Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie mając taki talent w postaci Curryego moim głównym celem na ten offseason było maksymalne zoptymalizowanie szans walki o jak najlepsze miejsce. Na ten moment jestem zadowolony z tego co udało się osiągnąć. Także jeszcze tylko FA i można zaczynać sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elwariato

Przerzucilismy między sobą ze dwa tuziny zawodników, ale w tym offseason jesteś wyjątkowo krytyczny dla mnie :)

Okafor <> Gay i Hibbert - źle!

Oddanie Billupsa i Browna - słabo!

Pozyskanie Hughesa - buuu!

A tak serio, to Larry jest "top topów", jak określiłeś Okafora, tylko na SG. All-NBA, All-D, All-Star - świetny w Excelu, świetny na parkiecie. Wymarzona pierwsza opcja. Poza tym potencjał: Larry 53 - Gilbert 42.

Zawsze chciałem go mieć i prawie dwa razy jak grał u @cvbe się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Raptors rok dłużej tankowali niż Cs, ale sytuacja tych dwóch teamów jest zaskakująco podobna:

1. Oddanie wydraftowanego przez siebie centra z czołówki draftu '31 (Gasol/Oden)
2. Pozyskanie legit centra w wymianach (Chandler/Perkins)
3. Wyciągnięcie FP rozgrywającego w drafcie (Westbrook/Curry)
4. Wyciągnięcie w wymianie topowego SF simki (Wallace/Kirilenko).
Teraz się zmieniło ciut, bo poszły 2 punkty kolejne inaczej:

- Celtics zachowali grupkę młodych fajnych, ale nie ściśle topowych prospectów jak dotąd (Lawson, Mayo, Evans, nawet Fazekas), Raptors oddali teraz w wymianach wszystko poza Jeffem Greenem za vets - Jeffersona, Larry Johnsona

-Celtics mają Griffina, Raptors Devina Browna i Yao.

Ogólnie baaaardzo podobna ścieżka :) 

Uważam, że Raps mają łatwiej, ponieważ nie mają zawodników zawieszonych między pozycjami. Już nawet pomijając Westbrooka na PG, to moim zdaniem Blake ze swoją obroną może nie sprawdzić się na PF (drugi Randolph - świetne boxy, które nie przekładają się na wyniki druzyny). Nie wiem, czy nie lepiej pasowałby na SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Raptors rok dłużej tankowali niż Cs, ale sytuacja tych dwóch teamów jest zaskakująco podobna:

1. Oddanie wydraftowanego przez siebie centra z czołówki draftu '31 (Gasol/Oden)
2. Pozyskanie legit centra w wymianach (Chandler/Perkins)
3. Wyciągnięcie FP rozgrywającego w drafcie (Westbrook/Curry)
4. Wyciągnięcie w wymianie topowego SF simki (Wallace/Kirilenko).
Teraz się zmieniło ciut, bo poszły 2 punkty kolejne inaczej:

- Celtics zachowali grupkę młodych fajnych, ale nie ściśle topowych prospectów jak dotąd (Lawson, Mayo, Evans, nawet Fazekas), Raptors oddali teraz w wymianach wszystko poza Jeffem Greenem za vets - Jeffersona, Larry Johnsona

-Celtics mają Griffina, Raptors Devina Browna i Yao.

Ogólnie baaaardzo podobna ścieżka :) 

Też o tym myślałem :) Mamy bardzo podobne teamy. Generalnie poza trzonem złożonym z weteranów, tak czy siak najbliższe campy będą dla nas kluczowe (Curry, Westbrook, Griffin) i pytanie czy druga runda będzie dla naszych zespołów sufitem czy jednak uda się powalczyć o coś większego. 

I tak btw. Jefferson i Larry Johnson byli już u mnie w zeszłym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Nie miałem tyle szczęścia w lotto :(. #1 dostałem, kiedy teoretycznie prospect był najsłabszy (Durant/Westbrook/Curry). #2 dostałem, kiedy picki 2-5 w drafcie '31 były zbliżone, #3 niestety za Kurą i Hardenem.

Pomysł odwrócenia pozycjami Wallace'a i Griffina kołacze mi się w głowie - nie chciałem tego robić w 1 sezonie Blake'a, ale po campach się zobaczy:)

No ja cały czas się muszę zastanawiać czy nie ruszyć do przodu szybciej. Rok temu wymiany na teraz wyszły bdb - Noah, Randolph, Gordon, multum 1st round picków z których być może ten tegoroczny #14 był najlepszy xD [sorry @cvbe ] za Wallace'a i Chandlera.

