Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dałem ogłoszenie, że szukam mocnego PG, a ty oddajesz Marbury za darmo? Nie kumam 

Natychmiast po twoim anonsie sprawdziłem roster. Gdyby było tam cos co mnie interesuje już miałbyś PW (jak kilku GMów oprócz Koelnera)

Edytowane przez kahR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kahR napisał:

Natychmiast po twoim anonsie sprawdziłem roster. Gdyby było tam cos co mnie interesuje już miałbyś PW (jak kilku GMów oprócz Koelnera)

Szkoda. Marbury to była moja pierwsza myśl i liczyłem, że napiszę dla mnie równie piękną historie. Planowałem się po pracy odezwać, a tu patrzę po herbacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda. Marbury to była moja pierwsza myśl i liczyłem, że napiszę dla mnie równie piękną historie. Planowałem się po pracy odezwać, a tu patrzę po herbacie :(

Wisiał na trade blocku ponad dwa tygodnie. Przez to, że zaliczył -30 na campach to oferty nie były powalające. Nadal możesz pisać tylko, że teraz do GMa Knicks. Miej wiarę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Lakers wchodzą na podium jeśli chodzi o kasztanowe teamy :)

w sumie spoko, bo akurat w tym roku mają swój pick

co do TWolves to już widzę czemu oni tak bardzo chcą ogrywać Kyriego (który na ten moment jest przecież wyraźnie słabszy od Marbury'ego) - w tych peanach na cześć jego rozwoju GM zapomniał wspomnieć że te campy kosztowały go aż 20 (!) punktów potencjału :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

no to Lakers wchodzą na podium jeśli chodzi o kasztanowe teamy :)

w sumie spoko, bo akurat w tym roku mają swój pick

co do TWolves to już widzę czemu oni tak bardzo chcą ogrywać Kyriego (który na ten moment jest przecież wyraźnie słabszy od Marbury'ego) - w tych peanach na cześć jego rozwoju GM zapomniał wspomnieć że te campy kosztowały go aż 20 (!) punktów potencjału :) 

Min dlatego Spurs zdecydowali się grać o wynik - Wolves lekka przebudowa, LAL starsi, Memphis słabe FA, PTB też takie sobie. Poza tym za campy lub dwa jak Bulls (ew. Rockets) na pełnej wjadą, to okienko na Mistrza będzie bardzo wąskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

co do TWolves to już widzę czemu oni tak bardzo chcą ogrywać Kyriego (który na ten moment jest przecież wyraźnie słabszy od Marbury'ego) - w tych peanach na cześć jego rozwoju GM zapomniał wspomnieć że te campy kosztowały go aż 20 (!) punktów potencjału :) 

Ty Julek tak na serio czy po prostu szukasz zaczepki do dyskusji? Wkleiłem JPG z simki gdzie Kyrie robi finals MVP w wieku 19 lat(skład przed wymianą z Knicks i Marburym na ławce) a takich simek wychodzi mi mnóstwo.  Kyrie już w tym momencie jest lepszy od Marburego a potencjał można sobie między bajki włożyć. Nawet nie chce mi się wklejać przykładów graczy zaliczających słabe campy mając wysoki potencjał i vice versa.

Ale ok, niech będzie, że gram w tym sezonie o 9 punktów potencjału dla Kyrie 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kahR napisał:

Ty Julek tak na serio czy po prostu szukasz zaczepki do dyskusji? Wkleiłem JPG z simki gdzie Kyrie robi finals MVP w wieku 19 lat(skład przed wymianą z Knicks i Marburym na ławce) a takich simek wychodzi mi mnóstwo.  Kyrie już w tym momencie jest lepszy od Marburego a potencjał można sobie między bajki włożyć. Nawet nie chce mi się wklejać przykładów graczy zaliczających słabe campy mając wysoki potencjał i vice versa.

Ale ok, niech będzie, że gram w tym sezonie o 9 punktów potencjału dla Kyrie 🤣

Earl Watson to aktualny Finals MVP - to pokazuje jak bardzo miarodajna jest to nagroda :) 

(ale tak Kyrie - grający jako opcja ofenywna w s5 - to główny kandydat do ROTY, głównie dlatego że reszta ewentualnych kandydatów trafiła do ekip które powinny grać o wynik, więc pewnie będą rezerwowymi - chyba tylko Kawhi może powalczyć....no ale wiadomo Kyrie jako PG dostaje mega boosta w walce o nagrody - co nie zmienia faktu że na ten moment realnie patrząc jest dużo gorszym prospectem niż Leonard/Butler a i Vuca albo Klaya osobiście postawiłbym wyżej gdyby nie wizja tego że Kyrie jednak odrobi kilka straconych punktów potencjału :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Min dlatego Spurs zdecydowali się grać o wynik - Wolves lekka przebudowa, LAL starsi, Memphis słabe FA, PTB też takie sobie. Poza tym za campy lub dwa jak Bulls (ew. Rockets) na pełnej wjadą, to okienko na Mistrza będzie bardzo wąskie.

Jak pokazują próbne simki gdzie jestem 8 od końca to nie ma tak źle. Może jakimś cudem wpadnie top 3 draftu i dołożę Lillarda/Beala/Davisa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że dadz się skubać a na moje wychodzi, że to Suns się oskubali, zapakowali q pudełko i jeszcze za kuriera zapłacili. I nie kwestionuję tu, że to pewnie wyszło od nich. Sami gracze to już dyskusyjne a do tego pick.

4 godziny temu, julekstep napisał:

 

(ale tak Kyrie - grający jako opcja ofenywna w s5 - to główny kandydat do ROTY, głównie dlatego że reszta ewentualnych kandydatów trafiła do ekip które powinny grać o wynik

Mam chwilę to się przyczepię. Sugerujesz, że Wolves o wynik nie grają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Ten Hibbert aż taki słaby? Bo w sumie Principe nie dostał żadnego ponadprzeciętnego assetu...

Tam uczciwa wymiana, mnie co najwyzej smieszy ze Pablo robił ruchy zeby te wszystkie picki odzyskać i cos z draftu przyciąć, i teraz ich znowu nie ma 😋 ale zeby nie bylo jestem świadomy zmiany koncepcji i ekipa jest jak najbardziej legit 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cvbe napisał:

Ten Hibbert aż taki słaby? Bo w sumie Principe nie dostał żadnego ponadprzeciętnego assetu...

Hibbert jest świetny jak za te kasę: PerD: 90, DriveD 75, Blok 100 (ogólnie defense A+). Trochę słabsza zbiórka w Excelu, ale w gierce przekłada się to na >11.5 rpg. Typowy defensywny Center, który w poprzednim sezonie świetnie współpracował z CWebbem. 

Od poprzedniego sezonu nie zmienił się specjalnie, a notował wtedy: 9.5p/11 5r/3.2b. I gość posiada 64 potencjału jeszcze. 

Dobry trade, świetny asset. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

Ten Hibbert aż taki słaby? Bo w sumie Principe nie dostał żadnego ponadprzeciętnego assetu...

słaby nie jest, taki B-tier wśród defensywnych klocków (skillowo bardziej taki C+, ale on ma dużego boosta za to że jest po prostu wielkim świniakiem)

ale nie jest też jak dobry jak kasa która może trzeba będzie wysupłać na kolejnym FA żeby go utrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.