Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

dziwny trade. Mashburn ostatni rok kontraktu i play for winner 86....wiec najpewniej Spurs po sezonie zostana bez picku i bez Mashburna....ale spoko :smile:

 

Magic sa c***owi ale bez takich :tongue:

 

a k****, to pick Magic. myślałem, że Spurs lol. sorry za spam.

szkoda, że się nie widziałem tego, bo Raptors bym dał pick za Jamala :(

 

A wiecie, że tu się komentuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tez zle popatrzylem pierwszy raz i myslalem ze to o pick Spurs chodzi. Celtics chyba licza znow na wielki fuks, co w tej popieprzonej grze nie jest nie mozliwe, bo jesli go nie bedzie to Mashburn za darmo praktycznie pojdzie. Jesli go rzeczywiscie nie chcieli przedluzac, to mala strata, czesto nawet w polowie 1 rundy mozna ciekawych zawodnikow wyciagnac przy w miare dobrym drafcie, na to tez ja sam troche licze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tez zle popatrzylem pierwszy raz i myslalem ze to o pick Spurs chodzi. Celtics chyba licza znow na wielki fuks, co w tej popieprzonej grze nie jest nie mozliwe, bo jesli go nie bedzie to Mashburn za darmo praktycznie pojdzie. Jesli go rzeczywiscie nie chcieli przedluzac, to mala strata, czesto nawet w polowie 1 rundy mozna ciekawych zawodnikow wyciagnac przy w miare dobrym drafcie, na to tez ja sam troche licze ;)

nie liczę na fuks. sprzedałem bo chciałem. jeśli ktoś uważa, że idzie za darmo, to ma szansę do dzisiejszej simki przebić ową ofertę i zaproponować więcej za niego. zapraszam, ja dziś akurat jestem na łączu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi birdy przechodza po wymianie, np jak ktos pozyska Mashburna, to bedzie mial prawa birda do niego?

Tak.

?? na mocy której wymiany?

Pistons sign: Roko Leni-Ukic, Joey Dorsey

Pistons cut: Jeremy Pargo

 

Pistons in: Serge Ibaka

Pistons out: Roko Leni-Ukic + Joey Dorsey+ Rajon Rondo + 2025 1st pick + $965 850

 

Celtics in: Roko Leni-Ukic + Joey Dorsey + Rajon Rondo + 2025 1st pick + $965 850

Celtics out: Serge Ibaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.