Coś tam negocjuję, zobaczy się :) 

Ja tam na Twoim miejscu ruszyłbym kilku młodych zawodników z pickami i poszukał jakiegoś solidnego grajka na SG :) Ewentualnie jakiś grubszy deal z Griffinem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

@elwariato

Przerzucilismy między sobą ze dwa tuziny zawodników, ale w tym offseason jesteś wyjątkowo krytyczny dla mnie :)

Okafor <> Gay i Hibbert - źle!

Oddanie Billupsa i Browna - słabo!

Pozyskanie Hughesa - buuu!

A tak serio, to Larry jest "top topów", jak określiłeś Okafora, tylko na SG. All-NBA, All-D, All-Star - świetny w Excelu, świetny na parkiecie. Wymarzona pierwsza opcja. Poza tym potencjał: Larry 53 - Gilbert 42.

Zawsze chciałem go mieć i prawie dwa razy jak grał u @cvbe się udało :)

a to moje zdanie znasz, zawsze mowiłem ze za duzo dealujesz 😋 gdyby nie uraz arenasa to pieron wie czy bys nie obronił tytułu, wiec po co było to w piz.. rozwalać? ja wiem ze tam kaska i 0 za rok na fa, ale teraz masz 3 grajków za 60 baniek i poddaje pod wątpliwość ze ta ekipa jest lepsza🙂

3 godziny temu, january napisał:

 

Ogólnie baaaardzo podobna ścieżka :) 

ogolnie podobna ale tutaj rownież pozwole sobie 3 grosze wrzucic, na papierze raps wygladają na absolutny top wschodu, a cs na poprostu po ekipę

3 godziny temu, julekstep napisał:

wariatowi łatwo krytykować bo sam idzie w jednoroczny tank

zobaczymy co on wykombinuje z KJem i wolnym salary!

wiadomo z boku najłatwiej oceniać 😋 ale ogół widze mysli podobnie, Sylvek ma u ciebie krate browarów jak nic, bo najpierw stworzyłeś kuraka na podobieństwo conajmniej Iverka a potem pomogłes troche go obudowac, także na starcie rs Raps>Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

k****, Andris chciał do Suns, którzy go ładnie wypatrzyli, a tu najpierw @january wyskakuje i już go chyba prawie miał, a za chwilę jeszcze @Qcin_69 się wpierdala i wygrywa licytację. Przykry dzień :(

@julekstep zadowolony? XD

Liga będzie ciekawsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

k****, Andris chciał do Suns, którzy go ładnie wypatrzyli, a tu najpierw @january wyskakuje i już go chyba prawie miał, a za chwilę jeszcze @Qcin_69 się wpierdala i wygrywa licytację. Przykry dzień :(

@julekstep zadowolony? XD

tak! instytucja pendingu spełniła swoje zadanie!

niechy wygra najlepszy cwaniak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Houston-Blazers

HOU in: T.Cummings + gorszy z SEA/PTB 34’(albo 35’ chodzi o przyszłoroczny) + 2nd Blazers 38’ (albo 39 jak nie mam 38)

BLAZERS in: A.Biedrins 

@Kuba13445

@kuba2419

@kuba2419

@Kuba242

wszystko fajnie, ale ten deal nie przechodzi

@kuba2419 - do jutra do 12 albo będzie nowy deal, albo wchodzi ten oryginalny z Suns :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

wszystko fajnie, ale ten deal nie przechodzi

@kuba2419 - do jutra do 12 albo będzie nowy deal, albo wchodzi ten oryginalny z Suns :P 

Fachowiec od wymian z Oregonu chyba nie zobaczył, że nie może przyjąć aż 6mln xD

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Fachowiec od wymian z Oregonu chyba nie zobaczył, że nie może przyjąć aż 6mln xD

Cicho tam :D 

3 minuty temu, julekstep napisał:

PTB nie mogą przyjąć 6 000 000 oddając tylko 4 900 000 (jak ktoś nie ma miejsca w salary to dopuszczalna rozbieżność kontraktów to 115%)

A tyle było pytan o to! W 2034 poznaliśmy jaka może być różnica kontraktowa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.