Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

6 albo 1 jak to już historia pokazała, prawda Geddo? ;)

Raczej 6, bo drugi raz takiego farta nie będę miał :smile:. Poza tym, nie brałem tego picku z myślą, że znowu wpadnie mi nr 1 :smile: Tylko po prostu jest to najlepsza oferta za wszystkich jakie otrzymałem. A tylko w dniu dzisiejszym były jeszcze dwie inne.

 

Tego trejdu to ja jednak nie kumam

A co w tym trudnego? Qba wolał pewnego już rozwiniętego zawodnika, który z miejsca będzie rzucał jemu +20pkt na mecz i w dodatku jest stosunkowo młody. Ja chciałem coś tam fajnego otrzymać i uważam, że pick w okolicy 6 miejsca, taki właśnie jest. Tym bardziej, że 4 sezony temu Mashburna wybrałem z 6 picku. Kto na tym zyska? Daleka droga aby odpowiedzieć na to pytanie. Przede wszystkim nie wiadomo na którym miejscu skończą Raptors. Po drugie, nie wiadomo jaka będzie siła draftu. Po trzecie, nie wiadomo który ostatecznie będzie to pick po losownaiu. Po czwarte, nie wiadomo jak wybrany zawodnik będzie się rozwijał na campach. Po piąte, nawet jak będzie się dobrze rozwijał to przynajmniej 3-4 sezony trzeba liczyć, aż będzie coś znaczył w lidze. Dokładnie tak samo jak Mashburn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy chłopaki, chyba nie będzie tak źle. :tongue:

dobrze, że Kobe już zrobiony

 

ale czuję w kościach, że LBJ będzie bustem :P

Szkoda właśnie, ale w sumie Geddo zrobił go niezłego i miał dwa dobre campy więc to nie duży problem bo i tak będzie kozakiem.

 

Melo lepszy od LBJ!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sonics cut: Tyronn Lue, Wesley Person, Victor Alexander

 

Sonics in: 2026 1st round pick Lakers + 2027 1st round pick Lakers + 2028 1st round pick Lakers + Kwame Brown + Gerald Wallace + Rashard Lewis + Scott Pollard + Darius Miles + Deshawn Stevenson

Sonics out: Vin Baker

 

Lakers in: Vin Baker

Lakers out: 2026 1st round pick Lakers + 2027 1st round pick Lakers + 2028 1st round pick Lakers + Kwame Brown + Gerald Wallace + Rashard Lewis + Scott Pollard + Darius Miles + Deshawn Stevenson

 

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę tego wklepać. Gra nie przyjmuje więcej niż 5 elementów trejdu. Tu mamy 6 zawodników z LAL + picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.