Skocz do zawartości

Pierwsza Liga Koszykówki 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji urodzenia i weekendowego mieszkania w Toruniu łączę pasję i mimo, że nie słodzę kibicuję Polskiemu Cukrowi w drodze do najwyższej klasy PLK.

 

Zaplecze najlepszych to ciekawe przeżycie bo walczą w nim fajne historycznie miasta:

 

Obok ukochanego bardzo wyrównanego składowo ( nejlepszy strzelec jest dopiero #26)Torunia: Ostrów, Wrocław, Lublin, Pruszków, Szczecin, Poznań i Stargard Szcz., denverowaty lider Krosno, Dąbrowa G, Łańcut, Kutno, Jaworzno i Bydgoszcz.

 

Piękny sen dla mnie trwał do 9 listopada gdzie we Wrocławiu Siden Toruń niepokonany do tej pory przegrał gładko ( po wygraniu pierwszej kwarty) 82:63 z WKK ... gdzie próżno poza nazwiskiem Łopatka szukać większych tuzów.

W tym meczu - co cieszy -  pokazał się młody rozgrywający (19 lat) Jan Grzeliński 23 punkty, zastanawia mnie znajomo brzmiące nazwisko Koelner.(?)

 

no cóż niepowodzenie trzeba sobie odbić w meczu #2 z #4 (Dąbrowa G) kryjąc trio Wołoszyn Szymański Małecki

dobrze zbieramy więc liczę na sukces..

 

a za rok nowa hala......

liczę na opisy waszych ekip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piękny sen dla mnie trwał do 9 listopada gdzie we Wrocławiu Siden Toruń niepokonany do tej pory przegrał gładko ( po wygraniu pierwszej kwarty) 82:63 z WKK ... gdzie próżno poza nazwiskiem Łopatka szukać większych tuzów.

W tym meczu - co cieszy -  pokazał się młody rozgrywający (19 lat) Jan Grzeliński 23 punkty, zastanawia mnie znajomo brzmiące nazwisko Koelner.(?)

 

a za rok nowa hala......

 

Jakub Kolener to syn właściciela WKK Przemysława Koelnera(pseudonim operacyjny Wąs). WKK choć nie znosze to ekipa na maks ćwierćfinał. Mają poza zwłokami Łopatki znacznie ponadprzeciętnych jak na 1 ligę braci Diduszko.

 

btw. ta wasza stara hala(Spożywczak?) jest całkiem klimatyczna, byłem w niej dwa razy na wyjeżdzie w tamty sezonie. Tylko ochrona jakos lekko przyjebana ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.