Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ignazz napisał:

to po co się angażujesz w wymianę po czasie? 😉 dodatkowo bez twojego udziału w niej 😉

Ja  nie przejmuje się zbytnio rywalizacją swojej drużyny, awansują to awansują, nie to nie, płakać nie mam zamiaru. A to że spóźnili się kilka minut to akurat dużą różnicę zrobi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut samo ogłoszenie. 9 minut akceptacja. Ja kiedyś zrobiłem 0:01 i nie przeszło Gay Melo. Inna gra ale zasady takie same. 

Efekt negatywny był dużo większy niż brak wymiany tutaj. 

Tu przeszło nie przeszło nic się nie dzieje. W beGM pogorszyła się trzylatka na trzy lata właśnie. 

O dosyć istotne 4,400,000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kolader napisał:

Jak tak w ogóle lubicie się czepiać to może by zacząć ogłaszać na kilka dni przed że się deadline zbliża? Wielkimi literami najlepiej by nawet ślepy zauważył

To akurat kazdy wiedział bo poszło przypomnienie. Pare osób dopytywało o gry poranne. I komisz zapytał jaka godzina będzie ok. Pare osób poprosiło o 22:00 co skasowało poranne gry. Komisz potwierdził i ogłosił. W czym problem? 

Wykazał się spora elastycznością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

To akurat kazdy wiedział bo poszło przypomnienie. Pare osób dopytywało o gry poranne. I komisz zapytał jaka godzina będzie ok. Pare osób poprosiło o 22:00 co skasowało poranne gry. Komisz potwierdził i ogłosił. W czym problem? 

Wykazał się spora elastycznością 

No ja przeczytałem wczoraj, choć w sumie mi to dyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz dużo więcej aktywnych GM niż zwykle bywało od jakiegoś czasu. Właśnie została wprowadzona dosyć niezwykła strategia mocnej wymiany na sam koniec okienka raz ze zapewne częściowo przez przypadek bo późno wrócono do negocjacji a dwa z piorunującym efektem ze konkurencja nie zdarzyła zareagować wzmocnieniem na wzmocnienie. Te szachy w środku sezonu ale na koniec okienka transferowego maja swój smaczek. Ale także sens gdy podlegają pewnym restrykcjom. Tu liczą się detale. Kiedyś może przy 9 GM nie było to takie istotne. Teraz się robi bardzo bardzo. Mi zabrakło cierpliwości i czasu aby powalczyć o wycenę Grangera lepsza. Jasne ze chciałbym extra godzinkę. Inny GM dwie. I robi się burdel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w pracy byłem do 21:30 i w sumie te negocjacje na dobra sprawę zaczęliśmy o 21:50 gdzieś :D ogólnie mi tam rybka ten deal bo simka to wiadomo gra dla relaksu, ale samo podejście gdzie do tej pory zawsze była tu spora elastyczność i gra opierała się głównie na funie a tu nagle jakieś sztywne godziny :D No cóż, życie :) 

To i tak był zajebisty tradedeadline :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam prawa wypowiadać się za osoby które grają w simke wielokrotnie dłużej niż ja oczywiście dla których obecnie Tim Duncan to Duncan II ale po coś te terminy jednak są. I potrafię Ciebie zrozumieć bo wiem ze byłeś do pozna w pracy. Ale tez wiemy obaj ze nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Nie mam prawa wypowiadać się za osoby które grają w simke wielokrotnie dłużej niż ja oczywiście dla których obecnie Tim Duncan to Duncan II ale po coś te terminy jednak są. I potrafię Ciebie zrozumieć bo wiem ze byłeś do pozna w pracy. Ale tez wiemy obaj ze nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. 

Za bardzo mi schlebiasz :D 

tak jak mówię, dla mnie luzik i rozumiem takie podejście, nie mam z tym problemu, jakbym się nie targował dodatkowe 3 minuty o zmniejszenie protekcji to byśmy się wyrobili :D takie uroki gier forumowych i tyle :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Qcin_69 napisał:

Za bardzo mi schlebiasz :D 

tak jak mówię, dla mnie luzik i rozumiem takie podejście, nie mam z tym problemu, jakbym się nie targował dodatkowe 3 minuty o zmniejszenie protekcji to byśmy się wyrobili :D takie uroki gier forumowych i tyle :) 

Zauważyłem już jakiś czas temu ze pozyskujesz picki obce bez protekcji po czym puszczasz je dalej ustawiając niewinne zabezpieczenia. Generalnie w nba rzadko handluje się pickami a już obcymi wyjątkowo rzadko. I nie pamietam aby inny klub dokładał protekcję obcego picku. Może to karma za te sztuczki. Aż się dziwie ze ludzie się na to łapią ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Zauważyłem już jakiś czas temu ze pozyskujesz picki obce bez protekcji po czym puszczasz je dalej ustawiając niewinne zabezpieczenia. Generalnie w nba rzadko handluje się pickami a już obcymi wyjątkowo rzadko. I nie pamietam aby inny klub dokładał protekcję obcego picku. Może to karma za te sztuczki. Aż się dziwie ze ludzie się na to łapią ;) 

A ilu Podkolozinow grało na PG w NBA? To simka która z NBA łącza tylko nazwiska, nic więcej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, january napisał:

Celtics - Hawks

BOS out: A.Randolph, E. Gordon, BOS '34 1st, BOS '35 1st, SAC '35 1st, MIN '35 1st, BOS '36 1st, BOS '37 1st, BOS '38 1st
BOS in: G.Wallace

ATL out: G.Wallace
ATL in: A.Randolph, E. Gordon, BOS '34 1st, BOS '35 1st, SAC '35 1st, MIN '35 1st, BOS '36 1st, BOS '37 1st, BOS '38 1st

@cvbe

wowowowo xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Celtics - Hawks

BOS out: A.Randolph, E. Gordon, BOS '34 1st, BOS '35 1st, SAC '35 1st, MIN '35 1st, BOS '36 1st, BOS '37 1st, BOS '38 1st
BOS in: G.Wallace

ATL out: G.Wallace
ATL in: A.Randolph, E. Gordon, BOS '34 1st, BOS '35 1st, SAC '35 1st, MIN '35 1st, BOS '36 1st, BOS '37 1st, BOS '38 1st

@cvbe

@Roger pewnie mogłeś mieć to samo albo trochę więcej za Kirilenkę, więc trochę się dziwię Twojemu wyborowi jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.