Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

@Tecu

ja nie tankuję :) 

Jedni gromadzą Hardeny, Rosey i inne Holideya na ławkę (które by u mnie były Gwiazdami) i im ciągle mało, a inni z klasą walczą tym co maja i nie chowają się jak małe 12-letnie dziewczynki za przepisami :P 

@eMeS myślałem, ze chociaż Ty jesteś w grupie szanujących GMów, którzy nie tankują.. :( 

Wasze ljki pod postem Qcina, brak przy tym lajków pod moim postem, gdzie to wyjaśniłem - to zwyczajny brak klasy.. :( 

 

Alonzo nigdy nie kantuje nikogo na dealu - to nie w moim stylu. 

1 minutę temu, cvbe napisał:

A to nie jest właśnie tak, że 4-29 z tego picku należy do Mavs a do Sonics tylko 1-3? Bo tak to zrozumiałem z zapisu

Dokładnie tak.

..ale tacy GMowie jak ja nigdy nie mają picku w top3 zatem to tylko formalna protekcja :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

@eMeS myślałem, ze chociaż Ty jesteś w grupie szanujących GMów, którzy nie tankują.. :( 

Wasze ljki pod postem Qcina, brak przy tym lajków pod moim postem, gdzie to wyjaśniłem - to zwyczajny brak klasy.. :( 

Ależ szanuje, po prostu Qcin mnie rozbawił tymi Qcinowskimi zagrywkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

@Tecu

ja nie tankuję :) 

Jedni gromadzą Hardeny, Rosey i inne Holideya na ławkę (które by u mnie były Gwiazdami) i im ciągle mało, a inni z klasą walczą tym co maja i nie chowają się jak małe 12-letnie dziewczynki za przepisami :P 

@eMeS

Serio, chce Ci się marnować czas na pisanie takich głupot? 

Gdzie ja napisałem, że tankujesz?

W którym meczu Harden czy Holiday byli na ławce? 

Po co te teksty o 12letnich dziewczynkach? To jest ta Twoja klasa? Obraziłem Cię czymś? 

Po co interesujesz się NBA, skoro tam co roku niektóre zespoły zachowują się jak "12 letnie dziewczynki"? 

Dzięki temu, że tankowałem to byłeś oczko wyżej. Doceń to 🙂

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Serio, chce Ci się marnować czas na pisanie takich głupot? 

Gdzie ja napisałem, że tankujesz?

W którym meczu Harden czy Holiday byli na ławce? 

Po co te teksty o 12letnich dziewczynkach? 

Po co interesujesz się NBA, skoro tam co roku niektóre zespoły zachowują się jak "12 letnie dziewczynki"? 

1. Serio chce Ci się lajkować post z którego wynika, że oszukałem Qcina? 

2. Gdzie napisałem cos głupiego? 

3. Harden i Holiday jeszcze nie zadebiutowali - ale to nie ma znaczenia, bo przy Rose i tak Holiday to u Ciebie gracz na 15-20min. 

4. Texty o 12letnich dziewczynkach po to, ze z reguły zasłaniasz sie przepisami - zatem uprzedziłem ten Twój text.

5. Piszesz głupoty

 

15 minut temu, Tecu napisał:

Dzięki temu, że tankowałem to byłeś oczko wyżej. Doceń to 🙂

Doceniam :) 

Ogólnie ja juz od któregoś momentu sezonu nie miałem jak kogokolwiek wyprzedzić (tylko Nets, ale to było oczywiste, że ich wyprzedzę jak hardtank włączyli) - no i za mna były same tankujące teamy, zatem po prostu tyle byłem w stanie zwojowac w tamtym sezonie. 

Teraz sporo zapłaciłem za Blaylocka, ale uważam, że warto. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 17:52, Qcin_69 napisał:

4 GMow miało pierwszeństwo, żaden nie skorzystał, jedynie Komisarz Julek sięgnął głęboko do kieszeni, także proszę pretensje kierować do odpowiednich osób a nie do Bogu Ducha winnego mnie

Znaczy ja bym bardzo chętnie przebił ofertę Julka ale chyba na innej stopie jesteśmy, skoro do mnie podbiles z ochlapania za Regieggo 😄 ogólnie Qcin to jest taki cwany, że czasami sam siebie przekręci 🤪

Ps. Alonzo, Tech ładna drama, to potrzebne wnosi koloryt 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

Znaczy ja bym bardzo chętnie przebił ofertę Julka ale chyba na innej stopie jesteśmy, skoro do mnie podbiles z ochlapania za Regieggo 😄 ogólnie Qcin to jest taki cwany, że czasami sam siebie przekręci 🤪

Ps. Alonzo, Tech ładna drama, to potrzebne wnosi koloryt 😛

 

2 minuty temu, julekstep napisał:

noooo wraz z zaciągiem z beGM poziom dram wzrósł o jakieś 300%

lubię to!

Po prostu nie lubię jak ktoś mi zarzuca, że chciałem kogoś okantować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

noooo wraz z zaciągiem z beGM poziom dram wzrósł o jakieś 300%

lubię to!

Begm to jest jedna wielką drama więc w sumie można się było spodziewać 😛

2 minuty temu, julekstep napisał:

a tu nie jest?

ja to tak odebrałem! :P 

Najważniejsze że Qcin się lepiej tu czuje 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Alonzo napisał:

Po prostu nie lubię jak ktoś mi zarzuca, że chciałem kogoś okantować :) 

Tylko problem jest, że ja Ci tego nie zarzucałem a Ty sobie różne rzeczy wymyślasz. 

Nikt nie może grać inaczej niż Ty, bo Ty znasz jedyną prawdziwą drogę a inne są niegodne. Jak ktoś sadza gracza na ławie to jest niegodne, jak Ty to robisz to jest to dawanie szansy rezerwowym. Dla siebie masz zawsze "wytłumaczenie".

Gramy w gierkę internetową, każdy chce mieć z tego maksimum przyjemności a przyjemności mamy z różnych rzeczy, bo jesteśmy różni. Jeden lubi wino, jeden lubi piwo kraftowe. I wszystkie wybory są dobre, bo maksymalizują naszą przyjemność. 

A Ty oceniasz i drwisz z ludzi, którzy chcą grać inaczej niż Twoja jedyna dobra droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.