Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Krzemo napisał:

Nie czuję trejdu Hawks - Lakers ... bieda na obwodzie, pod koszem tłok, a Hawks dokładają kolejnego PFa :) za SG

pick jazz taki cenny ?

I tak tym składem się nic nie powalczy to wolę dodać pick i może jakiś kolejny za Walkera niż i tak się nie załapać do PO bez picku ;) a po sezonie Wallace na maxie i będzie kombinowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

Jones w Lakers to mega transfer @piotreksuper. Duzo to zmienia w moim odbiorze Lakers.

nom

1sze próbna simka po zmianach (full cpu) i Lakers meldują się w finale :) (Magic najlepsi w RS, ale wtopa 0-4 z Heat w 2nd round).

@Qcin_69 -> chyba troszkę przeceniłem PTB i tam będzie ciężka walka o PO a nie pewniaczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nom

1sze próbna simka po zmianach (full cpu) i Lakers meldują się w finale :) (Magic najlepsi w RS, ale wtopa 0-4 z Heat w 2nd round).

@Qcin_69 -> chyba troszkę przeceniłem PTB i tam będzie ciężka walka o PO a nie pewniaczek ;)

Spokojnie,  właśnie odpalam arkusz i zaraz was dojadę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

No, a tak się ekspert śmiał ze mnie

Tbh to ja już po tym jak Julek napisał o rodzącej się potędze wiedziałem ze to będzie ciężki sezon xd No i jak Włoski Ogier dał ciała na campach to już w ogóle :( Rondo i Bynum to przyszłość tej Ligi, ale jeszcze są za młodzi by zdobyć pierścień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

ej Ty ich dałeś ZA SONICS, więc c'mon :P 

Nom, zakładając ze Qcin odda graczy 25+

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Tbh to ja już po tym jak Julek napisał o rodzącej się potędze wiedziałem ze to będzie ciężki sezon xd No i jak Włoski Ogier dał ciała na campach to już w ogóle :( Rondo i Bynum to przyszłość tej Ligi, ale jeszcze są za młodzi by zdobyć pierścień :(

Rondo to jest średniawka całkowita, Bynum jedyny ciekawy gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Rondo to jest średniawka całkowita,

próbujesz mu wcisnąć Scotta za niego? xD

 

Rondo ma 950 OVR, 22 lata i 78 potencjału - nawet przy kiepskim scoringu to i tak jest świetny prospect

PTB ma fajne s5 i 6th mana, problemem jest to że poza tą 6tką nie mają gracza na poziomie NBA

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

próbujesz mu wcisnąć Scotta za niego? xD

 

Rondo ma 950 OVR, 22 lata i 78 potencjału - nawet przy kiepskim scoringu to i tak jest świetny prospect

Ale scoring znacząco poprawił! 2 ostatnie campy były przecież typowo pod Poprawienie rzutu (w tym roku +13 w trójkach np.) wiec już raczej nie grozi mu los Garyego Paytona, 60 za 3 i jumpshot to dalej słabo, ale wide openy powinien trafiać :D 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.