Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, eMeS napisał:

A czemu ból dupy? :D Bo nie chce Billupsa, a wzialem Dorrella?  Dorrell duzo lepszy :P

to bym poddał pod dyskusję, już nie mówiąc o samym kontrakcie i o tym ze nie masz nikogo kto by bronił w ekipie, ale billups bilupsem od browna jest bankowo gorszy, cholera on jest jest gorszy od nich obydwu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

to bym poddał pod dyskusję, już nie mówiąc o samym kontrakcie i o tym ze nie masz nikogo kto by bronił w ekipie, ale billups bilupsem od browna jest bankowo gorszy, cholera on jest jest gorszy od nich obydwu :D 

Brown fajny, bardzo dobry kontrakt. Dorrell tez fajny, kontrakt troche drozszy, ale mniej wiecej wart pieniedzy (zwlaszcza ze ma jeszcze jakis tam potencjal). Billups imo dead salary :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

w sensie pod dyskusję to że Wright > Billups? 

grubo! :P 

grubo to może być twojo kobito :D wright ma za sobą najlepszy sezon w którym robił 11 ptk na 40%, na tabelkach to może tak źle nie wygląda i potencjał ma ale on nie jest wart 1/3 tego kontraktu, Bell jest lepszy od niego, żeby on dociągnał do poziomu Rajy to będzie marzenie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

grubo to może być twojo kobito :D wright ma za sobą najlepszy sezon w którym robił 11 ptk na 40%, na tabelkach to może tak źle nie wygląda i potencjał ma ale on nie jest wart 1/3 tego kontraktu, Bell jest lepszy od niego, żeby on dociągnał do poziomu Rajy to będzie marzenie :P 

ale Ty poddałeś pod dyskusję tezę Wright > Billups :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

ale Ty poddałeś pod dyskusję tezę Wright > Billups :) 

no i dalej poddaję ... choć nawet zakłądając że wright jest lepszy bo ma sufit wyżej to umowę ma zjerdzieloną na tyle że w sumie to jako całość jest gorszy :P a już w pakiecie z Brownem to w ogóle :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elwariato napisał:

no i dalej poddaję ... choć nawet zakłądając że wright jest lepszy bo ma sufit wyżej to umowę ma zjerdzieloną na tyle że w sumie to jako całość jest gorszy :P a już w pakiecie z Brownem to w ogóle :P 

solidny starter z potencjałem ze sporym kontraktem na 4 lata jest gorszy od max solidnego backupa bez potencjału z praktycznie takim samym kontraktem na 3 lata?

1 minutę temu, elwariato napisał:

Dobra dziady wyzywam was, Szansey zakładaj buty :D Oddam Ridnoura za jakiegoś podkoszowego zwierza z prawdziwego zdarzenia, uprzedzając nie @Qcin_69 nie chodzi mi o Baynesa :P Już ja wam pokażę ... ktoś tu musi mieć rację i pierwszy raz mam nadzieję, że to będzie @Krzemo :D  

btw - fajna ta akcja 'osłabiamy wschód' ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elwariato napisał:

Dobra dziady wyzywam was, Szansey zakładaj buty :D Oddam Ridnoura za jakiegoś podkoszowego zwierza z prawdziwego zdarzenia, uprzedzając nie @Qcin_69 nie chodzi mi o Baynesa :P Już ja wam pokażę ... ktoś tu musi mieć rację i pierwszy raz mam nadzieję, że to będzie @Krzemo :D  

Nie rozwalaj świetnego sezonu Pacers, Billups to kasztan (wszystko, o czym pisze Krzemo było przed campami). Wracaj do negocjacji ze Spurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się tu wywołany do dyskusji :) 

Dorrell Wright to świetnie rozwijający się wszechstronny sg ze sporym potencjałem i już kilkuletnim doświadczeniem w lidze. Normalnie grałby u mnie w s5 ale zmiana rotacji, jaką wymusiła u mnie walka o playoffs spowodowała, że na teraz musiał u mnie grać z ławki. Zatem jego stats z tego sezonu nie warto tu nawet brać na poważnie. W poprzednim sezonie był u mnie podstawowym sg ale przy moim bardzo młodym składzie pełnił rolę piątej opcji ofensywnej. Miał jednak sporo meczy z naprawdę świetnymi wszechstronnymi statsami - trafia mi sporo trójek,  zbierał, asystował, blokował, czy przechwytywał - pisze z głowy (czyli z niczego), ale zdarzały mu sie mecze w których miał po 5 przechwytów, czy bloków. Tu potencjał i rozwój tego gracza jest raczej oczywisty. Miał też naprawdę fajne campy, w których jeszcze bardziej poprawił defensywę - idealny gracz pod każdy playoffowy team i pod contendera. Dorrell ma w Simce wg mnie sporą przyszłość.

Oddałem go, gdyz bardzo potrzebowałem centra - klasycznego kloca pod kosz poprawiającego mi defensywę przy Lopezie grającym na pf. Muresan pasuje mi tu idealnie. Dorrell na teraz się u mnie marnował. Nie będę też ukrywał, że oddanie go uwalnia mi minuty z ławki dla DeRozana, a przyszłościowo również daje elastyczność finansową. Czy Dorrell jest przepłacony? Mówimy o graczu, który jeszcze w Simce nawet nie wszedł w swój prime. :) Zatem NIE - nie jest przepłacony, a nawet jakby ktoś się przyczepił, że mógłby zarabiać te 2-3mln. mniej, to nie wygłupiajmy się - jest 4 sezony pod kontraktem, jego klub ma do gracza Birdy i tylko od niego zależy, czy i za ile go później przedłuży, gdyż co do tego, że będą na niego chętni - i to za spore $$$ jak będzie FA - nikt chyba nie ma wątpliwości. 

Powodzenia w przebudowie @eMeS i dzięki za deal, bo ja tu widzę klasyczny win-win :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie rozwalaj świetnego sezonu Pacers, Billups to kasztan (wszystko, o czym pisze Krzemo było przed campami). Wracaj do negocjacji ze Spurs :)

kasztan nie kasztan ale się zdenerwowałem, jeszcze jakiś film oglądam z Conerym gdzie gra lekarza to też mnie zdenerowwało :D :P nikt mi szanseya od szrotów nie będzie wyzywał, słyszytaaaaaaaaaa NIKT 😅

PS tak mega to on na tych campach potracić nie mógł skoro na 0 wyszedł, może mu się poprzesówało nie tam gdzie trzeba, jak kobicie z wiekiem :P ale bez przesady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elwariato napisał:

Dobra dziady wyzywam was, Szansey zakładaj buty :D Oddam Ridnoura za jakiegoś podkoszowego zwierza z prawdziwego zdarzenia, uprzedzając nie @Qcin_69 nie chodzi mi o Baynesa :P Już ja wam pokażę ... ktoś tu musi mieć rację i pierwszy raz mam nadzieję, że to będzie @Krzemo :D  

Oj, wyczuwam lekką desperację po tym jak wystawiony naprzeciw Pacers, niejaki Sasha Kaun, okazał się legit centrem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.