Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

GM Heat dziękuje wszystkim rozmówca i negocjatorom za rozmowy w sprawie wymian. Ostatecznie zarówno Danny Granger jak i Finley oraz Campbell pozostali w klubie aby walczyć o najwyższe laury. 
 

podsumowując transfery Miami Heat dozbroiło się do walki w PO choć jeszcze mogło być oczywiście lepiej. 
 

kluczowe zmiany:

mocno przepłacone kontrakty świetnie grających w sezonie Boozera oraz Dee Browna i perspektywicznego Lou Williamsa wymieniłem za dopłata 2 x 1rd ( własny i cenny Lakers 2033 oraz swap który nie ma znaczenia bo pick oddany) na:

Sheeda Wallace - dużo lepszego gracza szczególnie w obronie oraz pare nowych Gs: Harpera i Kidda. 
uzupełnieniem wymian są: Sergio Rodriguez i Danny Granger. 
równocześnie strasznie słabi gracze typu Szewczyk zostali wymienieni na:

Sidney Green i Reggie Lewis bardzo cenny Boykins oraz uzupełniłem z FA McCray oraz Bonner. 
 

Grant Hill otrzymał wsparcie takie jakie było możliwe. Nie udało się pozyskać jedynie lepszego C niż Elden. 

Co ważne poprawiłem obronę podkoszową bo Boozer nie radził sobie z Shaq i co ważne zrobiłem cap space do przedłużenia Granta Hilla (6.000.000 oszczędności) 

mam mocna 13 osobowa rotacje (850 plus) i mocnego rezerwowego w osobie Finleya który w S5 robił 23,6PPG

OGROMNA strata jaka był Dee Brown powetowalem sobie przyjęciem Danny Grangera. To nowoczesny SF młodego pokolenia który już po kampie powinien dojść wyżej niż gracze typu Spree Elliot 

przed nami szybko zbliżające się PO 

Młodszy skład więcej nazwisk z wyższym potencjałem oraz dużo tańsza drużyna 

Jedyne znaczące osłabienie: Dee Brown ale bałem się kampow następnych przy 60.000.000 33 latka 

Kluczowe i niezwykle ważne pytanie z którego będę rozliczony to oczywiście czy pick 2033 lakers okaże sie lepszy czy gorszy od Danny Grangera 

Pamiętać jednak należy ze do potencjalnej straty picku należy dopisać zysk jakim jest trio Harper Sheed Kidd.. szczególnie wymiana PF jest ważna w moim odczuciu. Niejako w tle kariery Lou Williamsa vs Sergio Rodriguez 

Historia rozliczy tez za to czy potrzebnie zmieniałem skład który był liderem ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

O co kaman w tym dealu?

strzelam że o grę na 'teraz' + oszczędności (tam i tak nie było kasy na Derona)

tzn też na początku miałem wtf jak to zobaczyłem, ale potem zlukałem że mocno sobie Spurs poprawiają głębie + Kenny jest lepszym rozgrywajkiem na teraz niż Deron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

strzelam że o grę na 'teraz' + oszczędności (tam i tak nie było kasy na Derona)

tzn też na początku miałem wtf jak to zobaczyłem, ale potem zlukałem że mocno sobie Spurs poprawiają głębie + Kenny jest lepszym rozgrywajkiem na teraz niż Deron

Co z Sambem i Livingstonem? Są RFA?

Jak będzie wyglądało zrzucenie O'Bryanta? 5,5mln w jeden sezon czy 2,6mln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

strzelam że o grę na 'teraz' + oszczędności (tam i tak nie było kasy na Derona)

tzn też na początku miałem wtf jak to zobaczyłem, ale potem zlukałem że mocno sobie Spurs poprawiają głębie + Kenny jest lepszym rozgrywajkiem na teraz niż Deron

Dokładnie.

W obecnej konfiguracji i tak pożegnałbym Derona, a tak dzięki niemu:

1) pozbyłem się bardzo kłopotliwego kontraktu Melo.

2) zyskałem trzech dobrych graczy o swietnym wspolczynniku jakosc/cena.

Dla mnie to swietny deal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Co z Sambem i Livingstonem? Są RFA?

Jak będzie wyglądało zrzucenie O'Bryanta? 5,5mln w jeden sezon czy 2,6mln?

polowa czyli pewnie 2,6

jak Samb i Livingston maja bird years min 3 to mozesz zastrzec im prawa birda

nie mamaly tutaj klasycznego RFA (QO jest tego weselszym zamiennikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Że niby Spurs - Cavs to był dziwny trade?

To co powiecie teraz? :PP 

Zdziwienie moim tradem swiadczy jak swietnie mozna sie w San Antonio wypromować :)

Przed PO: niemal kazdy odpisywał: "Mogę wziąć Melo, ale musisz dużo dopłacić/tez wziąć szrot, bo jego kontrakt to rzeźnia". Deron? Komisze pisali - "żadna rewalacja, słaby handling i bez D" (parafrazując).

Po PO: kiedy za duet Melo - Deron otrzymałem trzech dobrych/b. dobrych grajków na super kontraktach - "co tu się odje*ało" :)

Jednak finały konfy mają swoją renomę :)

Ps.

Uważam, że Melo jest niezły, ale trochę za drogi dla mnie, a Deron to duży talent :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.