Skocz do zawartości

Czego teraz slucham


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

 Ciekawy jestem tej Twojej "masy zespołów grających lepiej w takim stylu". Wymień przynajmniej połowę tego, co dla Ciebie oznacza "masa" :smile:

 

Bez zbytniego rozpisywania się wskażę każdą płytę Illusion (poza ostatnią), którą chętniej bym posłuchał niż cokolwiek od AD...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, kącik trashowy !

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=FSh-VUZzIIo - peeeeace, peace sells, :smile:

 

 

Generalnie powiem Wam, że Anthrax z Belladoną z przodu jest na żywo (tak jak na płytach) przezacną opcją.

 

 

I jeszcze czołówka naszej sceny w stonerowym wcieleniu.

 

Edytowane przez bostonfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli polski trash/heavy metal (nie przepadam za gatunkiem), to najlepszy zespół w Polsce, przyznaję znajomych, ale świetny band, profesjonalny i robiący show na koncertach. polubcie póki nie są jeszcze aż tak znani:

 

 

 

 

I jeszcze czołówka naszej sceny w stonerowym wcieleniu.

 

 

w stonerze akurat dużo siedzę (nawet bardzo), ale tego nie znałem

 

jak coś to w Polszy najlepszy wg mnie jest najnowszy Weedpecker:

 

 

poza tym Ampacity, a no i kolejny zespół znajomych: Red Scalp (chociaż w ich przypadku poczekałbym na płytę, bo wydane demo odniosło niemały sukces, ale nowy materiał jest dużo lepszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortodoksi niech naszykują maść na ból dupy :grin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Xui06jwWaAM#t=38

Dojebkę bym rzucił ale by mię internety pochłonęły. I tak Lars by tego teraz równo nie zagrał, niezależnie od wersji perkusji ;)

Btw Meta po odwyku Jamesa grzeczniejsza jakaś taka. 

Chociaż Antarctica była ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do nich kilka ale. Są Bogami, więc zamiast ślepo wierzyć, dopierdalam się do:

Lulu

Grzecznego Jamesa

Braku Newkinda

zbyt dużej ilości zajebistych koncertów  - Live Shit, Anta, Stuning Cunts

Basu na And Justice

Gównoburzy z Dave`em

reszta - tempo albumów, kompozycje, covery, zmiany stylistyczne, tony książek o nich przy czym każda jest fajna,symbol,klipy - all good. I za to, że uwielbiają Lemmy`ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będzie tutaj królował niepodzielnie hip hop, a tu proszę, fajnie zobaczyć, że lubicie też darcie mordy do dobrych riffów :D 

 

Bez zbytniego rozpisywania się wskażę każdą płytę Illusion (poza ostatnią), którą chętniej bym posłuchał niż cokolwiek od AD...

 

Illusion bardzo spoko kapela. Udało mi się nawet ich koncerty w najlepszych latach zaliczyć i dobrze ich wspominam. Ale tutaj zgodnie z przewidywaniami mowa tylko i wyłącznie o guście, bo z kolei jak dla mnie nie ma co ich porównywać do najlepszych płyt Acids (mimo tego, że to naprawdę zacna kapela była w tamtych latach). Myślałem, że rzucisz coś bardziej zaskakującego :tongue:

Jak dla mnie to np. jest naqrw najwyższej klasy -> https://www.youtube.com/watch?v=Kdxiajx1RUA

 

W sumie nie wiem po co wrzucać tu rzeczy z YouTuba, ale skoro macie taki wyczaj to niech będzie. U mnie dziś kręci się płyta Devilment The Great & Secret Show. Chciałem ją nabyć na winylu ale jednak odpuściłem. Trochę gejowsko, ale jest kilka fajnych riffów.

 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.