Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

No ale jak inaczej chcesz opisać pick który jest potrójnym swapem gdzie wcześniej miałem 2 swapy gdzie oba picki były lepszymi a teraz z tych dwóch zachowuje lepszy a gorszy idzie do Tecu? XD

oczywiście inaczej się nie da ale chodzi mi o to, że zawsze przy tego typu dosyć niezwykłej układance akurat zawsze gdzieś przechodzisz obok 😉

wrodzony talent do kombinowania gdzie po prostu handlujesz już nie tylko pickami jako wyborami tylko na handel idą wybory które wybory picków będą

i dokładasz do tego warunek on top na dokładkę

mnie to śmieszy

i wiem, ze Tecu to oczywiście ogarnia ale @kucio lub jakiś @elwariato na pewno by nie kumali jaki to pick i by Ciebie post factum zapytali w chwili wyboru 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

oczywiście inaczej się nie da ale chodzi mi o to, że zawsze przy tego typu dosyć niezwykłej układance akurat zawsze gdzieś przechodzisz obok 😉

wrodzony talent do kombinowania gdzie po prostu handlujesz już nie tylko pickami jako wyborami tylko na handel idą wybory które wybory picków będą

i dokładasz do tego warunek on top na dokładkę

mnie to śmieszy

Przezorny zawsze ubezpieczony! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

oczywiście choć nie słyszałem o kimś co ubezpieczył się od wypadku na wypadek gdy Firma Ubezpieczyciela upadnie z powodu upadku gwarancji bankowej innej Firmy która gwarantuje wspomnianą gwarancję z polisy OC

10 lat temu nikt nie słyszał o bitcoinach!

Elon Musk fantasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

@Qcin_69 Ty zawsze musisz tak to opisać żeby nie było wiadomo jaki pick ;-)))))) śieszna jest ta zlepianka gorszy lepszy gorszy choć nie dziwi mnie że ostatecznie @Tecu zostanie z pickiem...... gorszym .... mimo...

 

użycia w jednym zdaniu dwa razy słowa lepszy 😉

tu się marnujesz...

 

czas iść do Rządu

To przynajmniej jest pick i to chyba nie taki słabiutki. Inni potrafią sprzedać coś co ma marne szanse być pickiem, albo podzielić pick na pół 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

To przynajmniej jest pick i to chyba nie taki słabiutki. Inni potrafią sprzedać coś co ma marne szanse być pickiem, albo podzielić pick na pół 🙂

Ja bym powiedział nawet ze pick może być loteryjny :D ni ale to czas Wielkich Blazers, wiec trzeba atakować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ignazz napisał:

oczywiście inaczej się nie da ale chodzi mi o to, że zawsze przy tego typu dosyć niezwykłej układance akurat zawsze gdzieś przechodzisz obok 😉

wrodzony talent do kombinowania gdzie po prostu handlujesz już nie tylko pickami jako wyborami tylko na handel idą wybory które wybory picków będą

i dokładasz do tego warunek on top na dokładkę

mnie to śmieszy

i wiem, ze Tecu to oczywiście ogarnia ale @kucio lub jakiś @elwariato na pewno by nie kumali jaki to pick i by Ciebie post factum zapytali w chwili wyboru 😉

a kij cie w oko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

@Qcin_69, naprawdę?

Nie po to Perk się zwija, żebyś robił ławkę Magic... I to za swapy jeszcze? Nieładnie.

No 2x1st picka biorę przecież :D 

Pisalem do kilku GMow nie byli zainteresowani to trudno, dobro Wielkich Trailblazers na pierwszym miejscu + rozwój bestii z draftu Beverleya Baynesa i Carrolla :D 

cala te trójkę na FA dostałem za friko to zwrot chyba ok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Pablo81 napisał:

@Qcin_69, naprawdę?

Nie po to Perk się zwija, żebyś robił ławkę Magic... I to za swapy jeszcze? Nieładnie.

lol -8 -> Perk się zwija

xD

21 minut temu, eMeS napisał:

Chicago - Cleveland:

CHI in: C.J.Miles + Mouhamed Sene + 1st Hornets'35 (top 5 protected)

CHI out: Antoine Walker + 2nd IND '34 + 2nd MIA '34

CLE in: Antoine Walker + 2nd IND '34 + 2nd MIA '34

CLE out: C.J.Miles + Mouhamed Sene + 1st Hornets'35 (top 5 protected)

@Tecu

tu rozumiem miałeś normalnie pick Hornets i sam nakładasz protekcję (więc jak będzie top-5 to idzie do Cavs)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Lol przy potencjale 62 to campy marzeń :)

no czasem tak bywa -> grunt że Smith wszedł do ścisłej elity (Kirilenko/Smith to arguably najlepszy duet w simce* a reszta s5 lepsza niż gdzie indziej też)

* tylko LBJ/Dwight i Shaq/Kobe mogą być porównywani

 

a Martin z pure shootera bez D parę lat temu się zrobił całkiem fajnym two-way grajkiem :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

tu rozumiem miałeś normalnie pick Hornets i sam nakładasz protekcję (więc jak będzie top-5 to idzie do Cavs)?

Nie, miałem pick Hornets z protekcją odkupiony od Suns. Protekcja była już wcześniej, @Sylvinho. ją nałożył lub miał z jakiegoś innego dealu. Niech się tam tłumaczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

no czasem tak bywa -> grunt że Smith wszedł do ścisłej elity (Kirilenko/Smith to arguably najlepszy duet w simce* a reszta s5 lepsza niż gdzie indziej też)

* tylko LBJ/Dwight i Shaq/Kobe mogą być porównywani

 

a Martin z pure shootera bez D parę lat temu się zrobił całkiem fajnym two-way grajkiem :) 

Przede wszystkim to Smith ma nabite puste staty w 3p i stealach. Zeby byc w ścisłej czołówce jest za slaby (72), za slabe DDef (84) i DefReb (81, DR przeklada sie duzo bardziej na staty niz OR). Okafor czeka jbc :)

Ja jestem zadowolny z campow Magic Ty też, więc jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał:

Przede wszystkim to Smith ma nabite puste staty w 3p i stealach. Zeby byc w ścisłej czołówce jest za slaby (72), za slabe DDef (84) i DefReb (81, DR przeklada sie duzo bardziej na staty niz OR). Okafor czeka jbc :)

Ja jestem zadowolny z campow Magic Ty też, więc jest git :)

no Smith to superstar a nie jednowymiarowy rzeźnik jak Okafor (od tego mam Perkinsa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

no Smith to superstar a nie jednowymiarowy rzeźnik jak Okafor (od tego mam Perkinsa)

Okafor jest przynajmniej dwuwymiarowy :) Ogolnie, patrzac na potencjal Spurs i Magic, ze mi odjedziesz. Na szczescie tak sie nie stalo. Masz lepsza s5, ale nie na tyle, zeby dobry GM tego nie zniwelowal sprytna taktyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.