Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wrazenie, ze tani ten Wallace. Serio. Randolph ma tylko potencjal, Gordona to drugi Mills, a picki nie zapowiadaja sie top10 (moze 34 top7).

Za AK47 oferowany byl tegoroczny pick, a wiec Blake. Czas pokaze, ale w tym drafcie widac poczatkowe przeszacowanie 1stów. Te ~20 ida juz za 2nd, a niektórzy zaczęli w ogole rezygnować ze swoich wyborów w pierwszej rundzie. Picki Bos >35 to praktycznie smieci. Ale czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Ja mam wrazenie, ze tani ten Wallace. Serio. Randolph ma tylko potencjal, Gordona to drugi Mills, a picki nie zapowiadaja sie top10 (moze 34 top7).

Za AK47 oferowany byl tegoroczny pick, a wiec Blake. Czas pokaze, ale w tym drafcie widac poczatkowe przeszacowanie 1stów. Te ~20 ida juz za 2nd, a niektórzy zaczęli w ogole rezygnować ze swoich wyborów w pierwszej rundzie. Picki Bos >35 to praktycznie smieci. Ale czas pokaże :)

Nie ujawnię ofert, ale zobaczyłbyś niektóre to byś zapłakał :D

Tu wyszedłem z założenia, że na 9 strzałów w ciemno może ustrzelę jednego All Stara, z szansą na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Nie ujawnię ofert, ale zobaczyłbyś niektóre to byś zapłakał :D

Tu wyszedłem z założenia, że na 9 strzałów w ciemno może ustrzelę jednego All Stara, z szansą na więcej :)

January sam pisal, ze za AK dawal swoj tegoroczny pick. Mogles go o niego cisnac :)

Ale teraz to wrozenie z fusow, bo mozesz trafic nawet cos wiecej i wyjsc na swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

January sam pisal, ze za AK dawal swoj tegoroczny pick. Mogles go o niego cisnac :)

Ale teraz to wrozenie z fusow, bo mozesz trafic nawet cos wiecej i wyjsc na swoje :)

Eee,nawet nie pytałem,założyłem że nie ma szans :P Zobaczymy, ogólnie sam jestem zaskoczony że oddałem Wallace'a więc jeszcze nie wiem co o tym myśleć - te 14 1st picków w 5 sezonów jakoś się spożytkuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Eee,nawet nie pytałem,założyłem że nie ma szans :P Zobaczymy, ogólnie sam jestem zaskoczony że oddałem Wallace'a więc jeszcze nie wiem co o tym myśleć - te 14 1st picków w 5 sezonów jakoś się spożytkuje :)

Nie jest zle - w '35 masz duzo pickow, a do wziecia sa: Kawhi, Irving, Butler, Kemba, Klay, Vucevic, Thomas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pickiem Celtics za AK47, to też nie tak, że był i go nie wziąłem. Nie było szans na trejd z @january wtedy, bo nie było tego jak dograć salary wise. A do czasu off season, to wiele rzeczy mogłoby się jeszcze zdarzyć i na koniec okazałoby się, że Kirilenko by u mnie został, loteria by się potoczyła inaczej itp.

btw. trejd jak wyżej zupełnie nie w moim stylu, nie nawidzę tanku, picków itp. Wolę być jak Pacers NBA ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Chociaż nie ogarniam za bardzo simki to postaram się później coś szerzej napisać, niemniej sam użyłem w negocjacjach argumentu że ten BOŚ '34 1st będzie pewnie w lotto;)

Nie ladnie tak nieprawdę pisać :)

26 minut temu, january napisał:

 

Zobaczymy co się na FA z tym bieda win ratingiem uda jeszcze zdzialac;)

Paul Pierce jest fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.