Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, elwariato napisał:

Qcin mnie znowu zmieszał z błotem równając nasz honor :D 

niezależnie od tych bezsensownych pogawędek, mam pytanie na ile lat te kontrakty idą przy zastrzeganiu birdów? bo bym Gordona zastrzegł w zasadzie, kasy takiej na rynku nie dostanie jak tutaj bo to chyba 5 600 000 ale jak jak i tak jestem ponad capem to zapodawanie mu jakiegoś lle czy mle tylko mi utrudni sprawę. @julekstep jak to wygląda?

5 600 000 (z hakiem) to tylko kwota 'zastrzeżenia' (dodana do salary na czas FA -> dopóki nikt Gordona nie podpisze)

jak go zastrzeżesz to możesz mu złożyć dowolną ofertę (zgodnie z zasadami ofc) -> do maxa włącznie (pamiętając że kasa z kontraktów nie może przekraczać 80ciu milionów hard capa ofc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, julekstep napisał:

od Paytona

i w pickach wyszlo na 0

a pisalem - dealowac ze mna to nie chcieli -> lekcja na przyszlosc

Potwierdzam !

Dzięki dealowi z Tobą dostałem Raję i elite shooter Reggie Miller wyszedł po taniości :)

@Krzemo też fajny deal :) Kontrakt wysoki, ale jeden z lepszych pg dostepnych na rynku.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers oddali najlepszego gracza wymiany i jeszcze dorzucili trzy first picks za 35 letniego Reggie Millera.

Nice.

Wzorcowa przebudowa, był cichy contender z Deron Williams - Ray Allen - Szczerbiak - Al Jefferson - Tyson Chandler, a jest meme team z Duncanem, który jest chyba najgorszym kontraktem ligi i bez picków. Indiana na Wschodzie ma lepszy team tylko od hard tankerów z Chicago i Toronto.

Good job, elwariato @Qcin_69

Kiedy interwencja komiszów na tą farsę? @Krzemo @SlaKB @julekstep

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszyscy pisali, że sprowadzając Derona to ja przegrałem wymianę. Musiałem potem oddać tego samego Derona, żeby pozbyć się przepłaconego Melo. O Jeffersonie, kiedy chciałem go sprzedać, kilku graczy z dłuższym stażem pisało mi, że przepłacony i ma liczne wady i tak naprwadę tylko Slakab go chciał.

Jak odszedł Allen z Indiany? Był w Pacers jeszcze przecież Kittles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej wymianie Wariat dostał przecież Millera, który w punktacji Krzema jest ponad Arenasem, dobrego def C i pg do rotacji.

Co Wy z tym, że Miller ma 35 lat? Nie liczy się to co na stronce simki, a excel, a ram Reggie ma potencjał 41. Z wiekiem ryzyko kontuzji rośnie, ale ostatnie mistrzostwo zdobyto na samych dziadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

W ostatniej wymianie Wariat dostał przecież Millera, który w punktacji Krzema jest ponad Arenasem, dobrego def C i pg do rotacji.

Co Wy z tym, że Miller ma 35 lat? Nie liczy się to co na stronce simki, a excel, a ram Reggie ma potencjał 41. Z wiekiem ryzyko kontuzji rośnie, ale ostatnie mistrzostwo zdobyto na samych dziadkach.

Bo ta wymiana to rozbój. Stary dziadek Miller to może i fajne uzupełnienie składu, ale takiego który o coś gra, a nie potencjalnego tankera i jeszcze picki do tego idą. Bez pickow jakoś by to jeszcze wyglądało. Ale elwariato już pokazał, że lubi być fest wydymany, więc mocno zdziwiony nie jestem. 

21 minut temu, Pablo81 napisał:

O Jeffersonie, kiedy chciałem go sprzedać, kilku graczy z dłuższym stażem pisało mi, że przepłacony i ma liczne wady i tak naprwadę tylko Slakab go chciał.

Jakbym miał co dać to też bym brał. To jest dobry zawodnik. Przy Okaforze dobrze pasował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krzemo napisał:

Bajki opowiadasz, zebrałeś tylko za oddanie Walleca. Kto wie czy ten trejd nie kosztował Cię mistrza. 

Gdybym miał Wallace, to nie miałbym innych. Za trejd Derona z Melo tez mocno mi się oberwało.

A co do ostatniej wymiany, to sam Wariat do mnie pierwszy napisał.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.