Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, SlaKB napisał:

DFG% policz jeszcze oprócz tego i będziesz honorowym członkiem klubu zasłużonych Simbasketowiczow!

Chyba nie ma sensu dfg% liczyc, bo te matchupy jak się dowiedzieliśmy ostatnio są bardzo umowne. W jakimś tam meczu simowanym przez @julekstep z defoulta PF bronil SFa i na odwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SlaKB napisał:

No pewnie.. mamy czasy prosperity w simce to już chcą się do władzy dorwać.. nikt nie doceni jak w czasach kryzysu nasza trójka to ciągnęła!

Potwierdzam, mnie werbował Slak! Swego czasu komentowaliśmy w trzy osoby maks i to tez raz na tydzień. 
W czasie kryzysu Władza, choć przekupna, uratowała gierkę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SlaKB napisał:

To Okafor w Wolves?

Co sądzicie o kulturze organizacji Spurs którzy oddają swojego franchise playera? :D

Daj mnie Pan spokój z jakimiś przepłaconymi kasztanami. Wolves w życiu nie zapłacili dwucyfrówki za podkoszowego! Ba mój cały frontcourt zarabia mniej niż 10M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kahR napisał:

Daj mnie Pan spokój z jakimiś przepłaconymi kasztanami. Wolves w życiu nie zapłacili dwucyfrówki za podkoszowego! Ba mój cały frontcourt zarabia mniej niż 10M.

Zobaczymy ile będzie zarabiał Twój frontcourt jak Lopezowi się rookie contract skończy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

San Antonio Spurs odrzucili oferte Hornets za Rudy'ego gaya:/

W sąsiedniej gierce podobna zabawa 😀

@fluber - wyjaśnienie - w simce właśnie poszedł deal gdzie Spurs pozyskują Gaya od Hornets co prawda tych z Nowego Orleanu, ale Hornets 😀

Tylko, że Gay ma tu nie 34 lata a 23 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jak już Melo nie u mnie to mogę napisać co naprawdę o nim sądzę!

A prawda jest taka...

że to serio dobry gracz i nie wiem czemu nie było nim większego zainteresowania. Topka SFów, świetny scorer i można wokół niego budować skład.

Sprzedałem, bo średnio się z Deronem komponował i nie utrzymałbym finansowo składu po nastepnym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eMeS napisał:

No to teraz jak już Melo nie u mnie to mogę napisać co naprawdę o nim sądzę!

A prawda jest taka...

że to serio dobry gracz i nie wiem czemu nie było nim większego zainteresowania. Topka SFów, świetny scorer i można wokół niego budować skład.

Sprzedałem, bo średnio się z Deronem komponował i nie utrzymałbym finansowo składu po nastepnym sezonie

co to znaczy topka SFów? :)

bo mogę się zgodzić że Melo to tam gdzieś na dole top-10 można wcisnąć....ale to na pewno nie usprawiedliwia kontraktu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

co to znaczy topka SFów? :)

bo mogę się zgodzić że Melo to tam gdzieś na dole top-10 można wcisnąć....ale to na pewno nie usprawiedliwia kontraktu :P 

Jest świetną pierwszą opcją. Taki dajmy na to Kirilenko niby na papierze jest lepszy, ale w PO... no wiemy jak to wychodzi :P IMO ważne jest to żeby mieć gracza, który jest ofensywnym powerhousem żeby wygrać mistrza, a Melo jest w ataku elitarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Jest świetną pierwszą opcją. Taki dajmy na to Kirilenko niby na papierze jest lepszy, ale w PO... no wiemy jak to wychodzi :P IMO ważne jest to żeby mieć gracza, który jest ofensywnym powerhousem żeby wygrać mistrza, a Melo jest w ataku elitarny

elitarny w ataku to jest Iverson albo Hamilton

Carmelo to bieda-pierwsza opcja / solidna druga opcja (taki gorszy Martin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.