Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

January ma siłę perswazji! 

Dla ekip z Zachodu lepiej :)

przecież to GSW wygrali tego deala

nie dość że zyskali centra który po campach może być niewiele gorszy + ma potencjał na przyszłość to jeszcze zwolnili kasę na jakichś sensownych rezerwowych (a byli pod ścianą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

nie dość że zyskali centra który po campach może być niewiele gorszy

Tyson Chandler to bardzo legit center. Top10 ligi na swojej pozycji.

Noah nie wiadomo czy wykopie się kiedykolwiek z opcji fajny backup, a nawet jeśli to nie jest kwestia jednych campów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

przecież to GSW wygrali tego deala

nie dość że zyskali centra który po campach może być niewiele gorszy + ma potencjał na przyszłość to jeszcze zwolnili kasę na jakichś sensownych rezerwowych (a byli pod ścianą)

Zartujesz?

InsideScoring - 54

PostD - 64

PerD - 68

Sila, skocznosc, bloki nie powalaja.

Ile trzeba campow, zeby to nadrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Tyson Chandler to bardzo legit center. Top10 ligi na swojej pozycji.

Noah nie wiadomo czy wykopie się kiedykolwiek z opcji fajny backup, a nawet jeśli to nie jest kwestia jednych campów.

napisałem - po 1 campie może być 'niewiele gorszy' :P

tylko ta protekcja - niby GSW dostają lepszy z SAC/DEN...ale jak ten lepszy będzie za dobry to dostaną figę (2nd roundera).....

Jewish GIFs - Get the best gif on GIFER

 

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Zartujesz?

InsideScoring - 54

PostD - 64

PerD - 68

Sila, skocznosc, bloki nie powalaja.

Ile trzeba campow, zeby to nadrobic?

Chandler ma podobne bloki a driveD jeszcze gorsze
PostD zazwyczaj centrom ładnie idzie w górę na campach

a do insidescoring to tam jest Blake Griffin :P 

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ice23 napisał:

Kolejna druzyna dajaca sie ladowac w dupsko.....eh....ze tez mi sie nie udaje nigdy tak w c***a robic :P Zrozumcie wreszcie ze te picki i prospekty to w 80% sa gowno warte, a juz te 2nd picki...boki zrywac LoL

Warriors byli pod ścianą, by w ogóle dopiąć roster na sezon i zmieścić się poniżej 80mln.

A prospecty lada moment zyskają na wartości. Przesilenie jest kwestią czasu, bo Ci gracze z podwójnych draftów będą też szybciej szli na emeryturę, co szybciej wyrówna dysproporcje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze nowi GM z innej gierki forumowej sa przyzwyczajeni do tego, ale tutaj to prosta pilka, trzeba patrzec na skille i ich uklad....ja wole 35 latka, ktory teraz mi da realna wartosc, niz 20 latek, ktory MOŻE za kilka sezonow bedzie solidnym zawodnikiem, zreszta przez ten czas pewnie juz ze 3 druzyny nowe bedzie mial....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

@julekstep w twojej klasyfikacji (nie bedacej wyraczonia, ale jakos tam miarodajna) na 😄

Chandler jest 9

Noah jest 98.

Dziekuje bardzo :)

w ogóle nie patrzysz na kontekst trejdu i sytuację finansową Warriors :)

lepiej mieć Noah (na pewne 2 lata) i kilku fajnych rezerwowych niż Chandlera (tylko na rok) i szrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ice23 napisał:

Ja wiem ze nowi GM z innej gierki forumowej sa przyzwyczajeni do tego, ale tutaj to prosta pilka, trzeba patrzec na skille i ich uklad....ja wole 35 latka, ktory teraz mi da realna wartosc, niz 20 latek, ktory MOŻE za kilka sezonow bedzie solidnym zawodnikiem, zreszta przez ten czas pewnie juz ze 3 druzyny nowe bedzie mial....

Baaaaardzo krótkowzroczne podejście.

Straszny chojrak się zrobiłeś po jednym mistrzostwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

w ogóle nie patrzysz na kontekst trejdu i sytuację finansową Warriors :)

lepiej mieć Noah (na pewne 2 lata) i kilku fajnych rezerwowych niż Chandlera (tylko na rok) i szrot

Tyson jest topowym centrem z wciąż dobrym potencjalem i jego birdy sa wiecej warte niz imo przecietny prospect (zeby Noah zostal drugim Chandlerem musi nastapic bardzo sprzyjajacy zbieg okolicznoaci - ma tyle wad na chwile obecna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Tyson jest topowym centrem z wciąż dobrym potencjalem i jego birdy sa wiecej warte niz imo przecietny prospect (zeby Noah zostal drugim Chandlerem musi nastapic bardzo sprzyjajacy zbieg okolicznoaci - ma tyle wad na chwile obecna).

Tez się nie spodziewałem ze Chandler będzie do wzięcia tak tanio :D tak bym nie brał Gasola tylko rzucił picki capspace i przysłowiowego Baynesa tez bym znalazł! 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ice tyle lat tankował i płakał o brak jedynki, a jak już dostał to zjebałeś mu Duranta.

Łotrze! :D

Trzeba przyznać ze player development Simka idealnie odwzorowuje w przypadku Kings :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał:

w ogóle nie patrzysz na kontekst trejdu i sytuację finansową Warriors :)

lepiej mieć Noah (na pewne 2 lata) i kilku fajnych rezerwowych niż Chandlera (tylko na rok) i szrot

Jaki kontekst?

Tam jest prime dwoch genialnych graczy - Barona i Garnetta. Wystarczylo rolesa (Richardson czy Ariza) rozmienic na kogos tanszego i poprawic lawke (najwiekszy problem GS). 

Wyobrazasz sobie sukcesy BD i KG przez najblizsze dwa sezony z Noahem na centrze? Szczerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.