Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 - przemyślenia o zawodnikach : steale i busty, do nieba i kapusty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

kobe jak zwykle wrocil i wszystko sie posypalo, cale s5 zagralo jedne z najslabszych swoich meczow w tym sezonie

Cały Kobe, albo on wygrywa mecz, albo reszta przegrywa. Coś czuję, że powrot KB24 skończył szanse LAL na playoffy.

 

Swoją droga Bynum zaczął ostatnio całkiem solidnie grać. Jest powolny i ociężały, ale wygląda coraz lepiej, przynajmniej statystycznie ^^

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, iż produkcja Gaya nie spadnie w Kings (to, że cegli akceptuję, chodzi mi o minuty, punkty, zbiórki i defensywę).

Mysle, ze mozemy spokojnie zakładać iz produkcja Gaya spadnie. Nie wiemy tylko jak bardzo. Raz że zmienia sie jego status z go-to-guya, na pomocnika świętego Mikołaja (o ile Cousinsa mozna uznac za kogokolwiek świętego).

A dwa - Kings mają najbardziej pokręconą rotację w lidze oraz są beznadziejnie zarządzani, więc jesli ktoś na tej wymianie zyskał, to na pewno Thomas.

 

Odnosnie drugiej strony - Ujiri zrobił świetny ruch. Kupił kolejne kontrakty schodzące po tym sezonie. Będzie miał pełen komfort z tym któremu PG dac extension (stawiam jednak na Vasqueza) oraz może jeszcze sprzedać Lowry'ego za pick w jednym z kolejnych draftów.

A w międzyczasie Raptors mogą grać dwoma PG's, o ile DeRozan zostanie przesunięty na SF (gdzie gra o niebo lepiej niż na SG).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak dla mnie to nie ma opcji zeby postawili na vasqeza kosztem lowrego, zreszta zobacz sobie co on gra ostatnio, to jest napewno zawodnik ktory moze byc cala kariere solidnym, przy tym dobrym w obronie rozgrywajacym, co do vasqeza to mam spore watpliwosci skoro nie byl wstanie wygrac rywalizacji z thomasem, to raczej nie jest na poziomie starting pg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze sacramento to jest smieszna druzyna, ktorej gra ogranicza sie do post up dla cousinsa i ewentualnie czegos ekstra co da thomas w co drugim meczu, ale wydaje mi sie ze tam nie chca/nie chcieli startowac thomasem i vasqez jak by byl naprawde niezlym zawodnikiem to nie oddali by go po 20 meczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja wiem ze sacramento to jest smieszna druzyna, ktorej gra ogranicza sie do post up dla cousinsa i ewentualnie czegos ekstra co da thomas w co drugim meczu, ale wydaje mi sie ze tam nie chca/nie chcieli startowac thomasem i vasqez jak by byl naprawde niezlym zawodnikiem to nie oddali by go po 20 meczach

 

Ale przecież oni nie oddali Vasqueza dlatego ze mieli go dosyć, ani dlatego, ze jest leszczem! Zrobili to dlatego że są debilami, oraz wierzą w Gaya (przez co są jeszcze większymi debilami) a także to, ze Gay jest brakującym zawodnikiem który da im walkę o playoffs (co jest wręcz horrendalnym debilizmem).

Nowy właściciel zrobił to co nowi właściciele robią, czyli klepnął trade z dużym nazwiskiem.

I odbije im się to potężną czkawką, chociazby dlatego, ze Gay to w gruncie rzeczy słaby zawodnik.

No ale milionerzy patrzą tylko na ppg i nic poza tym, więc dostaną to na co zasłużyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.