Skocz do zawartości

Sezon 2013/14 - przemyślenia o zawodnikach : steale i busty, do nieba i kapusty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Na plus na pewno Carlos Boozer, ze swoją skutecznością na poziomie 60% :D Klay również bardzo ładnie nabija mi staty :)

 

In minus Patrick Beverley, który mimo dużego pokładu minut per game (27) bardzo słabo rzuca (FG% 34) i kradnie mało piłek (1 st/pg). Bradley Beal też zaliczył słaby początek sezonu, ale ostatnie 2-3 mecze zagrał już bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Lilard poszedł u Was po $30, ale powiem Ci że to normalna cena na draftach była, nie zawyżona. Ja dostałem go za 31, co i tak w stosunku do tego co produkuje to jest mało, mając na uwadze po ile chodzili inni rozgrywający... Wess'a przyznaje, że dostałem dość tanio jak na inne drafty bo za 11 tylko.

 

tylko mnie tuż przed podkorciło z Lepnardem (lekko przepłacony) i czaiłem się ( nie wiem może i już miałem Parkera) stąd nie miałem lekkiej ręki wydawać kolejnej kasy na niskiego przy dziurach podkoszowych..... Lillard by mi i tak nie zmienił faktu że ssię  zbiórkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie tuż przed podkorciło z Lepnardem (lekko przepłacony) i czaiłem się ( nie wiem może i już miałem Parkera) stąd nie miałem lekkiej ręki wydawać kolejnej kasy na niskiego przy dziurach podkoszowych..... Lillard by mi i tak nie zmienił faktu że ssię  zbiórkach

No tak, a ja już miałem stworzony zespół przed oficjalnym draftem, i Damian był tam na liście tych ze statusem "no matter $$ - get him" :peaceful: Leonard jak dla mnie za wysoko trochę chodził na mockach, ale o tym już się kiedyś gdzieś wypowiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z Arona Affalo, rzuca daje asysty na dobrym FG, a także Monroe, którego zgarnąłem za taniochę. Niestety Al Jefferson się połamał i czekam aż się wykuruje. Para z 76 też daje sporo mówię tutaj o Turnerze i Youngu choć tego drugiego planuje oddać - zbyt dużo zbiórek mam. Przepłaciłem także za Favorsa po tym jak A.Davis znikną i zadomowił się u Washka( po cichu licze, że jednak wybuchnie i takie 20+pkt i 14+ REB na porządku dziennym). Miałem też pożytek z Faveraniego, krótki bo krótki ale na starcie dał niezły boost. Teraz czekam co pokaże Steve Blake w czasie gdy drugi Steve umiera.. Chodzi mi o trójki i asysty, o FG to nie gadam, bo Biała Mamba lubi odpalić.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w lidze zrobiłem bardzo ryzykowny trejd Batum i Garnett za Hardena i wygląda na to, że jednak rację mieli ci, ktorzy to wyśmiewali. Nie przypuszczałem jednak, iż Garnett będzie grał aż tak źle, a Batum będzie dostarczał tak mało punktów i trójek. Asystuje na dobrym poziomie, ale to akurat mając MCW i Paula mam wyśrubowane do granic możliwości :rapture:

Sądzę jednak, że Batum jeszcze się odbuduje.

 

Swoją drogą nie jest fajnie mieć w drużynie MCW i Paula. Obaj sie po prostu dublują.

 

Z bustów to na pewno Evans - też jestem jego wątpliwym szczęśliwym posiadaczem, w dodatku się połamał. Na steale powoli wyrastają, już patrząc na całą ligę - Crawford z Bostonu - jak wskoczył na rozegranie w celtach, Olynyk (ktoś pamięta o Faveranim teraz?), D. Green (no to już jest w ogóle ciekawy przypadek - zaczął kosmicznie źle, by teraz rozdawac tróje jak z automatu). Choć znając nierówną forme tego ostatniego, nie wiem, czy można mówić o stealu - zresztą zależy w jakiej lidze, u nas był przepłacony :smile:. Pamiętać należy też o Hawesie, u nas w 1 lidze udało się go cyknąć za czapkę gruszek.

