cienia

Paradyzja

I Cała prawda o planecie Ksi.

Plus Relacja z pierwszej ręki jeśli zapłaci się powyżej średniej.

Osobiście polecam bo uwielbiam Zajdla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepowidzenie Rappar ? I'm so glad, so glad... 

 

Nadrabiałem Clarka ostatnimi czasy. Jeśli chodzi o "Jedne z lepszych jakie w życiu czytałem", to polecam Spotkanie z Ramą, sooo good. Duch Wielkiej Ławicy zawiódł mnie potwornie, przyznam, że chyba nie załapałem o co chodzi bo uznana jest za klasyk i powszechnie polecana, a jeszcze nie zdążyłem się nawet wciągnąć, kiedy się skończyła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klasyki jak Sapkowski czy King? 

 

Ogólnie ja polecam z ww. limes inferior- faktycznie bardzo dobra.

 

@up: ja mam w domu już kupionego ale jeszcze nie otworzony ze względu na Zimbardo, którego uzupełniam. Recenzje słyszałem jednak dobre- że trzyma poziom.

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w zimne wieczory to modna ostatnio "pieśń lodu i ognia będzie jak znalazł" ;] do tego jest bardzo dobry serial HBO na podstawie tych książek.

 

a nowego Wiedźmina ktoś czytał? mnie strasznie rozczarował...

 

 

 

czytam właśnie

 

nie no nie wiem, dla mnie to jak spotkanie ze starymi kumplami, może się zmienili i już nie są tacy fajni jak kiedyś ale po prostu cieszysz się ze spotkania i i pijecie i oni opowiadają te same stare dowcipy, których absolutnie się spodziewasz ale i tak cię śmieszą jak za starych czasów albo i bardziej

 

przeczytałem coś koło 100 stron na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, roczaruje Cię ale wszystkie tomy martina przeczytałem :( Sapkowskiego trylogia mnie zawiodła, ogólnie bohater mi nie przypadł do gustu, z takiego pogranicza fantast a historii to dużo bardziej mi leży Piekara, Komuda za mocno się podnieca i trochę się zestarzałem, czytałem też pozycję tego niemca o Thorze, nawet ciekawe ale te drugie o wężu o tej Katrinie to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byście mi polecili z fantasy?

Nom pewniakiem jest na pewno LeBron, ale nie ustępuje mu Durant.

Zależy jaki masz numer draftu .. ?

 

 

 

---------

 

A tak poza tematem. Czy ktoś czyta Toma Clancy? Czy te wszystkie ksiązki łączą sie jakoś mocno, że aby przeczytać nastepną trzeba czytnąć poprzednią? /haha/  No wiadomo o co chodzi. 

A jeśli nie to czy są jakieś pewniaki z jego twórczości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre ksiazki (kryminal/sensacja) Niewierni/Nielegalni. Osadzona w realiach polskich tak mocno ze jak ktos uwielbia obecnie najwieksza partie opozycyjna w sejmie to niech lepiej sie za nia nie bierze.

 

Obecnie czytam Wyscig z czasem i nie wydaje mi sie że jest jakos wyrwana z kontekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem. ale taki postapokaliptyczny świat mnie nie jara :) to już mała apokalipsa Konwickiego mi bardziej leżała :D

 

chodzi Ci Findek o Glena Cooka? nie czytałem. napisz kilka słów ponieważ widzę że tego dużo i jak się wkręcę to mój budżet ucierpi a niestety często mam tak ,że jak zacznę jakąś serię to muszę skończyć. kobita mi kupiła Grę o Tron na imieniny to przeczytam później wszystkie, matka wiedziała że lubię historyczne to kupiła mi Wojownika Rzymu ponieważ ładna okładka i legionista  na przodzie więc już 5 tomów poleciało, cromwella o wikingach ktoś mi kupił to też już 4 tomy poleciały, byłem w taniej książce był tam pamiętnik o snajperze niemieckim to już poleciałem 7 książkę o tej tematyce, dorwałem Sagę o Egilu to przeczytałem prawie wszystkie Sagi islandzkie (dostępne PL) itd itd więc proszę o jakąś małą recenzję :)

ostatnio widziałem Mario Puzo Sycylijczyk? ktoś czytał? warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.