Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.03.2021 o 23:59, Braveheart22 napisał:

Suns in: Clifford Robinson

 

Suns-Rockets

Suns out: Gill, Green, Douglas-Roberts, C. Robinson, 2nd Suns 35', 2nd Suns 36', 1st Suns 36' (top8 protected) lub 1st Suns 37' (jeśli Suns obronią pick 36' to Rockets otrzymają unprotected pick 37')

Suns in: Nowitzki, Parker

Rockets out: Nowitzki, Parker

Rockets in: Gill, Green, Douglas-Roberts, C. Robinson, 2nd Suns 35', 2nd Suns 36', 1st Suns 36' (top8 protected) lub 1st Suns 37' (jeśli Suns obronią pick 36' to Rockets otrzymają unprotected pick 37')

Wymiana przechodzi przez sławną kreatywną księgowość januarego. @julekstep przykro mi, że musiałem tak kombinować, siła wyższa 🤷‍♂️. #naprzypalealbowcale 😎

Deal 1: KvH, Smith, Gill, Cook, Green, Douglas-Roberts, C. Robinson <-> Nowitzki, Parker, West, N. Robinson, Afflalo

Deal 2: Smith, KvH, Cook <-> West, N. Robinson, Afflalo

Oczywiście będzie pending

@kuba2419

ten trade będzie wprowadzony po wieczornej simce jbc :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dziwna ta przebudowa Clippers. Mam wrażenie, że Bogut, Francis poszli za bezcen. Teraz tanio Marion. Szykuje się kolejny hard tanker.

A Lakers? Wydaje się, że po tym trade mogą się włączyć do walki o mistrzostwo.

Campy wyjaśnią czy będzie hard tank czy nie.  Za Boguta nie miałem praktycznie żadnych ofert.  ZA Francisa też de facto nie miałem jakieś rewelacyjne oferty na stole. Także chyba udało mi się wycisnąć maxa z tych wymian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

Spokojnie za sezon dwa clips wymienią te dziesiątki pickow na grajka tylko połowę słabszego od matrixa 🙃 choć gwoli ścisłości lakers to geriatria na miarę mojej więc jak pokpia sprawę może się opłaci

Tylko o połowę?  W planach miałem pozyskanie gracza co najmniej słabszego o 3/4 o matrixa :P  Zresztą szanse na to, że chciał by podpisać u mnie nowy kontrakt były minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kuba2419 napisał:

Rockets cut:

Kendall Gill

Sidney Green

In:

Aaron    Strickland

Aaron Strickland to nie jest FA (to jest auto-gen draft grajek póki co, który i tak zostanie wywalony lada moment)

10 godzin temu, julekstep napisał:

Tutaj zakładam że będzie zainteresowanie, więc jbc to na waivery czekam do środy do 20:00 (i wtedy po simce wieczornej będą podpisani)

 

4 minuty temu, matiwrona napisał:

Nets in:

Kendall Gill

także teges

rozumiem że zgłaszasz waievra po niego? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.