Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Myslalem, ze Yao juz do Suns poszedl.

Uprzedzę pytania i pretensję,
Tak byłem dogadamy z Silvinho 
Tak rozmyśliłem się, uważam, że dostałem też ciekawszą ofertę i tyle po prostu tamtego nie potwierdzałem, nie pisałem też o wrzucaniu na forum tylko, żę pasuje mi taka oferta, jednak jak każdy mogę zmienić zdanie.
Z swojej strony sorki ale tak wyszło i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo do swojej interpretacji przeprowadzenia wymian. Można literalnie podchodzić do kwestii ze wymiana ważna jest w momencie ogłoszenia i potwierdzenia. Ogólnie przecież można różnie dogrywać deala i to twoja sprawa. W naszej grze obok mimo wszystko słowo ze oferta pasuje znaczy raczej ze deal się dogralo i podało rękę drugiemu GM. Każdy może zostać Marcusem Morrisem swojej ery. Nie oceniam bo mnie w tej rozmowie przecież nie było o każda wymiana ma swój rytm. Czasem okoliczności obok np niedopatrzenie wcześniej jakiegoś elementu czyli np długości kontraktu sprawia ze nigdy nie da rady jednoznacznie ocenić stylu odwołania wymiany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał:

Masz prawo do swojej interpretacji przeprowadzenia wymian. Można literalnie podchodzić do kwestii ze wymiana ważna jest w momencie ogłoszenia i potwierdzenia. Ogólnie przecież można różnie dogrywać deala i to twoja sprawa. W naszej grze obok mimo wszystko słowo ze oferta pasuje znaczy raczej ze deal się dogralo i podało rękę drugiemu GM. Każdy może zostać Marcusem Morrisem swojej ery. Nie oceniam bo mnie w tej rozmowie przecież nie było o każda wymiana ma swój rytm. Czasem okoliczności obok np niedopatrzenie wcześniej jakiegoś elementu czyli np długości kontraktu sprawia ze nigdy nie da rady jednoznacznie ocenić stylu odwołania wymiany.  

Nie czekam na oceny kogo kolwiek na ten temat po prostu zmieniłem zdanie mogę być nawet Dwightem Howardem dopóki deal nie potwierdzony który I tak nie spinal się finansowo mogę zmienić zdanie i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

za trudne pytanie :P 

O takie cos sie rozchodzi:

W dniu 22.10.2020 o 22:02, january napisał:

Celtics - Heat

Deal rozbity na 2 wymiany, by przechodził finansowo w gierce, przechodzi to jednocześnie.

BOS out: Lamar Odom, Heat '36 2nd, Heat '37 2nd, Heat '38 2nd
BOS in: LaPhonso Ellis, Heat '37 1st
MIA out: LaPhonso Ellis, Heat '37 1st
MIA in: Lamar Odom, Heat '36 2nd, Heat '37 2nd, Heat '38 2nd

technicznie jak chodzi o umowy, by to przeszło to wygląda to tak:

#1 Richard Jefferson + Lamar Odom <-> Rasheed Wallace + LaPhonso Ellis
#2 powrotnie Rasheed Wallace <-> Richard Jefferson

@ignazz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Był Grant za pick dostępny. Poszedł do Q za ten pick. Za jakiś czas dalej jest handlowany tylko Q sobie ustawia protekcję z #7. O co tu chodzi jak można było dziobnąć to bezpośrednio? 

Nic nie rozumiem, ale głównie chodziło mi o całkiem fajnego Carrolla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.