Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

a faktycznie jednak coś tam by miał

doliczając rookich to z 5 baniek

ja generalnie nie chwalę tego transferu -> ale po prostu nie jest to jakiś mega dramat

 

btw - jaka była Twoja kontroferta (zakładam że była skoro jesteś tak zaangażowany)?  to porównamy :) 

Niestety nie mogę zdradzić, bo były tam elementy 3 way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

a faktycznie jednak coś tam by miał

doliczając rookich to z 5 baniek

ja generalnie nie chwalę tego transferu -> ale po prostu nie jest to jakiś mega dramat

 

btw - jaka była Twoja kontroferta (zakładam że była skoro jesteś tak zaangażowany)?  to porównamy :) 

Znam ją trochę (nie od Pablo ale przez rozmowy z Kubą ) i wiem, że była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał:

 Aldrige już na wylocie ze Spurs ? 😁

Poprowadził zespół do zwycięstwa przecież. Grande Lamarcus! Grande Okur! (Po raz pierwszy nie pisze tego @julekstep)

 

7 minut temu, kuba2419 napisał:

Ale na pewno nie aprawiala ze Twoja oferta jest lepsza od Heat.

Spójrz realnie co daje ten swap. Heat nie mając własnego picku na pewno nie będą top 10. Albo Twój pick będzie lepszy (czyli wymiana gratis) albo dostaniesz coś ~#15. A za te cap Space mógłbyś na luzie zrobić SnT za kolejnego 1st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Poprowadził zespół do zwycięstwa przecież. Grande Lamarcus! Grande Okur! (Po raz pierwszy nie pisze tego @julekstep)

 

Spójrz realnie co daje ten swap. Heat nie mając własnego picku na pewno nie będą top 10. Albo Twój pick będzie lepszy (czyli wymiana gratis) albo dostaniesz coś ~#15. A za te cap Space mógłbyś na luzie zrobić SnT za kolejnego 1st.

o well dostałem od informatorów info nt Twojej oferty

więc podsumowując - obie oferty (i od Heat i od Spurs) były marne i Rockets powinno obie imho odpuścić i czekać spokojnie na coś lepszego :) 

tzn oferta Heat byłaby nawet spoko (ciekawy gambling) ale totalnie nie rozumiem czemu tam poszły picki ze strony Rockets (wiem, że im są zbędne ale mogli je trzymać pod kolejne wymiany)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

o well dostałem od informatorów info nt Twojej oferty

więc podsumowując - obie oferty (i od Heat i od Spurs) były marne i Rockets powinno obie imho odpuścić i czekać spokojnie na coś lepszego :) 

Uważam, że nie powinieneś dostać tej inforacji, jeżeli w poście napisałem, że nie chce jej podawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

tutaj fermenty tez nie rozumiem, chyba Igi wszedl Pablo i Matiemu w paradę poprostu 😛 za kennego @kuba2419 tez pewnie cos w miare wyciagnie

Nie nie byłem zainteresowany ani Kennym ani Nate są mi totalnie zbędni po 1 po drugie nie mam co oddać za nich finansowo, po co mi PG bądź SG przy Lowrym bądź Royu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

tutaj fermenty tez nie rozumiem, chyba Igi wszedl Pablo i Matiemu w paradę poprostu 😛 za kennego @kuba2419 tez pewnie cos w miare wyciagnie

nah Kenny jest raczej mocno marny (no jako spadający za rok w jakiejś wymianie może pomóc) ale ten swap to był najlepszy pojedyńczy item jaki teraz miał na stole (a i tak powinien czekać dalej a na pewno nie dodawać swoich picków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matiwrona napisał:

Nie nie byłem zainteresowany ani Kennym ani Nate są mi totalnie zbędni po 1 po drugie nie mam co oddać za nich finansowo, po co mi PG bądź SG przy Lowrym bądź Royu ? :)

jak jesteś fanem mike d to nie powinno Ci przeszkadzać :P

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Parafrazując Ciebie w temacie o spółdzielniach 'wiesz tylko o malutkiej części' ❤️ 

Mhmmm, chyba są to trochę różne sytuacje. Jak już taki wszechwiedzacy jesteś, to może doradzilbys przed niekorzystna wymiana?

Jak wrzucę teraz wymianę da radę wprowadzić ją przed wieczorna simka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Mhmmm, chyba są to trochę różne sytuacje. Jak już taki wszechwiedzacy jesteś, to może doradzilbys przed niekorzystna wymiana?

Jak wrzucę teraz wymianę da radę wprowadzić ją przed wieczorna simka?

nie licząc TD (albo przeoczeń poszczególnych komiszy xD) wymiany są zawsze wklepywane po kolejnej simce - i tutaj bez odstępstw 'na prośbę'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Spurs - Pacers

Spurs in: Reggie Miller, 1st Phi 35, 1st SAS 40

Spurs out: Okur, 1st Orl 37

Pacers out: Reggie Miller, 1st Phi 35, 1st SAS 40

Pacers in: Okur, 1st Orl 37

@elwariato proszę o potwierdzenie.

 

 

3...2...1....

@julekstep

@elwariato coś mało picków dorzuciłeś

jakaś pomyłka przy wpisywaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.