Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elwariato napisał:

nie mogę się powstrzymać :D ale w jakim sensie, long term ok, ale na teraz ???

mieli bardzo mocne s5 (ale jednak z dziurą w postaci Goodena), ale fatalną ławkę - teraz dodali Branda, który chyba nawet będzie lepiej fitował do Okafora, Ridnoura który jest porównywalny z KJ (ciut gorszy, ale z mniejszym ryzykiem kontuzji) i mega uniwersalnego Odoma na ławkę

no nic, trzymam kciuki że to się jakoś  finansowo nie dopnie (obaj jesteście na styk z kasą) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Dobrze odczytałes ten deal :)

Okafor-Gooden-Marion - ten frontcourt był zbyt defensywny. W tamtym sezonie fajnie wyglądała para Okafor i ofensywny Brad. Teraz ktoś o takich inklinacjach, mając z boku maszynę do obrony w postaci Matrixa, jest jeszcze bardziej wskazany.

Jak coś to mam backup Goodena w postaci Andersena.

@elwariato

To były chyba najdłuższe i najbardziej intensywne negocjacje jakie prowadziłem. Dzięki za wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith musiał wrócić do Indy na koniec swojego koszykarskiego życia :P :D to głównie determinowało ten deal ... a tak na serio, no nie wiem raz wygrywasz raz przegrywasz wymianę, dla przypomnienia w lato od @Pablo dostałem Millera i Browna z Blakiem, więc wydaje mi się że tu jakichś dysproporcji w naszych wymianach nie ma. To już nasz nty deal i atmosfera jest jak najbardziej przyjacielska :P :)  Gooden wydawał mi się legit jako "kołek" pod kosz, jeśli się myliłem to co poradzić ... 

PS @Qcin_69 mam nadzieję że się nie obrazisz, że zdradzę twoją ostatnią propozycję, ale mnie tą "farmą" ubodłeś :P Gasol+Payton za Odoma i Ridnoura ... jakbym na to poszedł to faktycznie byłbym autonomiczną jednostką :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elwariato napisał:

Smith musiał wrócić do Indy na koniec swojego koszykarskiego życia :P :D to głównie determinowało ten deal ... a tak na serio, no nie wiem raz wygrywasz raz przegrywasz wymianę, dla przypomnienia w lato od @Pablo dostałem Millera i Browna z Blakiem, więc wydaje mi się że tu jakichś dysproporcji w naszych wymianach nie ma. To już nasz nty deal i atmosfera jest jak najbardziej przyjacielska :P :)  Gooden wydawał mi się legit jako "kołek" pod kosz, jeśli się myliłem to co poradzić ... 

PS @Qcin_69 mam nadzieję że się nie obrazisz, że zdradzę twoją ostatnią propozycję, ale mnie tą "farmą" ubodłeś :P Gasol+Payton za Odoma i Ridnoura ... jakbym na to poszedł to faktycznie byłbym autonomiczną jednostką :D 

Wymiana jak najbardziej W-W. Ja miałem 3 zawodników pod koszem od czarnej roboty, Wariat 3 ofensywnych. Mi do Okafora lepiej fituje Brand/Odom, jemu do Brada Gooden. Co do wymiany PG, to deal idealnie wpisuje się w długoterminowe plany Spurs/Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, elwariato napisał:

 

PS @Qcin_69 mam nadzieję że się nie obrazisz, że zdradzę twoją ostatnią propozycję, ale mnie tą "farmą" ubodłeś :P Gasol+Payton za Odoma i Ridnoura ... jakbym na to poszedł to faktycznie byłbym autonomiczną jednostką :D 

To była propozycja godna Twej wiedzy i inteligencji, nigdy innych Ci nie składałem xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

:D na tej zasadzie sam ze sobą będziesz dealował niedługo, w begm w zasadzie już tak jest :P można by rzec że jedynie sam siebie jesteś godzien :D 

W beGM mam dynastie xd tam nie ma już co dealowac bo jest samograj :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pablo81 napisał:

Spurs - Pacers

Spurs in: Ridnour, Odom, Brand, 2nd Sun 34

Spurs out: Johnson, Gooden, Andre Miller, Smits

Pacers out: Ridnour, Odom, Brand, 2nd Sun 34

Pacers in: Johnson, Gooden, Andre Miller, Smits

Spurs cut: Childress

Spurs sign: Mullens

Pacers cut: Garcia

@elwariato

 

deal nie przechodzi - Spurs kończą powyżej capa (i to nie wliczając tego cut Childress / sign Mullens)

image.png.eb5e8c7596f905c546fc398726b0e3e0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

deal nie przechodzi - Spurs kończą powyżej capa (i to nie wliczając tego cut Childress / sign Mullens)

image.png.eb5e8c7596f905c546fc398726b0e3e0.png

Deal jest absolutnie poprawny. Najpierw sign/cut, potem wymiana.

Po wywaleniu Childressa i podpisaniu gościa za minimum mam 416.563 wolnego miejsca.

Gooden/ KJ/Smits/Miller to 19.123.870

Ridnour/Odom/Brando to.    19.435.850

                                  Różnica:       311.980

 

Wymiana jest na 100% poprawna. Proszę o wprowadzenie :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Deal jest absolutnie poprawny. Najpierw sign/cut, potem wymiana.

Po wywaleniu Childressa i podpisaniu gościa za minimum mam 416.563 wolnego miejsca.

Gooden/ KJ/Smits/Miller to 19.123.870

Ridnour/Odom/Brando to.    19.435.850

                                  Różnica:       311.980

 

Wymiana jest na 100% poprawna. Proszę o wprowadzenie :)

przecież jak cutujesz grajków to ich salary zostaje u Ciebie xD

(no chyba że to wybrany w 2giej rundzie rookie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

przecież jak cutujesz grajków to ich salary zostaje u Ciebie xD

(no chyba że to wybrany w 2giej rundzie rookie :P)

Racja. Sorry. Już za dużo nad tym siedziałem. 

Zrobię z tego 3waya i będzie grało. Tylko proszę mi Childressa nie wywalac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.