Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Roger napisał:

Knicks in: Derek Smith, Shawne Williams, Channing Frye, 1st Magic 2034, 1st Sonics 2034 (top 3 protected)

Knicks out: Reggie Evans, Derek Harper, Raja Bell

Mavs in: Reggie Evans, Derek Harper, Raja Bell

Mavs out: Derek Smith, Shawne Williams, Channing Frye, 1st Magic 2034, 1st Sonics 2034 (top 3 protected)

@Koelner

Widzę, że zwątpiłeś w możliwość uzyskania wysokiego picku od Dumnych SuperSonics. :) 

Schlebia mi to :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Widzę, że zwątpiłeś w możliwość uzyskania wysokiego picku od Dumnych SuperSonics. :) 

Schlebia mi to :P 

Faktycznie grają lepiej niż mi się wydawało że będą :)

Teraz ten pick to zbędny balast finansowy dla mnie na przyszły sezon. Mając trzy niskie kontrakty i w zasadzie obsadzone pozycje pg, sf, pf, będę mogł poszaleć na fa. więc każdy grosz się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Roger napisał:

Faktycznie grają lepiej niż mi się wydawało że będą :)

Teraz ten pick to zbędny balast finansowy dla mnie na przyszły sezon. Mając trzy niskie kontrakty i w zasadzie obsadzone pozycje pg, sf, pf, będę mogł poszaleć na fa. więc każdy grosz się liczy.

Całkowicie się z Tobą zgadzam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Roger napisał:

Knicks in: Derek Smith, Shawne Williams, Channing Frye, 1st Magic 2034, 1st Sonics 2034 (top 3 protected)

Knicks out: Reggie Evans, Derek Harper, Raja Bell

Mavs in: Reggie Evans, Derek Harper, Raja Bell

Mavs out: Derek Smith, Shawne Williams, Channing Frye, 1st Magic 2034, 1st Sonics 2034 (top 3 protected)

@Koelner

miło widzieć że pending dla nowych poskutkował poprawą dealu

chociaż dalej Knicks się niepotrzebnie śpieszyli -> powinni czekać na deadline / kontuzje i ew desperację GMów którzy nie chcą tracić sezonu :) (ale wiadomo patrząc na CBA! xD nie wchodzi to już w grę - skoro gracze zostali ruszeni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Roger napisał:

Faktycznie grają lepiej niż mi się wydawało że będą :)

Teraz ten pick to zbędny balast finansowy dla mnie na przyszły sezon. Mając trzy niskie kontrakty i w zasadzie obsadzone pozycje pg, sf, pf, będę mogł poszaleć na fa. więc każdy grosz się liczy.

Ja tam bym się za bardzo nie cieszył...80% po sezonie przedluzy ze swoimi zespołami, 15% podpiszą ci co mają BR do nich i może z 2-3 zawodników konkretnych zostanie na 10 druzyn z kasa....skończy się tym co ja robie od dwóch sezonow....czyli podpisywaniem na roczne kontrakty zeby się nie wpi*****ić w przeplacone kontrakty na lata....trochę pojebane są te przedłużenia na prośbę zawodnikow.....a ten win rating poki co przynajmniej dla mnie jest przereklamowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ice23 napisał:

Ja tam bym się za bardzo nie cieszył...80% po sezonie przedluzy ze swoimi zespołami, 15% podpiszą ci co mają BR do nich i może z 2-3 zawodników konkretnych zostanie na 10 druzyn z kasa....skończy się tym co ja robie od dwóch sezonow....czyli podpisywaniem na roczne kontrakty zeby się nie wpi*****ić w przeplacone kontrakty na lata....trochę pojebane są te przedłużenia na prośbę zawodnikow.....a ten win rating poki co przynajmniej dla mnie jest przereklamowany....

przecież przy tym przedłużaniu po sezonie to często gracze wołają pojebane stawki (więc tym sposobem warto podpisywać tylko totalnych, maxowych studów albo promocje która trafia się raz na 10 przypadków - jak np Ben Wallace swego czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ice23 napisał:

