Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, julekstep napisał:

48 h pendingu

zapraszam do kontrofert :) 

Dokładnie . Ostatnia szansa na wyrwanie Harpera (19/7 - def ) , Bella ( dobry ovr ) oraz Evans ( double - Double ) 

razem 13 mln a chce tylko picki i spadające kontraktu

enjoy

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matiwrona napisał:

Knicks z wymagań młodych graczy zeszli na nic totalne nic + bezwartościowy 1 pick, nie dostali w tej wymianie nic co było by co kolwiek warte. 

nom - jest gadanie na Qcina i januarego bo przyszli z 'opinia' z beGM a trzeba to raz jasno powiedziec - najwiekszymi transferowymi oszustami simki sa Pablo i Slak

majstersztyk - zrobic deal gdzie 3 teamy traca a jeden zyskuje :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, matiwrona napisał:

Knicks z wymagań młodych graczy zeszli na nic totalne nic + bezwartościowy 1 pick, nie dostali w tej wymianie nic co było by co kolwiek warte. 

jedyne co potrafisz to zawracać dupę i zapychać skrzynkę , rusz dupę masz 48 h a nie pierdolisz jak mądrala zza winkla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

Hmm? To można tak podpisać gracza z fa i zaraz go sprzedać? W zasadach był jakiś okres 3 miesięcy gdzie nie może być ruszany, czy mi się przyśniło to?

w gierce to jest ale jest warunkowy workaround (trzeba jeden checkbox odznaczyć) który puszczamy od zawsze

od przyszłego roku znosimy możliwość robienia 'wałów januarego' (czyli w krótkim czasie oddanie i wzięcie tego samego grajka)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, julekstep napisał:

majstersztyk - zrobic deal gdzie 3 teamy traca a jeden zyskuje :)

Co ja tracę? Ellis i Cook na centrze nie dają rady. Okazało się, że nawet Kaun jest lepszy, a z nim w s5 na ten moment raczej daleko nie zajadę. Dlatego wraca Andersen, który da radę. Summa summarum wyszło:

Wade, Szczerbiak <-> Marion, Battier, Peja + 2x2nd

23 minuty temu, julekstep napisał:

od przyszłego roku znosimy możliwość robienia 'wałów januarego' (czyli w krótkim czasie oddanie i wzięcie tego samego grajka)

Ze mnie żaden wałkowicz, chyba że nieświadome działanie się liczy :P

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Tak z ciekawości się spytam. 

Ile już gracie w tę grę i czy jest jakaś osoba, która gra od początku? 

Wydaje mi się, że zmiany regulaminu są teraz dużo częstsze 🙂

@Roger @kahR @gimmie @Ice23 @Krzemo @RDG2 @geniuz  @piotreksuper (+ nie jestem pewnien co do @SzuLcU)

to stara gwardia pamiętająca czasy sprzed dominacji Magic pod moją wodzą! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, julekstep napisał:

 

majstersztyk - zrobic deal gdzie 3 teamy traca a jeden zyskuje :)

Pacers - chcieli PG lepszego na teraz, z krótszym kontraktem - dostali. Chcieli defensywnego podkoszowego zamiast ofensywnych - dostali. Dodatkowo z birdami.

NYK - towar jest tyle wart ile klient zapłaci. Jest 48h, aby przekonać się o wartości paczki.

Suns - przecież Andersen jest potrzeby Suns jak woda rybie. Ten deal zapewni kilka dodatkowych wygranych. I to za cenę śmiesznych dwóch 2ndow. 

Bez czarnego PR proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Pacers - chcieli PG lepszego na teraz, z krótszym kontraktem - dostali. Chcieli defensywnego podkoszowego zamiast ofensywnych - dostali. Dodatkowo z birdami.

NYK - towar jest tyle wart ile klient zapłaci. Jest 48h, aby przekonać się o wartości paczki.

Suns - przecież Andersen jest potrzeby Suns jak woda rybie. Ten deal zapewni kilka dodatkowych wygranych. I to za cenę śmiesznych dwóch 2ndow. 

Bez czarnego PR proszę.

jeszcze umie wkręcić innym że czegoś 'chcą' / 'potrzebują'

pięknie!

#Spurscyganamisimki

8 minut temu, Roger napisał:

@kahR @geniuz są chyba najdłużej ale czy grają od początku to nie wiem.

Ja dołączyłem z 25 sezonów temu :]

w odmętach googla takie kwiatki można znaleźć:

http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/65-simbasket-poszukujemy-graczy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliśmy dwa lub trzy sezony w lidze FBB założonej przez Vasqueza, która się później rozsypała. Z tamtych czasów pamiętam Dainiusa, Tatankę, Bartasa.

 Założyłem nową ligę i wymyśliłem nazwę Simbasket jeszcze gdy nie miałem internetu w domu. Dane nosiłem na CD wielokrotnego zapisu do kolegi i u niego robiłem uploady. Po jakimś czasie wspomniany Tatanka, pracujący w TP s.a załatwił przenosiny jakiejś stacji z nad morza na Dolny Śląsk dzięki czemu mogłem założyć Neostradę. Niestety nie mam już tego nigdzie na dyskach ale na początku wiele ekip miało stronki klubów w htmlu. Z ciekawostek to bywało, że Bartas, prowadzący wtedy Denver robił animacje we flashu do konkursu wsadów przy okazji ASG. Dużo wniósł też Xamel ale ten zniknął nagle i bez słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.