 

Busty obok Garnetta i Gasola? Bez wątpienia starzejący się Ginobili. Co do Tima, to cos mi mówi, że on jeszcze da o sobie znać. No i rzecz jasna Bennett, w którego wielu uwierzyło, a jak na razie okazuje się być bustem do n-tej potęgi.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy Matthews to zaczątek normalnego Matthewsa - początek ma fajny ale w końcu przestanie mu siedzieć i zjedzie do swojego poziomu średnich życiowych tj. 45% FG/40 % za 3 i 3 RB/g. także niech posiadacze cieszą się chwilą - ja po zeszłym roku się z niego wyleczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej oczekiwań:
-Larry Sanders - ech ten gość to jeden z lepszych centrów w lidze, ale co z tego skoro z głową ma problemy. Nie chodzi mi tylko o tą głupkowatą kontuzje lecz o to że wciąż po każdym gwizdku idzie kłócić się z sędziami. Mimo tego wciąż w niego wierze i mam nadzieję że jak wróci po kontuzji to zrobi totalną miazgę.
-Marc Gasol i Zach Randolph - coś średnio wyglądają, o ile po Zachu nie spodziewałem się fajerwerków to Gasol zawodzi na razie.

na plus:
- Carlos Boozer - 6$ za zajebiaszcze FG%, FT% i TO. Również nie najgorsze Reb i pts. Teraz tylko modlić się by koleś nie zawiesił.

- Evan Turner - wiedziałem że będzie nieźle punktował, ale że aż tak? Jakby tylko trochę mniej tych TO było. Ale i tak plus jest.
 

Na razie nie jest za dobrze (10 miejsce) dlatego liczę na poprawę 3 wysokich o których pisałem wyżej i na jeszcze lepszą postawę Mayo i McLemore'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ode mnie ze składu :

 

 - Andrei Kirilenko. Myślałem, że PP prędzej się połamie, a tu klops.

 - Deron Williams. Powoli zbiera się z kontuzji, mam nadzieję, że jego kłopoty już się kończą.

 

Generalnie z brooklynu ciężko być zadowolonym do tej pory, mnie to szczerze zaskoczyło.

 

 + Miles Plumlee. Dobry pick, nic tylko się cieszyć. Nawet Yahoo się ogarnęło i dodało mu pozycję centra, bo przez dłuższy czas figurował tylko jako PF ; )

 

 + Shawn Marion. Jakoś cicho o nim, a człowiek tak bardzo daje radę, jak tylko można. 8.6 reb/ 1.4 stl / 1.4 blk / 13.1 pkt i nawet 0.7 trójki na mecz. Good job!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że Vasquez będzie grał jeszcze w tym sezonie to co poprzednio w NO ? Więcej się po nim spodziewałem niż to co gra teraz.

 

Pytanie rozbija sie w takim razie o to czy Vasquez moze znowu dostac 34 minuty gry. I bez kontuzji Thomasa (albo jakiegoś powaznego zjazdu formy) chyba nie ma co sie na to nastawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w kilku ligach wtopilem na razie w:

- Big Ala (pewniak miał być na poziomie z przedn lat)

- Evansa (miał być 6th mam, wyszła kupa przy dominacji gry na AD)

- Gay (przyjalem 42%FG na 18 rzutach, co jest każdy widzi)

- Irving który zapomniał celownika kupic, ale co gorsza nie przechwytuje...

- Hibbert ma znów niemoc w ataku, za to beast defence

- w każdej ekipie mam Olynyka i wychodzi ze może być stealem!

 

Na koniec zasługuje w jednej z lig na miano najgorszego na razie dealu sezonu bo oddalem MCW za wtapiajacego J. Butlera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś wcześniej wspominał o DeAndre, po preseason spodziewałem się o wiele większej liczby bloków, ale i tak jest nieźle. Pod Dociem rozkwitł : D

W koncu dostał minuty to i moze rozwinąć skrzydła.

 

Z rozczarowań to jeszcze J.R i jego 11% z gry : D

 

Powaznie? Niski FG% Smitha jest w stanie Cię rozczarować? Dla niego to normalny dzień w biurze :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie rozbija sie w takim razie o to czy Vasquez moze znowu dostac 34 minuty gry. I bez kontuzji Thomasa (albo jakiegoś powaznego zjazdu formy) chyba nie ma co sie na to nastawiać.

 

Kurde. Alez miło jest z jednej strony miec rację (dziś Vasquez 33 minuty oraz świetna produkcja), a z drugiej dostać śmierdzącym śledziem po pysku (bez zadnej kontuzji Thomasa 26 minut i solidny mecz).

 

Poczucie humoru Bogów Fantasy jest zadziwiająco złośliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.