Ci ze średniej poki na pewno. Chodzi mi o tych all starów, ich kazdy bez względu na cenę przedluza 

nie każdy - ba! pamiętam jak @eMeS nie wyrównał na FA mojej max oferty za all-stara Perkinsa! xD

no i maxowe study nie są tak chętne do przedłużania jak średniaki (jakoś co drugi chce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie każdy - ba! pamiętam jak @eMeS nie wyrównał na FA mojej max oferty za all-stara Perkinsa! xD

no i maxowe study nie są tak chętne do przedłużania jak średniaki (jakoś co drugi chce)

Wtedy było jeszcze 0 kontroli i simka bezprawia. Jakby poszedl do mnie to Julek zrobiłby mu normalne kampy, a nie wersje delux :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, eMeS napisał:

Wtedy było jeszcze 0 kontroli i simka bezprawia. Jakby poszedl do mnie to Julek zrobiłby mu normalne kampy, a nie wersje delux :P 

dziwnym trafem Magic są najlepsi od czasu wprowadzenia QUALITY ASSURANCE do simki :P

#15sezonowwplecy #winaslakba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

miło widzieć że pending dla nowych poskutkował poprawą dealu

chociaż dalej Knicks się niepotrzebnie śpieszyli -> powinni czekać na deadline / kontuzje i ew desperację GMów którzy nie chcą tracić sezonu :) (ale wiadomo patrząc na CBA! xD nie wchodzi to już w grę - skoro gracze zostali ruszeni)

Teraz znowu powinien być pending 48 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

@julekstep

Jak oceniasz ostatnią wymianę?

Jestem ciekaw, bo na discordzie coś tam zacząłeś :)

U mnie zaszły de facto 3 zmiany:

Gooden -> Brand

McKie -> Billups

Battier -> Devin Brown.

Oslabilem się wg Ciebie?

 

lekko się wzmocniłeś na teraz (fitowo), ale kosztem fatalnego kontraktu Billupsa

więc spoko

TYLKO NIECH KAŻDY POTENCJALNY GM TREJDUJĄCY Z PABLO PAMIĘTA -> TEN KONTRAKT JEST FATALNY :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

lekko się wzmocniłeś na teraz (fitowo), ale kosztem fatalnego kontraktu Billupsa

więc spoko

TYLKO NIECH KAŻDY POTENCJALNY GM TREJDUJĄCY Z PABLO PAMIĘTA -> TEN KONTRAKT JEST FATALNY :) 

Fitowo to się wzmocnilem tu: Gooden -> Brand

A tu: McKie -> Billups Battier -> Brown to się bardzo, realnie wzmocnilem :)

Billups jest przeplacony, ale nie jakoś bardzo (śmieszy mnie porównanie do Parkera, bo Billups broni ze 3x lepiej). Ale już pakiet Billups-Brown jest w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

W obliczu kontuzji rudowlosowego Adonisa Miami chciałoby zrobić wałek Januarego póki jeszcze można oszukać przeznaczenie. 
 

1) chętnie podmienię Bonnera z pickiem za zdrowego podkoszowego na czas kontuzji 

2) jeżeli podkoszowy byłby lepszy niż Red Rocket to oczywiście wymiana może być permanentna 

3. ewentualnie poza wymiana milion dwieście za milion dwieście można pokombinować z Day Penny Rodriguez 

tylko ostrożnie bo mój 6th Man Todd (4,5M) Day jest wysoko w excelu wiec tu by musiał iść mocny podkoszowy 

4. Fillerami może być perspektywiczna młodzież Teletovic Jerebko Williams Gee 22 Latkowie z potencjałem 

Jakość podkoszowego ustawia jakość pickow oraz wybór zwrotny młodych. 
 

Heat są 300.000 pod kreska wiec nie zaszalejemy kontraktowo bo nie chce ruszać S5. 

Masz tanio fajnego Reggiego Evansa. Lepiej niech gra na Wschodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.