Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Scott zwolni hajs, nie martw się Julku :)

no martwię się że faktycznie ktoś od Ciebie tego dziada weźmie...i jeszcze da coś w zamian :( 

7 minut temu, piotreksuper napisał:

przecież od zawsze można było przebijać trejdy, które są pendingieem.. czy coś się zmieniło? Chyba już czas zakończyć granie bo nie jestem na bieżąco.

tutaj faktycznie chyba zabrakło komunikatu oficjalnego - generalnie od zawsze wszyscy marudzili na ten pending, więc poszło przejście na obowiązkowy pending dla nowych GMów + pending na życzenie dla starych (defaultowo jest bez)

@Krzemo Ty dobry w regulaminy - dodasz to gdzieś jakoś ładnie? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wydaje mi się, że przebijanie ofert nie istnieje, odkąd pojawiła się grupa z BeGM.

Przecież poszło kilka fatalnych tradeów i nie było w ogóle opcji przebicia.

może było napisane że bez pendingu, natomiast w tym trejdzie dzisiejszym takiego zapisu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Pewnie wielu rzeczy nie rozumiem, ale z pewnością jest w tym ten deal Orl - Dal. 

Superstar za solidniaków i bieda picki. 

Ale z drugiej strony nie martwię się, mam przyszłoroczny pick Dallas. 

Lepszy z DAL/POR mam ja :) wiec albo masz słabszy z tych dwóch albo zaszło jakieś nieporozumienie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to w Simbaskecie zawsze podchodziliśmy do tego tak, że to zabawa i jak ktoś się z czymś spóźnił chwilę to było to dopuszczane (oczywiście poza FA bo tam musiały być sztywne zasady), ale to już Krzemo i Julek zdecydują czy to przepuszczą.

Co do trejdu z Kirilenka to trzeba przyznać, że julek odpalił bombę, PR się opłacił. Dziwię się tylko, że taki stary wyga jak  Roger się na to nabrał. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.